تعمیر روتور پمپ پکیج ویلو

دوستان و همراهان گرامی لازم به ذکر است که در حال حاضر تعمیر روتور پمپ انجام نمی‌شود و فقط روتور پمپ ویلو کارکرده با ضمانت 6 ماهه کتبی موجود می باشد با قیمت 550 هزار تومان 

این مرکز مفتخر است که برای اولین بار در کشور تعمیر روتور پمپ پکیج ویلو و تعمیر روتور پمپ گراندفوس پکیج را انجام می‌دهد.

تعمیر روتور پمپ ویلو پکیج

تعمیر روتور پمپ ویلو پکیجی با کمترین قیمت توسط شرکت پکیجکار صورت می گیرد. برای استعلام قیمت و نحوه انجام آن لطفا با یکی از شماره های پکیجکار تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که روتور هایی که از بدنه استیل سوراخ شده اند قابل تعمیر نمیباشد و فقط روتورهایی که مشکل لقی شافت و صدا دادن دارند قابل تعمیر می‌باشد.

به منظور آگاه سازی و روشن سازی مشترکین اعلام می‌کنیم با توجه به اینکه هسته اصلی و چینی کاسگی روتور بر اثر استهلاک خورده شده است به هیچ عنوان امکان تعمیر وجود ندارد و منظور ما از تعمیر روتور در واقع تعویض سته مرکزی و چینی روتور  به صورت کامل می‌باشد که روتور های تعمیر شده در حقیقت با یک روتور نو هیچ تفاوتی ندارد.

آیا روتور تعمیر شده گارانتی دارد؟

مطمئنا میدانید حتی روتورهای نو و آکبند نیز دارای گارانتی نمی‌باشد ولی شرکت پکیجکار برای اطمینان خاطر مشتریان خود روتورهای تعمیر شده را به مدت 6 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند و همچنین تا 7 روز ضمانت بازگشت وجه دارد.

مزایای تعمیر روتور پمپ توسط شرکت پکیجکار

لازمه بدانید پمپ های ویلو موجود در بازار بر خلاف تصور عموم مردم که فکر می‌کنند ساخت اروپا می‌باشد چندین سال است که توسط شرکت های چینی تولید شده و به بازار عرضه می‌شود.

این روتورها تکنولوژی 15 سال پیش اروپا بوده است و بعد از آن شرکت ویلو تغییرات زیادی را در طراحی روتورهای تولید شده محصولات خود داده است. ولی همچنان پمپ هایی که در ایران یافت می شود کپی شده همان پمپ های اولیه می‌باشد.

از مهمترین اشکالات این پمپ ها طراحی بد شافت وسط روتور می‌باشد که از جنس فولاد می‌باشد و البته این اشکال در پمپ های نسل جدید ویلو اصلاح شده و در حال حاضر شافت مرکزی روتور های ویلو از جنس استیل می‌باشد.

همین موضوع یکی از دلایل لقی روتور ویلو می‌باشد.

ولی متأسفانه شرکت های چینی که اقدام به تولید و عرضه انبوه این پمپ ها می‌کنند حتی حاضر به رفع همچین مشکل ساده ای در پمپ های خود نشده اند و دلیل آن هم این است که پمپ هایشان با هر عیبی خریدارانی مثل ما دارد و دیگر نیازی به تغییر نمی‌بینند.

ولی با افتخار اعلام می‌کنیم شرکت پکیجکار با بررسی روتور پمپ های جدید ویلو اقدام به رفع این معایب در روتور هایی که اقدام به تعمیر می‌کند کرده است و در حال حاضر شافت اصلی روتور ویلو را از جنس استیل ساخته و نصب می‌کند.

بهتره بدونید روتور های با شافت استیل حداقل عمر بیش از دو برابر نسبت به روتور های با شافت فولادی دارد. به همین دلیل است که ما عرض میکنیم روتور های تعمیر شده توسط ما عمر بسیار بیشتری نسبت به پمپ و روتور آکبند دارد.

هزینه حدودی تعمیر روتور پمپ توسط شرکت پکیجکار

البته اعلام دقیق قیمت به دلیل نوسان قیمت بازار به این صورت وجود ندارد و برای استعلام قیمت دقیق می‌بایست تماس بگیرید ولی اگر بخواهیم به صورت حدودی قیمت بدیم تقریبا قیمت تمام شده روتور تعمیر شده حدودا نصف قیمت یک روتور نو می‌شود (شاید یه کم بیشتر) البته اشتباه نکنید منظور ما نصف قیمت پمپ نیست. هزینه تعمیر روتور پمپ ویلو پکیجی 550 هزار تومان هست. این قیمت با احتساب تعویض شافت و بوش روتور می‌باشد که روتورهای تعمیر شده از روتور نو هم بهتر کار می‌کند. لازم به ذکر است که جنس شافت و بوش روتور آلمانی می‌باشد.

تعمیر روتور چقدر زمان میبره

معمولا اگر به صورت تعداد قصد تعمیر روتور داشته باشید باید چند روزی را منتظر بمانید ولی برای مشتریانی که برای دستگاه خودشان می‌خواهند ما برای راحتی شان روتور معیوب را تحويل گرفته و پس از دریافت هزینه تعمیر یک روتور از قبل تعمیر شده تقدیمشان خواهیم کرد.

آدرس کارگاه جهت ارسال روتور معیوب

برای ارسال روتور معیوب کارگاه شرکت پکیجکار در محدوده غرب تهران حوالی تهرانسر می‌باشد که آدرس دقیق را میتونید پس از تماس از همکاران ما بگیرید.

علت خرابی پمپ پکيج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *