تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران در تهران

تعمیر پکیج گلدیران در تهران


پکیج شوفاژ دیواری گلدیران یکی از بهترین بویلرهای موجود در کشور ما است که صحت این موضوع را باید از تعمیرکاران پکیج گلدیران پرسید . در واقع مهمترین مشخصه محصولات گلدیران عدم نیاز به تعمیرات پکیج گلدیران به صورت مکرر است .

ولی به هر حال پکیج های گلدیران نیز همچون سایر بویلرهای موجود دارای قطعات مکانیکی و الکترونیکی است که ممکن است دچار مشکل و خرابی شود که این موضوع نیز برای پکیج های گلدیران مستثنی نیست . البته برای افراد تعمیرکار و افراد فنی عدم خرابی پکیج ملاک نیست بلکه فاصله خراب شدن هر دستگاه ملاک میباشد .

تعمیر پکیج گلدیران در تهران

شرکت پکیجکار با تیم حرفه ای و با تجربه که دارای نمایندگی مجاز گلدیران نیز هستند آماده ارائه خدمات و تعمیر پکیج گلدیران در تهران میباشد . همانطور که در ابتدای مطلب از کیفیت خوب پکیج های گلدیران صحبت کردیم لازمه بدونید این کیفیت زمانی نتیجه بخش خواهد بود که دستگاه شما توسط افراد با تجربه و متخصص تعمیر شود .

اگر تصور میکنید تعمیر پکیج گلدیران نیز همانند تعمیر سایر پکیج های بازار است سخت در اشتباه هستید .

انواع پکیج گلدیران

پکیج های شوفاژ دیواری گلدیران در دو مدل به بازار عرضه شده اند :

 1. پکیج گلدیران مدل پایونیر
 2. پکیج گلدیران مدل پرستیژ
تعمیر پکیج گلدیران در تهران
تعمیر پکیج گلدیران در تهران

 

دفترچه راهنمای پکیج های گلدیران

دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مدل پایونیر

دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مدل پرستیژ

 

مشکلات رایج در تعمیر پکیج گلدیران

 • روشن نشدن پکیج گلدیران

در صورتیکه در تعمیرات پکیج گلدیران با مشکل روشن نشدن دستگاه مواجهه شدید ابتدا باید دستگاه را روی حالت زمستانی قرار دهید و بررسی کنید آیا پکیج در هر دو حالت تابستان و زمستان روشن نمیشود و یا فقط در حالت تابستان و به عبارتی فقط آب مصرفی گرم نمیشود و رادیاتورها گرم میشود . در این صورت علت روشن نشدن پکیج گلدیران به ترتیب زیر باید بررسی شود :

 1. آب مصرفی گرم و سرد میشود
  اگر آب مصرفی پکیج گلدیران گرم شده و سپس سرد میشود مشکل اصلی به خاطر رسوب داشتن مبدل ثانویه پکیج میباشد و یا تنظیم نبودن شعله پکیج میباشد
 2. آب مصرفی سرد میباشد و پس از باز کردن شیر آبگرم هیچ عکس العملی مشاهده نمیشود
  دقت کنید در تمام پکیج های دیواری در حالت عادی وقتی شیر آبگرم را در ساختمان باز میکنید روی پانل پکیج {نمایشگر و یا چراغ های دستگاه} باید تغییری حاصل شود . این تغییر در پکیج های دیجیتالی که دارای نمایشگر میباشند با چشمک زدن آیکون شیر آبگرم روی صفحه نشان داده میشود و در پکیج های آنالوگ با چشمک زدن برخی چراغ ها مشخص میشود . در هر صورت شما باید پای دستگاه ایستاده و از فرد دیگری بخواهید شیر آبگرم را باز و بسته کند اگر هنگام باز و بسته کردن آب هیچ تغییری در دستگاه مشاهده نشد به طور قطع فلوسوئیچ و یا فلومتر دچار مشکل شده است و باید تعویض شود

  علت گرم نشدن آبگرم در تعمیر پکیبج گلدیران
  علت گرم نشدن آبگرم در تعمیر پکیبج گلدیران
 3. آبگرم ولرم است و داغ نمیشود
  اگر آبگرم مصرفی پکیج گلدیران خوب داغ نمیشود و به عبارتی آب ولرم میباشد به احتمال قوی مبدل ثانویه رسوب دارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.