آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتورارسال شده توسط در دسامبر 21, 2019

آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

اگر تا به حال فکر میکردید تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور کاریست که امکان نداره از پسش بربیای باید بگم اشتباه میکنی و این کار را به راحتی آب خوردن بدون نیاز به تعمیرکار میتونی انجام بدید . امروز با آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در خدمتتون هستیم و در این آموزش انواع برد پکیج ایران رادیاتور را براتون آماده کردیم .

راهنمای جامع آموزش تعمیر پکیج مقاله ای جامع در زمینه عیب یابی و رفع عیب انواع پکیج دیواری میباشد

مشاهده کلیه مقالات آموزش تعمیر پکیج دیواری منتشر شده توسط سایت پکیجکار

البته پیشنهاد میکنم اگر از مصرف کنندگان محصولات شرکت ایران رادیاتور هستید جهت انجام تعمیرات پکیج ایران رادیاتور فقط به خدمات شرکت پکیجکار اعتماد کنید چون نه تنها زیر نظر شرکت تولید کننده فعالیت دارند بلکه دارای تعمیرکارانی با تجربه میباشند و علاوه بر اینکه کیفیت خدمات متمایزی دارند قیمت هایی که ارائه میدهند نصف قیمت تعمیرکاران دیگه هست ، صحت این موضوع را هم میتونید با یک استعلام قیمت تلفنی متوجه شوید .

برای مشاهده کلیه مقالات ما در زمینه شناسایی قطعات پکیج به این لینک مراجعه کنید

آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

در این آموزش رله فن که یکی از عمده ترین مشکلات برد پکیج ایران رادیاتور میباشد را در انواع برد ایران رادیاتور را به شما نشان میدیم و همچنین اگر خیلی کم تجربه لحیم کاری داشته باشید براحتی قادر به باز کردن رله خواهید بود و اگرم تجربه لحیم کاری ندارید اصلا نگران نباشید با دونستن اینکه رله فن در کدام قسمت برد قرار دارد میتونید به یه لوازم الکترونیکی مراجعه کنید و با هزینه نا چیز رله را از برد جدا کنید و نهایتا مهمترین قسمت این آموزش اینه که بهتون میگم از کجا و چه جوری با مبلغ خیلی پایین چطوری این رله را تهیه کنید و در انتها یا خودتون و یا از فرد دیگری بخواهید رله نو را سر جایش قرار دهد . (البته نا گفته نماند که بستن رله نو وقتی سوراخ های پایه رله قبلی کاملا باز باشد انقدر راحت هست که از عهده یه بچه هم بر میاد )

نقشه برد پکیج ایران رادیاتور

البته لازم به ذکر است همونطور که گفتم احتیاج به نقشه برد پکیج ایران رادیاتور نخواهید داشت زیرا همانطور که میدانید بیشترین خرابی برد که به خاطرش شما به دنبال نقشه برد هستید سوختن رله فن برد پکیج ایران رادیاتور میباشد و در ادامه این رله را در تمام برد های تولیدی شرکت ایران رادیاتور نشان میدم .

آموزش تعمیر برد پکیج ایران رادیاتورخرابی برد پکیج دلیل اصلی ارور 40 60 80 ایران رادیاتور

از کجا تهیه کنید رله برد پکیج ایران رادیاتور را  ؟

بعد از باز کردن رله معیوب بوسیله هویه و قلع کش رله معیوب را برداشته و به خیابان جمهوری پاساژ توکل بروید آنجا مرکز لوازم الکترونیکی هست و با نشان دادن رله معیوب یه رله نو را با قیمت ناچیز تهیه کنید و همونطور که گفتم براحتی نصبش کنید . البته جالب اینجاست که حتی اگر رله معیوب را نداشته باشید در اکثر مغازه های پاساژ توکل اگر رله فن پکیج ایران رادیاتور را نام ببرید در اختیارتون خواهند گذاشت . قیمتش هم اگر گرون نشده باشه ده هزار ت هست .

یعنی اگر حتی شما خودتان هم هویه نداشته باشید و مجبور باشید ده هزار ت به فردی دستمزد برای جایگزین کردن رله نو با معیوب پرداخت کنید با ده هزار ت هزینه رله نو مجموعا میشه بیست هزار ت که براحتی آب خوردن تونستید خودتان انجام بدید .

ما در مقاله ای مفصل به آموزش تعمیر پکیج پرداخته ایم .

از کجا بفهمیم رله فن پکیج ایران رادیاتور سوخته است ؟

اگر پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ خطای ۴۰ ۶۰ ۸۰ بدهد و در عین حال فن کار نکند و از سالم بودن فن و گیر نبودن پروانه آن مطمئن هستید قطعا رله فن سوخته است و باید به روشی که گفتم تعویض بشه .

 

دوستان کپی کار محترم که منتظر هستید من مطلب منتشر کنم و سریعا با ویرایش و کمی تغییر متن من سعی در گول زدن مخاطب را دارید باید بگم مردم دیگه زرنگ شدن و سریع متوجه میشن شما هیچ تخصصی نداری پس زیاد تلاش واسه دزدیدن محتوای امثال منو نکن چون من اگر ببینم هر چی منتشر میکنم فرداش با کمی تغییر تو سایت ده نفر دیگه هست مثل بقیه که دانشی که دارن را منتقل نمیکنند و آموزش کاربردی نمیدن منم دیگه نمیکنم

 

لینک مطالب مفید منتشر شده :

 

طریقه نصب مبدل ثانویه پکیج

تعمیر شیر اطمینان پکیج دیواری

 

آموزش تعمیر پمپ پکیج

 

آموزشتعمیر پکیجشناسایی قطعات پکیج

آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتورشناسایی قطعات پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *