نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس در نمایندگی مجاز همراه با سرویس کامل انجام می شود. اگر ساکن تهران میباشید  تعمیرات پکیج ایساتیس و همچنین رسوب زدایی و  سرویس پکیج خود را به ما بسپارید. پکیج دیواری ایساتیس از لحاظ کارایی و عملکرد بسیار مناسب استفاده در ساختمان ها و بخصوص آپارتمانهای نوساز می باشد. از آنجایی که این پکیج ها از خدمات پس از فروش بسیار خوبی برخوردار هستند تعمیرات آنها نیز در صورت بروز مشکل و یا خرابی و درست کار نکردن پکیج چندان شما را به دردسر نخواهد انداخت.

برای تعمیر پکیج ایساتیس به کجا مراجعه کنیم؟

همه ما می‌دانیم که بهترین مکان اولین جایی که می‌توانیم برای  تعمیرات و  سرویس دهی  برای هر نوع لوازم و وسیله ای  چه برقی و چه تاسیساتی  مراجعه نماییم  نمایندگی های پس از فروش  آن محصول و کالا و یا وسیله می باشد.  برای تعمیر پکیج ایساتیس  ابتدا  به نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرات پکیج  ایساتیس مراجعه نمایید.  یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات پکیج ایساتیس  غرب تهران است.  در صورتی که ساکن یکی از مناطق تهران می باشید کارتان بسیار راحت است.
تعمیرات پکیج ایساتیس برای خدمات پس از فروش و تعمیرات
پکیج ایساتیس به علت داشتن نمایندگی های فعال در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیرات و عیب یابی و همچنین رسوب زدایی و  سرویس دهی  بسیار مناسب هستند بنابراین اگر هم قصد خرید پکیج داشته باشید پکیج های ایساتیس مناسب هستند  زیرا دارای نمایندگی فعال و تعمیر کاران متخصص حرفه ای  برای عیب یابی و تعمیرات میباشد.

نحوه رسوب زدایی پکیج ایساتیس

از مهم ترین سرویس های مربوط به پکیج های دیواری  رسوب زدایی پکیج می باشد.  رسوب زدایی پکیج بسیار بالا است.  از آنجایی که پکیج در سیستم گرمایشی ساختمان فعالیت می کند  در معرض جریان آب می باشد لذا رسیدگی به آنها هر چند وقت یکبار لازم و ضروری است.  از طرف دیگر چون بعضی از پکیج ها غذای بیرون از ساختمان نصب می شوند بدون شک ممکن است در معرض  مواردی همچون باد و باران و نور خورشید و یا  سرما و برف قرارداشته باشند  رسوب زدایی را چندین برابر می کند.  یک یکی از مزیت های رسوب زدایی پکیج  کاهش قابل توجه  مصرف انرژی  می باشد  که نمی توان از آن چشم پوشی نمود.
اگر سرویس رسوب زدایی و جرم گیری پکیج دیواری پکیج های ایساتیس در میان مدت انجام نشود می‌تواند به کاهش عمر دستگاه و همچنین کاهش کارایی و عملکرد آن منجر شود.  بنابراین با رسوب زدایی و جرم گیری در میان مدت می توانید از  تعمیر پکیج ایساتیس حتی در بلند مدت  جلوگیری کنید.  همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. هزینه رسوب زدایی و جرم گیری هم از هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس کمتر است. چرا که تعمیرات پکیج  ممکن است شامل تعویض قطعات داخلی  در میان مدت یا دراز مدت شود که قطعاً هزینه بالاتری برای مصرف‌کننده خواهد داشت. توصیه ما به شما این است که از خدمات و سرویس های پکیج ایساتیس میان مدت از تعمیرات و نیاز به تعویض قطعات  جلوگیری کنید.

زمان رسوب زدایی و روش‌های رسوب زدایی پکیج ایساتیس

با اهمیت رسوب زدایی و جرم گیری پکیج ایساتیس آشنا شدید! در ادامه نحوه رسوب زدایی پکیج ایساتیس را به همراه نشانه های از پکیج که نیاز به رسوب زدایی دارد بیان می کنیم.
زمان رسوب زدایی نیز معمولاً در مواردی چون  کاهش فشار آب گرم در شیرهای خروجی  یا کم بودن سطح دمای آب گرم نسبت به قبل  و یا گرم نشدن  پکیج ها  و همچنین غیرعادی فشار آب درون پکیج یا افزایش سرعت صدای پکیج  به طور غیر معمول خصوصاً هنگام روشن کردن  از نشانه‌های است که پکیج نیاز به رسوب زدایی دارد.
رسوب زدایی پکیج هم به دو روش انجام می شود روش اول روش قدیمی یا سنتی است که با استفاده از مواد جرم گیر سبز دایی و جرم گیری می شود.  روش دوم که روش جدید تر و مدرن تری است و توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود  با استفاده از دستگاه جرم گیری یا رسوب گیری پکیج  انجام می شود.

نحوه سرویس پکیج ایساتیس

اینکه پکیج ایساتیس توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت و خوبی به عنوان یک برند معتبر و با کیفیت سایت مشتریان خود را تا حد زیادی  به دست آورد  جای شک ندارد.  اما بدون شک هر محصول و کالایی  در دسته کالاهای الکتریکی یا تاسیساتی و مکانیکی باشد  دارای استهلاک بوده و  طبیعی است که بعد از گذشت زمانی به سرویس و یا تعمیر  نیاز داشته باشد.  اولین نکته در خصوص نحوه سرویس پکیج ایساتیس این است که  از این نیاز به تعمیرات  آن جلوگیری کنید.  برای اینکار همانطور که در بالاتر توضیح دادیم که به صورت دوره ای سرویس دهی کنید تا با خرابی قطعات دستگاه و کاهش راندمان به عملکرد مواجه نشوید.
یکی از روش های سرویس دهی پکیج ایساتیس شستشوی مرتب و منظم بیرونی و داخلی و پاکسازی آنها می باشد.  از طرفی چون قطعات داخلی بیشتر در معرض  ارتباط مستقیم با آب قرار دارند لذا نیاز به رسیدگی بیشتر دارند.  در ادامه چند مورد از اقدامات و کارهایی که برای سرویس پکیج ایساتیس میتوانید انجام دهید را برایتان ذکر می کنیم:
شستشوی بلوک ها لوله های ورودی و خروجی دستگاه  تعمیر و مبدلها
بر روی دستگاه های پکیج بدون رسوب گیر بهتر است رسوبگیر نصب شود
سعی کنید فیلتر رسوب گیر پکیج را شستشو و یا  در صورت نیاز تعویض شود.
همیشه گاز دستگاه را بررسی کنید پکیج را تنظیم نمایید
دستگاه را کنترل کنید و پمپ پکیج را بررسی نمایید
سنسور های مختلف درون دستگاه را بررسی نمایید.
در صورتی که در انجام هر کدام از موارد فوق  دچار مشکل شدید یا امکان انجام آن برایتان مقدور نبود میتوانید برای سرویس دهی کامل و رسوب زدایی  و تعمیرات پکیج ایساتیس  با نمایندگی  این پکیج در تهران  تماس بگیرید.

کدهای خطای پکیج ایساتیس

چند مورد از کدهای خطا به عنوان نمونه:
1- کد خطای e۱
این کد خطا به این معنی است که مبدل اصلی پکیج دچار کمبود آب شده است.  در واقع وقتی آب درون مبدل اصلی پکیج کم شود این کدخدا به نمایش در می آید.

روش حل کد خطای e۱ در پکیج ایساتیس

کسی باید اطمینان حاصل کنید که پکیج هیچ گونه نشتی ندارد.  همچنین سیستم لوله کشی پکیج برای نشتی باید بررسی شود.  پکیج فشار دستگاه را بین یک و نیم تا دو بار  قرار  دهید.  اکنون دستگاه آماده راه اندازی مجدد است.   اگر بازهم  با این  کد خطا مواجه شدید  احتمال زیاد پرشر سوئیچ آب دستگاه خراب می باشد.
2- کد خطای e۲
به این معنی است که یون تشخیص شعله نمی تواند شعله را تشخیص دهد به عبارتی وقتی  یون تشخیص شعله نتواند شعله را تشخیص دهد این کد خطا نمایش داده می شود.

روش حل کد خطای e۲ پکیج ایساتیس

برای حل این مشکل و این خطا مراحل زیر را طی کنید:
ابتدا  گاز ساختمان را بررسی کنید و مطمئن شوید که قطع نشده است. سپس جرقه زن دستگاه را چک کنید. تشخیص شعله پکیج ایساتیس را بررسی نمایید.  شیر گاز پکیج را باز نمایید.  اکنون پکیج را ریست کنید یعنی راه اندازی مجدد نمایید. اگر بازهم پکیج کار نکرد لازم است الکترود جرقه زن برد پکیج و جرقه زن را تعویض نمایید. در صورتی که با تعویض آن مشکل پکیج برطرف نشد لازم است که برد پکیج را تعویض نمایید.
3- کد خطای e3 برای تعمیر پکیج ایساتیس
وقتی این خطا نمایش داده می شود به این معنی است که دمای آب اندازه بالا رفته است  به احتمال زیاد مشکل از سنسور یا ان تی سی گرمایش پکیج باشد.

روش حل کد خطای ای ۳ پکیج ایساتیس

بهتر است پکیج را ابتدا خاموش کنید.  چرا که مشکل مربوط به گرمایش پکیج است.  با یک تعمیرکار مطمئن پکیج ایساتیس تماس بگیرید و از او بخواهید سنسور ان تی سی  گرمایش پکیج شما را عوض کند.

سخن پایانی در مورد تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس وقتی که نیاز به تعویض قطعات باشد  یک کار کاملاً تخصصی است و بهتر است آن را به متخصصان  تعمیر پکیج ایساتیس واگذار نمایید.  برای تعمیرات می توانید از نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس  استفاده کنید.  اگر در شهر تهران زندگی می کنید نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس این کار را با کیفیت بالا  در کمترین زمان ممکن برایتان انجام خواهد داد

دانلود فایل pdf تعمیرات پکیج

دانلود دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس مدل نیو استار

دانلود فایل pdf تعمیرات پکیج

دانلود دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس مدل کاریز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط جهت اعزام تعمیرکار