تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا


5/5 - (1 امتیاز)

پکیج بوتان مدل ورونا جزء محصولات جدید برند بوتان است. قطعات این محصولات تماما وارد شده از اروپا بوده و در شرکت بوتان منتاژ می‌شود. برای مخاطبانی که با این پکیج آشنایی ندارند باید بگوییم که شرکت بوتان با تولید این پکیج، دروازه‌ای به سوی آینده‌ی پکیج‌های دیواری باز کرده است چون پکیج ورونا بوتان، دارای کنترل‌های تماما دیجیتال است که آن را نسبت به دیگر رقبای خود متمایز می‌کند. داشتن محفظه احتراق بسته و فن دار، دو مدل حرارتی ، کم‌ترین میزان رسوب گیری ،کم مصرف بودن و قابلیت استفاده تا 140 متر مربع همه و همه این محصول را محصولی ارزشمند قرار داده است و طرفداران و خریداران بسیاری دارد.

پادکست زیر در رابطه با تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا 

تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

با این حال بروز خرابی و نیاز به تعمیرات، از جمله اتفاقات ناگواری است که برای همه‌ی محصولات مصرفی رخ می‌‌دهد و قابل پیشبینی نیز نیست. در این مقاله قصد داریم تا نکاتی در مورد تعمیرات پکیج بوتان مدل ورونا و نیز مواردی برای جلوگیری از خرابی محصول به شما بگوییم. همراه ما باشید.

عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

در ابتدای این قسمت بهتر است بدانید که اگر اطلاعات تخصصی ندارید و یا تا به حال عیب و یابی یا تعمیرات پکیج انجام نداده‌اید، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که شخصا دست به تعمیر پکیج بزنید! در عوض بهتر است با مشاور و تعمیرکار متخصص در تماس و ارتباط باشید تا از خسارت‌های متعدد نیز جلوگیری کنید. حال با همه این اوصاف، دذر این بخش از مقاله قصد داریم تا تنظیمات پکیج بوتان مدل ورونا را بررسی کنیم.

بررسی برد کنترل در تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

برد کنترل پکیج بوتان مدل ورونا ، از جمله توسعه یافته ترین بردها در بین پکیج‌ها است. برد این محصول فعالیت‌های ایمنی پکیج را همانند:

  • تست اکسیژن
  • خاموش شدن پکیج در صورت کمبود اکسیژن
  • تنظیم شعله اصلی براساس میزان مکش دودکش
  • وجود فرکانس‌های نامناسب از برق ورودی
  • پایین بودن ولتاژ ورودی برق
  • کنترل پارازیت شعله

و …. به صورت دقیق و بدون خطا بررسی و انجام می‌دهد.
برد پکیج بوتان مدل ورونا، همواره با بالاترین اطلاعات و تکنولوژی روز ساخته شده است. اما این محصول در شرایط محیطی متفاوت، نقص‌ و ایرادات جزئی را شامل می‌شود. به همین دلیل برد این پکیج با بروز رسانی از طرف شرکت، تمامی نقص و ایرادات را از بین برد و در نسل سوم پکیج بوتان مدل ورونا، استفاده از محصول بدون کوچک ترین خرابی و ایراد را تجربه خواهید کرد.

 

تشخیص نسل برد پکیج بوتان مدل ورونا

با وصل کردن پکیج و رسیدن برق به آن، چندین مورد از اطلاعات را روی صفحه نمایش پکیج خواهید دید که این علائم و اعداد و ارقام، پارامتر و اطلاعات لازم است که توسط پکیج بررسی می‌شود. اگر دقت کنید بین این اعداد و ارقام، اعدادی همانند 03 یا 02 مشاهده می‌کنید که نسل پکیج را نشان می‌دهند.

بررسی سلامت برد پکیج بوتان مدل ورونا

سالم یا خرابی برد پکیج هم تنها توسط شخص متخصص و تعمیر کار باید بررسی شود. در بهترین شرایط، با اجرای تنظیمات روی برد و تغییر پارامترها، برد پکیج مجددا مانند حالت اولیه کار می‌کند و در شرایط نامساعد، برد پکیج دچار نقص است و باید تعویض شود . دلیل پیشنهاد ما برای بررسی پکیج توسط شخص متخصص نیز همین مورد است.

کدهای سوختگی برد پکیج بوتان مدل ورونا

اگر کدهایی که در ادامه نوشته شده باشند را به عنوان خطا مشاهده کردید، متاسفانه برد پکیج شما دچار سوختگی شده و باید تعویض گردد:
E99
E98
E80
همواره در صورتی که محصول شما پکیج بوتان مدل ورونا از نسل 1 یا 2 است و در صورت تنظیم پارامترهای گوناگون اخطار به صورت کد 81 الی 83 را مشاهده کردید، برد پکیج باید تعویض گردد تا پکیج به درستی کار کند. تعویض برد پکیج هم تمام باید توسط متخصص صورت بگیرد. ولی همانطور که ابتدای مقاله گفته شد، اگر اطلاعات و دانش کافی دارید مراحل زیر را برای تعویض برد انجام دهید.

 

تعویض برد در تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

در این قسمت تعویض برد پکیج بوتان مدل ورونا را مرحله به مرحله به شما می‌گوییم:

ابتدا ترموستات اتاقی را حتما ببنید
سپس شیر گاز را به برد معرفی کنید
تنظیم گاز پکیج انجام دهید( این کار را تنها با استفاده از گیچ فشار انجام دهید )
متصل کردن سیم ارت برد
متصل کردن سیم الکترود جرقه زن
در ابتدای این کار پارامتر 1/7 روی 5 تنظیم شود و در مرحله بعد، گاز را تنظیم کنید.
در صورت استفاده از برد نسل سه، برای حرکت بین گزینه‌ها، کلیدهای کم و زیاد را به صورت ضربه‌ای فشار دهید.
در نسل سوم برد پکیج بوتان مدل ورونا، کلیدهای + و – را به مدت 2 ثانیه نگه دارید تا تنظیماتتان ذخیره شوند.
همواره برای خروج از تنظیمات هم کلیدهای + و – را به مدت 25 ثانیه نگه دارید.
برای ذخیره نمودن میزان حداقل و حداکثر شعله در برد نسل سه پکیج بوتان مدل ورونا نباید دسته پتانسیومتر را بچرخانید
در مواقع رخ دادی مانند جوشکاری و نوسانات برق حتما و حتما برق پکیج را قطع کنید.
برای آسیب ندیدن پکیج، یادتان باشد که پریزی مجزا برای پکیج استفاده شود
حتما از محافظ برق استفاده کنید و ولتاژ متناسب برای پکیج نیز باید بین 180 تا 245 باشد.

 

 

 

 

 

نتیجه گیری در تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

تعمیرات و خرابی محصولات الکترونیکی مانند پکیج‌ها برای همه افراد اتفاق می‌افتد. با این حال پیشگیری بهتر از درمان است و در این مقاله نکاتی گفته شد تا سعی شود از تعمیرات و هزینه‌های اضافی به دور بمانید. اما در صورت نیاز به تعویض برد و یا تعمیرات بهتر است به مشاور متخصص هماهنگ کنید یا اگر اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات و دانش پکیج‌های امروزه دارید، همواره نکات و اصول شناخت، بررسی و تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا در این مطلب کاملا توضیح داده شدند.

 

 

 


نمایندگی ایران رادیاتور در پونک  –  تعمیر پکیج گلدیران مدل پرستیژ  – تعمیر پکیج بوتان مدل بنسره   –  تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff   –  تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا   –  تعمیر پکیج  –  نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در غرب تهران   –  عیب یابی پکيج ایران رادیاتور   –  تعمیر پکیج در غرب تهران  –  تعمیر پکیج بوتان   –  تعمیرکار پکیج در تهران   –  سرویس پکیج ایساتیس در تهران   –  نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران   –  تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا  –  هزینه تعمیر برد پکیج  –  تعمیر پکیج پونک  –  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهرانسر   –  تعمیر پمپ پکيج   –  سرویس پکیج دیواری  –  تعمیر پکیج شهرک غرب  –  تعمیر پکیج زمینی  –  نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران   – نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران .  تعمیر پکیج تاچی در تهران   –  تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *