تعمیر پکیج تهرانسر

دوستان عزیزم امروز میخوام در رابطه با یکی از شعب پکیجکار که ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج در تهرانسر می‌باشد را خدمتتون معرفی کنم.

تعمیر پکیج تهرانسر

لازم به ذکر است که تعمیر پکیج تهرانسر توسط تعمیرکارانی با تجربه صورت می‌گیرد و این مرکز نمایندگی مجاز انواع برند پکیج دیواری را در محدوده تهرانسر به عهده دارد.

اگر شما جزو مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری هستید و در حال حاضر دستگاه شما دچار مشکل شده است پیشنهاد میکنم قبل از درخواست تعمیرکار به ما یه مرکز دیگری کمی وقت صرف کنید و مقالات منتشر شده در این سایت را مطالعه کنید، تجربه ثابت کرده چیزی حدود 60 درصد از مشکلات پکیج که مشتری به تعمیرکار میسپارد بسیار ساده می‌باشد و معمولا خود مشتری با کمی آموزش قادر به رفع آنها خواهد بود.

برای شروع پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه کنید

در نهایت اگر بعد از مطالعه چند مقاله از سایت پکیجکار قادر به رفع عیب نشدید با مرکز تعمیر پکیج تهرانسر تماس حاصل کنید.

ما ساکن تهرانسر هستیم

اکثر قریب به اتفاق تعمیرکارانی که اقدام به تبلیغ در فضای مجازی و اینترنت کرده اند تحت عنوان تعمیر پکیج تهرانسر اصلا ساکن غرب تهران نیستند و خودتون تصور کنید تعمیرکاری که قرار باشه از اون سر شهر بیاد تهرانسر مطمئنا به خاطر کارهای ساده نمیاد و حتی اگر کار کوچکی باشه طوری جلوه میده که مثلا کار زیادی هست (البته این طبیعی هست منم اگر برای رسیدن به یک کار نصف روز تو راه باشم براحتی از کنار اون کار نمیگذرم)

جالبه بدونید این افراد علاوه بر اینکه ساکن تهرانسر نیستند چون آدرس مشخصی ندارند (اگر آدرس هم تو سایت داشته باشند سوری هست) پس اگر مشکلی با تعمیرکار پیدا کنید اصلا جایی را ندارید بخواهید پیگیری کنید. ولی خوشبختانه آدرس ما در انتهای همین مطلب قرار دارد و چون ساکن محدوده تهرانسر هستیم، حتی اگر جواب تلفن هم ندهیم در عرض دو دقیقه درب مغازه ما هستید.

پیشنهاد ما اینه حتی میتونید با مراجعه به درب مغازه آدرس خودتونو رو برای تعمیر پکیج به ما بدید.

خلاصه خیلی مواظب این تعمیرکاران باشید، جالبه که سایتی که تبلیغ تعمیر پکیج تهرانسر کرده را وقتی با عنوان تعمیر پکیج تهرانپارس سرچ میکنیم بازم همون سایت بالا میاد. این بزرگترین عیب سایت های اینترنتی هست و تنها چاره آن هوشیاری مشتریان هست.

اکثر تعمیرکارانی که در اینترنت تبلیغ تعمیر پکیج تهرانسر کرده اند اصلا ساکن شرق تهران هستند.

محدوده سرویس دهی نمایندگی تعمیر پکیج تهرانسر

این مرکز که واقع در تهرانسر بلوار بهشتی. پلاک 62 می‌باشد به کلیه مشترکین ساکن تهرانسر و حومه سرویس دهی دارد.

و همچنین ساکنین محدوده :

شهرک دریا. شهرک استقلال. پروژه مسکن ویژه. پروژه هاشمی نژاد. پشت شهرداری. بلوار اصلی تهرانسر. شهرک پاسداران. شهرک فرهنگیان. شهرک آزادی. خلیج. فاز 1 تا 5. تهرانسر شرقی و غربی. و…

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهرانسر

تعمیر پکیج بوتان تهرانسر

خدمات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *