تعمیر پکیج شوفاژکار

3/5 - (2 امتیاز)

در این مطلب از سایت پکیجکار قصد داریم در مورد تعمیر پکیج شوفاژکار که در واقع یکی از خدمات اصلی شرکت پکیجکار است توضیحاتی را ارائه بدیم. شرکت شوفاژکار بیش از نیم قرن است که در زمینه دیگ های چدنی فعالیت دارد و حدود 20 سال است که در زمینه تولید پکیج های زمینی و دیواری سابقه دارد. این شرکت جزو اولین شرکت هایی است که پکیج های زمینی با سیستم تشخیص شعله یون و بدون شمعک را به بازار ارائه داده است.

تعمیر پکیج شوفاژکار توسط سایت پکیجکار

سایت پکیجکار با بهره گیری از نیروهای کارآزموده و همچنین دارای نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج های شوفاژکار می‌باشد. در صورتی که از پکیج های تولیدی شرکت شوفاژکار استفاده میکنید جهت تعمیرات پکیج شوفاژ کار حتما با مراکزی تماس بگیرید که علاوه بر دارا بودن نمایندگی مجاز این شرکت تجربه کافی در این رابطه را داشته باشند.

تعمیر پکیج زمینی شوفاژکار

پکیج های زمینی و ایستاده شوفاژکار با بهره گیری از سیستم تشخیص شعله و یونیزاسیون یکی از محصولات پرطرفدار شرکت شوفاژ کار می‌باشد که تعمیرات این پکیج نیازمند دارا بودن تجربه می‌باشد.

شرکت پکیجکار تنها نماینده مجاز تعمیر محصولات این شرکت می‌باشد.

تعمیر پکیج دیواری شوفاژکار

پکیج های دیواری و چگالشی شوفاژکار نیز جزو محصولات محبوب در کشور می‌باشد این پکیج ها با دانش روز اروپا تولید می‌شود و لازمه تعمیرات آن گذراندن دوره های آموزشی مخصوص در کارخانه شوفاژکار می‌باشد.

شرکت پکیجکار با گذراندن دوره های آموزشی شرکت شوفاژکار آماده ارائه خدمات و تعمیرات پکیج دیواری شوفاژکار در تهران میباشد.

خدمات پکیج شوفاژکار در تهران

خدمات پس از فروش رکن اصلی تولیدکنندگان لوازم خانگی می‌باشد و بر همین اساس شرکت شوفاژکار بیش از 1000 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد که ارائه دهنده خدمات پکیج شوفاژکار در تهران و سایر کشور هستند.

جهت تعمیر پکیج شوفاژکار با نمایندگی خدمات پکیج شوفاژ کار تماس بگیرید.

مطمئن ترین راه جهت استفاده از خدمات پس از فروش محصولات شوفاژکار در تهران تماس با شماره تلفن های شعبات پکیج کار در سراسر تهران میباشد.

مشکلات شایع پکیج زمینی شوفاژ کار

یکی از مشکلات اصلی پکیج های زمینی شوفاژکار سوختن پمپ سیرکولاسیون و یا گیرپاژ شدن پروانه آن است.

یکی از دلایل اصلی گرم نشدن رادیاتور پکیج شوفاژ کار آب نداشتن مدار گرمایش می‌باشد. آب مدار گرمایش بوسیله گیج فشار روی پانل پکیج مشخص می‌شود و زمانی که عقربه گیج فشار پکیج شوفاژ کار زیر یک بار قرار بگیرد باعث گرم نشدن رادیاتور پکیج شوفاژ کار خواهد شد. شما بايد پس از باز کردن درب پکیج شیر دسته گازی مقابلتان را باز کرده و به محض اینکه عقربه به حد ایده آل 1.5 بار رسید آن را ببندید.

مشکل بعدی پکیج زمینی شوفاژکار عدم تشخیص شعله بوسیله یون لیتیوم می‌باشد که در این صورت بايد دقت کنید ببینید آی سیم یون متصل به شیر کنترل گاز جدا نشده باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *