تعمیرکار پکیج در تهران

تعمیرکار پکیج در تهران

تعمیرکار پکیج در تهران


آنچه در این مقاله می‌خوانید پنهان
5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال تعمیرکار پکیج در تهران وارد این سایت شده اید بهتره بدونید ما در زمینه تعمیر پکیج در تهران بهترین گزینه هستیم، زیرا تعمیرکاران ما همگی جزو حرفه ای ترین افراد می‌باشند و بسیار متعهد به انجام کار به بهترین نحو هستند.

 تعمیر پکیج تهران 

برای اینکه در مورد پکیج دیواری اطلاعات مناسبی را کسب کنید پیشنهاد می کنم ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

پکیج چیست ؟

تمامی افرادی که به دنبال پاسخ سوال پکیج چیست ؟ هستند باید بدانند در واقع پکیج دستگاهی است که در حال حاضر به جای موتور خانه های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد و هدف اصلی آن تامین کردن سیستم گرمایشی خانه و آب گرم مورد نیاز افراد خانه می باشد .
در حال حاضر شما ممکن است افرادی را ببینید که همواره از سیستم های گرمایشی قدیمی همچون بخاری های نفتی و سایر سیستم های گرمایشی قدیمی به منظور ایجاد گرما در منزل و آب گرم مصرفی استفاده می ‌کنند ؛ اما با توسعه شبکه های گاز رسانی در نقاط زیادی از کشور سیستم های گرمایشی جدید تحت عنوان پکیج مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین یکی از ابزارآلات بسیار پرکاربرد در سراسر جهان سیستم گرمایشی پکیج می باشد .

 مزایای مهم پکیج

بهتر است بدانید از مهم ترین مزایایی که این دستگاه به خود اختصاص داده است ، می توان ایجاد فضای کم اما با ایمنی زیادی برای دستگاه در نظر گرفت ، همچنین به صورت جداگانه هر یک از واحد های مسکونی می ‌تواند یک پکیج را در اختیار داشته باشد و آن را به جای آبگرمکن های ایستاده و دیواری مورد استفاده قرار دهد .
توجه داشته باشید که یکی از مسائل مهم در این باره مصرف سوخت بهینه در پکیج می باشد که موجب ترغیب سازمان ‌ها و موسسات و همچنین سایر عموم جهت به کارگیری این دستگاه شده است .
در حقیقت در میان پکیج هایی که همواره به بازار عرضه می گردد مدل فن دار بر اساس استاندارد های جهانی تولید شده ، در نتیجه مورد تایید واقع می گردد .
این دستگاه افزون بر ایجاد گرما در منازل حتی آب گرم مصرفی مورد نیاز را خیلی سریع آماده می کند و در اختیار افراد قرار می ‌دهد .
بهتر است بدانید دستگاه پکیج می تواند به منظور ایجاد صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی و ایجاد گرمای مناسب با کولر گازی ترکیب شود .
از دیگر مزایای مربوط به پکیج ها می توان موارد زیر را بر شمرد :
– عملکرد بسیار آرام و بدون صدا ، بدین صورت که در این نوع از پکیج ها آلودگی صوتی بسیار کم بوده و یا اصلا وجود ندارد .
– این پکیج ها همواره از ایمنی بسیار خوبی برخوردار هستند ؛ زیرا سنسور های آب گرم و سنسور های دودی دارند .
– تنظیم نمودن دمای پکیج بر اساس آنچه که تمایل دارید .
– این گونه از پکیج ها معمولاً محیط کمتری از منزل را دربر می‌ گیرند .
– هر یک از واحد های مسکونی همانگونه که گفته شد به صورت مجزا قادر هستند تا این گونه از پکیج ها را مورد استفاده قرار دهند .
– پکیج ها معمولاً به منظور کنترل سیستم و تعمیرات درون منزل در دسترس قرار دارند .
– خیلی راحت و به سرعت می توان این گونه از پکیج‌ ها را نصب و در نهایت راه اندازی نمود .
– مصرف انرژی برق و گاز در این گونه از پکیج ها در مقایسه با سیستم های گرمایشی دیگر تا حد زیادی کاهش می یابد .

 انواع پکیج های گرمایشی

پکیج های گرمایشی بر اساس موقعیت قرار گیری و نصب به انواع مختلفی تقسیم می شود که عبارت است از :

۱. پکیج دیواری و زمینی :
پکیج های گرمایشی که با توجه به نوع سوخت استفاده می شوند معمولاً به چهار دسته تقسیم می گردند :
– پکیج برقی
– پکیج گازوئیلی
– پکیج گازی
– پکیج دوگانه سوز
دقت داشته باشید که پکیج های زمینی و دیواری با توجه به نوع سوخت به چندین دسته تقسیم می ‌شوند :
پکیج گازی که هم به صورت زمینی و هم به صورت دیواری وجود دارد و اینگونه از پکیج ها معمولاً دارای مزیت بی صدا بودن هستند .
پکیج های دوگانه سوز معمولاً فقط در نوع زمینی می توانید آن ها را مشاهده کنید ؛ در نتیجه این گونه از پکیج را نمی توان در خانه نصب نمود ، بنابراین بایستی خارج از منزل و در یک فضای باز هم چون انباری یا موتور خانه آن را نصب کرد .
پکیج های برقی نیز معمولاً هم در نوع زمینی و هم در نوع دیواری وجود دارد ؛ در نتیجه بایستی درباره این نوع از پکیج ها گفت که از قابلیت بی صدا بودن نیز برخوردار هستند .

۲. پکیج های شوفاژ :
پکیج های شوفاژ خود به چند دسته تقسیم می شود که عبارت است از :
– دود کش دار
– زمینی
– فن دار
– دیواری .

۳. پکیج های شوفاژ دیواری با توجه به خروجی آلاینده ها :
این نوع از پکیج ها همواره به گونه های مختلفی تقسیم می شود که شامل موارد زیر است :
– پکیج های شوفاژ دیواری بدون فن = در واقع این نوع از پکیج ها به منظور عدم یا کاهش فضای آزاد موجود در ساختمان ها از تولیدات و طراحی آن کاسته شده است .
– پکیج های شوفاژ دیواری فن دار = این نوع از دستگاه ها همواره به فن مجهز می باشند تا از طریق دودکش های دوجداره هوای مورد نظر به منظور سوخت از محیط خارجی به دستگاه وارد شود و گاز های حاصل از سوخت نیز به خارج رانده شود .
۴. پکیج های شوفاژ دیواری با توجه به نوع سیستم گرمایشی :
– داشتن دو مبدل = این گونه از پکیج ها به منظور ایجاد آب گرم شوفاژ و همچنین آب گرم مصرفی مورد نیاز خانوار دارای دو مبدل جداگانه هستند که هر یک به صورت کاملاً مجزا از دیگری عمل می کند .
– داشتن یک مبدل = در این گونه از پکیج ها معمولاً یک مبدل به منظور ایجاد آب گرم شوفاژ و همچنین آب گرم مورد نیاز مصرف خانوار مورد استفاده قرار می گیرد .

سوخت پکیج چیست ؟

همواره به خاطر داشته باشید که پکیج همچون دیگر سیستم های گرمایشی به منظور ایجاد گرما آب بایستی یک منبع سوخت داشته باشد سوخت مصرفی پکیج های جدید عمدتاً به صورت گاز و برق است .
بر اساس اینکه پکیج از دو نوع سوخت جهت به کارگیری استفاده می کند ، اما نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر همچون کولر های گازی بخاری و غیره کم مصرف تر به حساب می آید ؛ بدین منظور که در مقایسه با کارایی که همواره دارد به صورت کم مصرف عمل می کند ، زیرا از این طریق هم آب گرم مصرفی خانوار را تامین نموده و هم اینکه به تامین آب گرم به منظور ایجاد گرمای فضا از طریق رادیاتور و شوفاژ مورد نیاز می پردازد .
از جمله موارد مهم به هنگام نصب پکیج دیواری رعایت ایمنی دستگاه به ویژه استفاده از دودکش است ، تا دود حاصل از فرآیند عملکرد دستگاه و ایجاد هوای مصرفی مورد نظر از دستگاه خارج گردد .

 معایب پکیج

دقت داشته باشید همان گونه که بسیاری از ابزار ها دارای مزایای زیادی هستند ، در کنار آن ها ممکن است از یکسری معایب نیز برخوردار باشند ؛ در نتیجه پکیج نیز در شمار آن دسته از ابزار هایی قرار دارد که ممکن است معایبی را به همراه داشته باشد .
مهم ترین معایب مربوط به پکیج به شرح زیر است :
– ممکن است پکیجی که انتخاب می ‌کنید قسمتی از محیط منزل و آشپزخانه شما را اشغال کند .
– معمولاً کاربرد آن ها در متراژ های بیش از ۳۰۰ متر همچون بیمارستان ها و تالار ها نیست ؛ بدین منظور در این گونه از اماکن نمی توان از پکیج استفاده نمود .
– در مقایسه با سایر موتور خانه ها عمر آن ها کوتاه تر است و امکان خراب شدن آن ها نیز بیشتر است .

 مهم ترین کاربرد های پکیج

توجه داشته باشید که پکیج ها معمولاً کاربرد های زیادی دارند که اساسی ‌ترین و مهم‌ ترین آن ها گرم نمودن فضای منزل و تامین نمودن آب گرم مصرفی خانوار ها می باشد .
لازم به ذکر است که بدانید ایجاد گرما در فضای منزل به این شکل است که آب از طریق پکیج گرم شده و سپس به شوفاژ و رادیاتور انتقال می یابد ؛ در نهایت گرمای حاصل از شوفاژ و رادیاتور موجب ایجاد گرمای فضا خواهد شد .
از مهم ترین کاربرد های دیگر مربوط به پکیج می توان اینگونه بیان کرد که آب گرم مصرفی محیط را برای شما تامین می کند ، بدین شکل که همانند آبگرمکن عمل خواهد کرد .
دقت داشته باشید که شما با خریداری یک پکیج قادر خواهید بود تا هم به آب گرم مصرفی خانه دسترسی پیدا کنید و هم فضای منزل را گرم نمایید ؛ در نتیجه در منزل فضای کمتری را می گیرد .

 چگونگی نصب نمودن پکیج

به منظور نصب یک پکیج دقت داشته باشید که بایستی از افراد خبره در این کار کمک بگیرید .
در حقیقت نصب پکیج بدین شکل است که پیش از نصب بایستی محیط مناسب جهت نصب را پیدا نموده و دقت داشته باشید که نباید در قسمت بالای سماور یا اجاق گاز آن را نصب نکنید .
بعد از اینکه شما توانستید یک فضای مناسب را جهت نصب انتخاب نمایید ، بایستی مراحل لوله کشی را انجام دهید . در واقع برای این کار بایستی از بهترین کارشناسان و متخصصین حرفه ای در کار نصب پکیج استفاده نمایید . پس از آن سینی نصب را بر روی دیوار قرار دهید و آن را علامت گذاری کنید ، سپس از طریق دریل به سوراخ کردن دیوار پرداخته و سینی یا صفحه نصب را بر روی دیوار از طریق رول ، پلاک و پیچ و مهره ببندید .
در گام بعدی بایستی پکیج در یک جای خوب بر روی صفحه نصب واقع شود و شیر آب گرم و سرد و همچنین ورودی و خروجی را بر اساس دفترچه راهنما به قسمت لوله کشی متصل سازید .
پس از اینکه اطمینان حاصل کردید به طور صحیح پکیج نصب شده است ، قادر خواهید بود پکیج را به طور امتحانی روشن نمایید .
لازم به ذکر است که بدانید این شیوه نصب برای پکیج های دیواری مورد استفاده قرار می ‌گیرد . اگر پکیج را تهیه نمودید اما قادر نیستید تا آن را به تنهایی نصب کنید بایستی از سرویس مرکز تخصصی نصب پکیج در تهران کمک های لازم را بگیرید .

 چگونگی تعمیر پکیج

آن دسته از افرادی که پکیج های آن ها دچار مشکلاتی شده و قصد تعمیر آن را دارند به ویژه افراد ساکن تهران باید دقت داشته باشند که به منظور تعمیر پکیج بایستی یکسری مراحلی را پشت سر بگذرانند ؛ به عنوان مثال ممکن است با این مشکل روبرو شوید که پکیج ، آب را به صورت خیلی خوب گرم نکند در نتیجه بایستی در این صورت علت را جویا شده و خیلی زود به تعمیر مشکل پیش آمده در پکیج اقدام کنید .
بهتر است بدانید یکی از مهم ترین دلایلی که آب پکیج در سرد و گرم کردن دچار مشکل می شود در حقیقت جرم گرفتن لوله ها می باشد ؛ زیرا اجازه نمی دهد تا آب به درستی ورود پیدا کند در نتیجه موجب ایجاد اختلالاتی در عملکرد پکیج خواهد شد . جهت برطرف کردن این مشکل بایستی از بهترین مواد شوینده جرم گیر لوله ها استفاده نمایید و سپس آن را با آبی کاملاً تمیز شستشو دهید . بنابراین بار دیگر لوله کشی را انجام دهید .
توجه داشته باشید گاهی اوقات دلایل این مشکل فشار کم آب است در این صورت دیگر شما احتیاج به تعمیر پکیج نخواهید داشت ؛ از این رو به منظور تعمیر بایستی بیش از همه علت مشکل را جویا شوید و پس از آن اقدامات لازم مربوط به تعمیر را انجام دهید .
همانگونه که بیان شد گاهی اصلا احتیاجی به تعمیر نیست . بهتر است این نکته را همواره به خاطر داشته باشید اگر خودتان به تنهایی نمی توانید پکیج را تعمیر نمایید می توانید از افراد تعمیرکار و متخصص در حوزه نصب و تعمیر انواع سیستم های گرمایشی پکیج در سراسر کشور به ویژه شهر تهران استفاده نمایید .

چگونگی سرویس کردن پکیج

همراهان محترم توجه داشته باشید پکیج نیز همانند دستگاه‌ های زیادی که همواره وجود دارد به سرویس کردن نیازمند است ، در این صورت این دستگاه عملکرد بهتری خواهد داشت .
سرویس پکیج بایستی به طور سالیانه صورت پذیرد اما در مناطقی که آب در آنجا از املاح معدنی زیادی برخوردار است بایستی تقریباً هر ۶ ماه یک بار عملیات سرویس صورت پذیرد .
طریقه سرویس کردن پکیج بدین گونه است که بایستی ابتدا لوله های آب را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و در صورتی که دچار رسوب شده باشند می توانید جهت از بین بردن آن ها از مواد شوینده قدرتمند و یا حتی از سید کمک بگیرید و سپس با آب آن ها را بشویید .
بعد از این که عملیات سرویس لوله های آب را به پایان رساندید ، اکنون باید دودکش ها را بررسی نمایید ؛ زیرا نباید دچار تکان خوردگی شده باشند در این صورت ممکن است گاز به درون منزل ورود پیدا کند و یا وسیله ‌ای خارجی راه آن را بسته باشد .
هنگامی که این دو بخش اصلی پکیج را سرویس نمودید حتماً قسمت اتصال گاز به پکیج را ارزیابی نموده و آن مسیر را محکم ببندید ، اکنون پس از اتمام این امور قادر هستید تا پکیج خود را پس از اطمینان اتصالات روشن کرده و مورد استفاده قرار دهید ؛ اما اگر به تنهایی قادر به انجام امور  نیستید ، می توانید از افراد خبره در انجام امور سرویس ‌دهی پکیج به ویژه افراد ساکن تهران از اینگونه افراد حرفه ای کمک بگیرند .


نمایندگی ایران رادیاتور در پونک  –  تعمیر پکیج گلدیران مدل پرستیژ  – تعمیر پکیج بوتان مدل بنسره   –  تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff   –  تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا   –  تعمیر پکیج  –  نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در غرب تهران   –  عیب یابی پکيج ایران رادیاتور   –  تعمیر پکیج در غرب تهران  –  تعمیر پکیج بوتان   –  تعمیرکار پکیج در تهران   –  سرویس پکیج ایساتیس در تهران   –  نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران   –  تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا  –  هزینه تعمیر برد پکیج  –  تعمیر پکیج پونک  –  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهرانسر   –  تعمیر پمپ پکيج   –  سرویس پکیج دیواری  –  تعمیر پکیج شهرک غرب  –  تعمیر پکیج زمینی  –  نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران   – نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران .  تعمیر پکیج تاچی در تهران   –  تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران


اینفوگرافی راههای افزایش طول عمر پکیج
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

 

چرا اغلب تعمیرکار های پکیج در تهران به فکر مشتری نيستند؟

متاسفانه اکثر مشتری هایی که برای اولین بار از ما سرویس می‌گیرند و پس از انجام منصفانه تعمیر پکیج خود توسط تعمیرکاران با تجربه شرکت پکیجکار، پس از اینکه سرویس مورد نظر را از ما دریافت می‌کنند و متوجه تفاوت کار تعمیرکار پکیج در تهران می‌شوند اغلب از این گله و شکایت دارند که تعمیرکاران پکیج در تهران انصاف را رعایت نمی‌کنند.

البته که نمیشه همه را با یک چوب سوزاند و به طور قطع هستند تعمیرکاران با شرف که در تعمیر پکیج فقط به فکر جیب خود نباشند

در همه جا خوب و بد وجود دارد و امیدوارم اگر شما یک تعمیرکار پکیج در تهران هستید و در حال حاضر این مطلب را مطالعه کنید از صداقت در برابر مشتری بهره بگیرید

چطور یک تعمیرکار پکیج در تهران پیدا کنم؟

مطمئنا برای پیدا کردن تعمیرکار پکیج در تهران لازم نیست زیاد بگردید و براحتی آگهی های صدها تعمیرکار را در اطراف خود یافت می‌کنید، ولی اگر به دنبال تعمیرکار پکیج در تهران که با تجربه و با انصاف نیز باشد هستید پیشنهاد ما مطالعه مقالات سایت پکیجکار جهت خیر رساندن به مشتری و نظرات مشتریان شرکت پکیجکار می‌باشد.

پکیجکار معتبرترین تعمیرکار پکیج در تهران

فقط کمی وقت و حوصله برای هر فردی کافیه تا با مشاهده چند تا از مطالب منتشر شده توسط شرکت پکیجکار در رابطه با قصد و نیت این مجموعه و حسن نیتی که تا به حال نشان داده اند براحتی از شک به یقین برسد که معتبرترین تعمیرکار پکیج در تهران فقط توسط شرکت پکیج کار ارائه می‌شود.

اگر کمی تفکر منصفانه داشته باشید خواهید فهمید مطالبی که در این سایت به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شود را در بزرگترین آموزشگاه های کشور آموزش نمی‌دهند.

سوال اینجاست که مطالبی که حاصل چند دهه تجربه چندین مهندس ما بوده چطور به رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده می شود که همین امر باعث شده تا خشم همکاران و رقبای خود را هر روز بیشتر از پیش افزایش دهیم.

البته این مسئله نکته خوب دیگری هم که داشته این بوده که در فضای اینترنتی که تا همین چند سال پیش حتی یک کلمه در رابطه پکیج یافت نمیشد رقبای ما برای اینکه تصور می‌کنند ما با انتشار این مقالات قصد پیچیده ای داریم آنها نیز برای اینکه از قافله عقب نیافتند اقدام به انتشار یک سری مقالات مبهم جزئی در سایت خود کرده اند. البته همین هم جای شکر دارد.

روش عیب یابی گرم نشدن رادیاتور پکیج

اینفوگرافی علت گرم نشدن رادیاتور پکیج
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

آموزش نکات مهم هنگام خاموش شدن پکیج

دلایل از کار افتادن پکیج در تعمیر پکیج تهرانسر
دلایل خاموش شدن پکیج

مرکز معتبر جهت تعمیر پکیج در تهران

در حال حاضر در بستر اینترنت سایت های زیادی در رابطه با تعمیر پکیج در تهران وجود دارند ولی پيدا کردن بهترین مرکز جهت تعمیر پکیج در تهران به یکی از دغدغه های همشهریان تهرانی تبدیل شده است، البته اگر کمی سیاست داشته باشید زیاد سخت نیست که مراکز معتبر را از افراد کلاهبردار شناسایی کنید، فقط کافیه به چند تا از مقالات سایت های مختلف نگاه کنید تا از قصد و نیت آنها آگاه شوید.

مطمئن باشید کسانی که حاضر نیستند یک کلمه از دانش خود را به رایگان در اختیار کسی بگذارند تصور می‌کنند به غیر از خودشان کسی نباید این کار را یاد بگیرد و همچنین برای هر کار کوچکی که روی پکیج شما انجام دهند مبالغ هنگفتی را درخواست می‌کنند.

ما ادعا نمی‌کنیم معتبرترین مرکز تعمیر پکیج در تهران هستیم و فقط شما را به مطالعه مقالات منتشر شده و ویدئوهای ارائه شده و همچنین نظرات مخاطبان در سایت پکیجکار ارجاع میدهیم.

 تعمیرات پکیج در تهران چگونه انجام می‌شود؟

شرکت پکیجکار هم اکنون فقط در شهر تهران سرویس دهی می‌کند و به دلیل اینکه امکان مدیریت تعمیرکاران در شهرهاي دیگه را ندارد بر خلاف اکثر رقبای خود فقط تعمیرات پکیج در تهران را ارائه می دهد.

تعمیرکار پس از مراجعه به منزل مشتری قبل از هر اقدامی بررسی می‌کند آیا دستگاه ارور می‌دهد یا خیر؟ در صورت بروز ارور با بررسی نوع کد خطا اقدام به برطرف کردن مشکل می‌نماید.

اگر شما تعمیرکار پکیج هستید پیشنهاد میکنم ویدئو زیر را مشاهده کنید

در ویدئو فوق سعی کردیم به تعمیرکاران پکیج نحوه صحیح برخورد با مشتری را آموزش بدیم که امیدوارم براتون مفید واقع شود.

سرویسکار پکیج در تهران

برخی از مشتریان واژه تعمیرکار پکیج را به این صورت به کار می‌برند : سرویسکار پکیج در تهران، که البته به کار بردن این جمله به خودی خود اشتباه نیست و تصور می‌کنم اغلب افرادی که به دنبال فردی برای سرویس پکیج خود هستند از کلمه سرویسکار پکیج و یا سرویس کار استفاده می‌کنند.

خوب شاید از خود بپرسید سرویس پکیج با تعمیر پکیج چه تفاوتی می‌کند، ما در این مطلب به صورت واضح به شما نحوه سرویس پکیج و تفاوت آن با تعمیر پکیج را آموزش میدهیم.

سرویس پکیج شامل چه مواردی است؟

اگر شما جزو مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری هستید همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که بسته به منطقه ای که زندگی می‌کنید (منظور رسوب آب منطقه) باید از 6 ماه تا 2 سال یک بار اقدام به سرویس پکیج نمایید، حتی در صورتی که پکيج هیچ مشکلی ندارد.

سرویس به موقع باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات در آینده خواهد شد.

چه زمانی به سرویسکار پکیج در تهران احتیاج دارم؟

معمولا اگر دستگاه شما در حال فعالیت می‌باشد ولی در عملکرد آن خللی مشاهده می‌شود، مثل اینکه آب گرم مصرفی در حین حمام سرد می‌شود و یا برخی از پره‌های رادیاتورها سرد می‌باشد و یا درحین کار از پکیج صدا شنیده می شود و یا گاهی اوقات دستگاه ارور می‌دهد، و… باید هر چه سریعتر با سرویسکار پکیج در تهران تماس بگیرید و پکیج خود را به نحو احسن سرویس کنید.

سرویس پکیج در شرکت پکیجکار چگونه انجام می‌شود؟

تعمیرکاران شرکت پکیجکار زمانی که اقدام به سرویس پکیج می‌کنند صفر تا صد دستگاه را به خوبی سرویس می‌کنند.

برخی از خدمات شرکت پکیجکار که توسط سرویسکار پکیج در تهران صورت می گیرد :

 • شستشوی کامل مبدل های حرارتی
 • باز کردن و شستشوی کامل بلوک های پکیج
 • سرویس کامل رادیاتورها به صورت تک تک و مسیر مدار رادیاتورها
 • سرویس کامل پمپ سیرکولاسیون
 • سرویس و شستشوی کامل فن
 • تعویض قطعات مصرفی
 • تنظیم شعله کوتاه و بلند پکيج با دستگاه فشار سنج میلی بار
 • تنظیم باد منبع انبساط با گیج الکترونیکی
 • تنظیم دبی آب ورودی با دستگاه دبی سنج
 • ….

اهمیت انتخاب تعمیرکار جهت تعمیر پکیج در تهران

دوستان و همراهان گرامی همانطور که مستحضر هستید در حال حاضر فضای مجازی عضو جدانشدنی زندگی ما شده است و کارهای روزمره ما طوری به اینترنت گره خورده که در هر زمان و برای پیدا کردن راه‌حل برای همه مسائل اولین گزینه‌ای که به ذهن همه می‌رسد جستجو در اینترنت است.

در این بین متأسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم در استفاده صحیح و علاقه اکثر کاربران به کلیک روی لینک های اول در گوگل (بدون در نظر گرفتن محتوای سایت مورد نظر) و از همه بدتر فروش جایگاه های اول به هر شخص حتی بدون کمترین توجه به تخصص و دانش وی باعث شده سایت های زرد زیادی اقدام به خرید تبلیغات و جایگاه از شرکت گوگل نموده و هر فردی حتی با کمترین دانش فنی فقط با پرداخت مبلغی بتواند جایگاه های اول گوگل را از آن خود کند.

متاسفانه به دلیل تحریم ایران توسط آمریکا و عدم کنترل شرکت گوگل روی داده‌های مردم ایران حتی با وجود صدها کاربر ناراضی امکان رسیدگی وجود نخواهد داشت و هم‌چنان این افراد به کسب درآمد از افراد ناآگاه می‌کنند

چطور برای تعمیر پکیج در تهران بهترین تعمیرکار را پیدا کنیم؟

همانطور که خدمتتان عرض کردم جستجو در اینترنت ساده‌ترین و در در اکثر مواقع بهترین راهکار هر فردی که به دنبال تعمیرکار جهت تعمیر پکیج در تهران میباشد هست ولی توجه به این نکته که با سرچ مثلا عبارت تعمیر پکیج در تهران به لینک هايی که در کنار آنها ذکر شده ” آگهی” و یا جدیداً نوشته شده “دارای حامی مالی” می‌باشد را به هیچ عنوان در نظر نگیرید چون بدست آوردن اون جایگاه برای هر کسی با پرداخت پول امکان پذیر است، این در حالی است که برای بالا آمدن سایت بدون خرید جایگاه و از راه طبیعی باید سال‌های متوالی زحمت کشیده و مقالات تخصصی متعدد را در سایت خود منتشر کنید و به گوگل بفهمانید که تخصص و تجربه کافی در اون رابطه دارید.

چطور معتبرترین سایت را برای تعمیر پکیج در تهران پیدا کنیم؟

با توجه به موارد گفته شده شما برای اینکه بتونید بهترین انتخاب را در سرچ گوگل پیدا کنید به هیچ وجه نباید روی سایت هایی که از تبلیغات پولی گوگل استفاده کرده‌اند کلیک کنید.

بهترین و معتبرترین و باارزش‌ترین سایت ها آنهایی هستند که بالاترین رتبه را در بین نتايج طبیعی گوگل دارند، چون این سایت ها باید از هفت خان رستم گذر کرده تا به این جایگاه برسند و خوشبختانه شرکت گوگل روی این مسئله با هیچ کس شوخی ندارد و تمام تلاش خود را می‌کند که نتایج عالی و کاربرپسند و در واقع بهترین ها را تقدیم شما می‌کند، این دقیقا رمز موفقیت گوگل نسبت به سایر موتورهاي جستجو می‌باشد.

البته لازم به ذکر است که حتی شرکت گوگل برای تبلیغات پولی خود یک آلارم و نشانه ساده قرار داده که کاربران به راحتی قادر به تشخیص نتایج طبیعی از نتایج پولی باشند، این نشانه سایت هایی که از تبلیغات پولی گوگل استفاده می‌کنند در گذشته کلمه “آگهی” در کنار لینک سایت ها بود و چند وقتیه به جای آگهی از عبارت “دارای حامی مالی” در مرورگر های زبان فارسی و عبارت “Sponsored” در مرورگر های با زبان انگلیسی می‌باشد.

در تصویر زیر این موضوع را به واضحی مشاهده می‌کنید

مشخصه لینک های تبلیغات پولی گوگل
مشخصه لینک های تبلیغات پولی گوگل

علت روشن نشدن پکیج توسط بهترین تعمیرکار پکیج :

البته این اداعای زیاد بزرگی در مورد شرکت پکیجکار نیست اگر لقب بهترین تعمیرکار پکیج در تهران  روی خود بزاریم . اگر به واقعیت این موضوع هم توجه کنیم زمانی که ما شروع به کار پکیج کردیم هنوز هیچ پکیج دیواری در کشور تولید نشده بود و تنها شرکتی که اقدام به وارد کردن پکیج دیواری از ایتالیا کرده بود شرکت اخگر بود که همان موقع ما در بخش خدمات این شرکت مشغول به فعالیت بودیم . این موضوع به بیش از 25 سال پیش برمیگردد . از لحاظ دانش و اطلاعات در رابطه با پکیج دیواری نیز فکر نمیکنم در کلا سایت های اینترنتی شما بتونید سایت فارسی زبانی مثل سایت پکبیجکار پیدا کنید که همچین مقالاتن تخصصی ارائه دهد . پس با این تفاسیر گفتن بهترین تعمیرکار پکیج برای سایت پکیجکار زیاد گنده گویی نیست . ولی به نظر شخص بنده انسان تا پایان عمر همیشه باید در حال یسادگیری باشد .

از موضوع اصلی دور نشیم علت روشن نشدن پکیج دلایل زیادی میتونه داشته باشد که ما در تصویر زیر به چند نکته آن اشاره کردیم ولی مطمئنا کلیه دلایل روشن نشدن پکیج را نمیشه در یک تصویر گنجاند . شما در صورتی که با مشکل روشن نشدن پکیج مواجه شدید به صورت زیر عمل کنید :

 • ابتدا از بالا بودن فشار پکیج روی 1/5 بار مطمئن شوید
 • ابتدا از متصل بودن دوشاخه برق پکیج به پریز مطمئن شوید
 • از باز بودن شیر گاز ورودی و همچنین شیر اصلی گاز ساختنمان مطمئن شوید
 • دقت کنید کلیه شیرهای زیر پکیج در حالت باز {دسته آنها موازی با شیر باشد نه عمود بر شیر } باشند یعنی دسته در امتداد شیر باشد
 • اگر پکیج فقط در حالت تابستان روشن نمیشود احتمال زیاد فلوسوئیچ و یا فلومتر مشکل دارد {به لینک علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج برید}
 • اگر با روشن شدن شعله دستگاه شروع به سرو صدا میکند ممکنه پمپ پکیج گیرپاژ و یا سوخته باشد
 • وجود اشکال در قسمت تهویه و دودکش {شامل : فن . شیپوری فن . پرشر سوئیچ هوا . شیلنگ پرشر . گرفتگی مسیر دودکش و در نهایت خرابی برد الکترونیک}
 • عدم گردش آب در مدار که به خاطر گرفتگی در مدار سیستم و کثیف بودن توری صافی برگشت . بسته بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتورها . سوختن شیر موتوری . رسوب داشتن مبدل های حرارتی و … میباشد .
علت روشن نشدن پکیج از بهترین تعمیرکار پکیج
برای مشاهده تصویر بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

بهترین تعمیرکار پکیج در تهران :

همانطور که در قسمت قبل عرض کردم برای اینکه لقب بهترین تعمیرکار پکیج را روی کسی بگذاریم باید مشخصه های زیر را داشته باشد :

مشخصه های بهترین تعمیرکار پکیج :

 • دانش و اطلاعات در تمام زمینه های پکیج و  داشتن مقالات تخصصی در این زمینه
 • داشتن تجربه بالا در زمینه انواع پکیج دیواری داشته باشد
 • توانایی تعمیر پمپ های ویلو و گراندفوس پکیج
 • توانایی تعمیر انواع مبدل حرارتی دو منظوره
 • توانایی تعمیر انواع برد الکترونیک پکیج دیواری
 • توانایی تعمیر پکیج های چگالشی را داشته باشد
بهترین تعمیرکار پکیج = پکیجکار
بهترین تعمیرکار پکیج = پکیجکار

آیا میشه به هر مرکزی که خدمات پکیج ارائه می‌دهد اعتماد کرد؟

متاسفانه سایت های غیر معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج با تبلیغات گول زننده در فضای مجازی و اینترنت همواره در حال جذب مشتری هستند و متاسفانه نتیجه این سهل انگاری توسط مشتری یا پرداخت هزینه های سنگین و اضافی تعمیرات است و یا مصداق این ضرب المثل (( اومد اَبرو را درست کنه زد چشمش هم کور کرد)) هست و این مخاطب است که باید تمام حواس خود را به کار برد و با تحقیق به دنبال مرکز ارائه دهنده خدمات پکیج باشد که بهترین تعمیرکار پکیج را اعزام کند

هزینه تعمیر پکیج به چه صورت است؟

در رابطه با هزینه تعمیر پکیج و یا هزینه سرویس پکیج باید بسیار دقت کنید در این رابطه یه پادکست آماده کردیم که پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید و بعد به دنبال تعمیرکار پکیج باشید

خلاصه این پادکست این است که :

همیشه به دنبال پیدا کردن تعمیرکاری نباشید که ارزان ترین قیمت را ارائه می دهد، چون تعمیرکاران سودجو نیز این ترفند را دارند که ابتدا قیمت پایین به شما خواهند داد ولی بعد از اینکه مراجعه می‌کنند و یا پس از پایان کار فاکتوری را که ارائه می‌دهند چندین برابر قیمت اولیه است و شما هم بالاجبار پرداخت خواهید کرد.

تصور نکنید فردی که مثلا ایاب و ذهاب کمتری دریافت می‌کند تعرفه کلیه کارهایی که انجام می‌دهد نیز پایین است.

مطمئنا تمام کسانی که سعی در پیدا کردن ارزان ترین تعمیرکار را داشته اند با این مسئله روبرو شده اند که دست آخر قیمتی که پرداخت کرده اند بسیار بالاتر از قیمت اولیه بوده است.

به این نکته شدیداً توجه کنید که اکثر تعمیرکاران مبتدی و تازه کار برای جذب مشتری معمولا قیمت های پایین ارائه می‌دهند، ولی آیا این را میدانید که تعمیر پکیج توسط یک فرد مبتدی در نهایت باعث خواهد شد چندین قطعه ای که نیاز نبوده عوض بشه را تعویض کرده و هزینه ای که متحمل خواهید شد چندین برابر تعمیر توسط یک تعمیرکار با تجربه خواهد بود.

من این را نمیگم که تعمیرکاری که قیمت بالا می‌دهد خوب است بلکه اساسا با ارائه هزینه تعمیر پکیج قبل از حضور تعمیرکار مخالف هستم

سعی کنید تعمیرکاری را انتخاب کنید که دانش و تجربه کافی داشته باشد و مطمئن باشید تعمیرکاری که دانش و تجربه بالايي داشته باشد نهایتاً هزینه سرویس پکیج را بسیار منصفانه محاسبه می‌کند.

البته ما شدیدا مخالف تعمیرکاران بی انصاف هستیم که تصور می‌کنند چون کاری را بلد هستند که بقیه نمی‌دانند، خودشان را لایق هر گونه دریافت وجه سنگین از مشتری می‌کنند، رعایت انصاف اصل ادامه حیات در بازار کنونی است در غیر این صورت به زودی از بین خواهیم رفت.

شرکت پکیجکار با هدف جلوگیری از انحصار این حرفه به دست قشر خاصی، چندین سال است که به انتشار مقالات و ویدئوهای متعدد در اینترنت فعالیت خود می‌کند ، خوشبختانه بعد از شروع آموزش های رایگان ارائه شده توسط سایت پکیجکار سایت های رقبای ما نیز برای اینکه از قافله جا نمانند بالاجبار شروع به ارائه آموزش کردند و امروز ما خرسندیم که روزانه حداقل چند نفر از آموزش های سایت پکیجکار نهایت تشکر را می‌کنند، این در حالی است که در سایر تجهیزات و لوازم خانگی در سطح اینترنت یافت نمی شود و اين در حالي است که تقریبا صفر تا صد تعمیر پکیج در اینترنت به وفور یافت می شود.

ما خوشحال هستیم که توانستیم با انتشار مقالات متعدد و ویدئوهای آموزشی سهم کوچکی در جلوگیری از انحصار حرفه تعمیرات پکیج شدیم.

انشالله در آینده نزدیک قصد داریم آموزش کلیه لوازم خانگی را به صورت قدم به قدم در سایت پکیجکار منتشر کنیم، تا راه افراد سودجو را در این زمینه نیز ببندیم

مراحل سرویس پکیج در تهران که توسط شرکت پکیجکار صورت می‌گیرد :

 • سرویس و شستشوی مبدل های حرارتی (مبدل ثانویه و اصلی)
 • تنظیم فشار گاز پکیج بوسیله فشارسنج میلی بار
 • تنظیم باد منبع انبساط بوسیله گیج فشارسنج
 • سرویس و شستشوی مدار گرمایش و رادیاتورها
 • تمیز کردن صافی برگشت و شیلنگ ها
 • سرویس و روغنکاری پمپ سیرکولاسیون
 • سرویس کامل محفظه احتراق (یون +پرشر هوا +فن +برنر و…)
 • اسید شویی و روغنکاری فنر سوپاپ و بایپاس
 • تعویض قطعات مصرفی در صورت نیاز (سنسور های حرارتی و…)
 • و…
مراحل سرویس پکیج در تهران
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

سؤالات متداول :

دلایل حساسیت در انتخاب تعمیرکار پکیج چیست؟

اول به خاطر ناشی گری‌های برخی از تعمیرکاران مبتدی هست که باعث به خطر افتادن جان مشتری می‌شود همچنین به خاطر تجربه کم، آنها اقدام به تعویض قطعات یدکی سالم و هزینه تراشی های بی مورد برای مشتری می‌کنند

آیا برای تعمیر پکیج در تهران میتونم از تعمیرکار پکیجکار کمک بگیرم؟

بله، دفتر اصلی شرکت پکیجکار در شهر تهران میباشد و بر خلاف سایر رقبای خود تنها خدمات این شرکت تعمیرات پکیج در تهران می‌باشد که خوشبختانه به خوبی از عهده آن بر آمده است

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *