تنظیم شعله پکیج تاچی

تنظیم شعله پکیج تاچی

آموزش تنظیم شعله کوتاه و بلند پکيج دیواری تاچی و یا به عبارتی آموزش تنظیم شعله پکیج تاچی موضوعی است که امروز قصد دارم به شما همراهان گرامی سایت پکیجکار ارائه بدیم. امیدوارم این آموزش براتون مفید واقع شود.

تنظیم شعله پکیج تاچی

تنظیم شعله کوتاه و بلند پکيج دیواری تاچی
لازم به ذکر است که شعله پکیج تاچی از روی شیر کنترل گاز تنظیم نمی‌شود و جهت کم و زیاد کردن شعله کوتاه و بلند دستگاه می‌بایست وارد تنظیمات برد پکيج شوید.
برای این منظور به روش زیر عمل کنید :

تنظیم شعله بلند پکيج تاچی :

تنظیم PH شعله بلند پکيج تاچی :

جهت تنظیم شعله مکزيمم هنگامی که دستگاه روشن ست دکمه S را به مدت 5 ثانيه فشار داده و نگهدارید. در این حالت PH ظاهر میشود سپس دکمه W و S را همزمان فشار دهید . در این حالت PH شروع به چشمک زدن میکند. دوباره دکمه S را 5 ثانیه فشار دهید در این حالت وارد قسمت تنظیم شعله مکزیمم میشوید و حالا با فشردن دکمه S یا W شعله مکزيمم را کم یا زیاد میکنیم . ( لازم به توضيح است که پیش فرض دستگاه برای شعله مکزيمم روی عدد ۷۰ تنظيم می‌باشد که بسته به نیاز دستگاه می‌توان آن را تا عدد ۹۰ افزایش داد )

تنظیم شعله کوتاه پکیج تاچی :

تنظیم PL شعله کوتاه پکیج تاچی :

جهت تنظیم شعله مينيمم هنگامی که دستگاه روشن است دكمه W را به مدت 5 ثانیه فشار داده و نگه دارید. در این حالت PL ظاهر میشود سپس دکمه W و S را همزمان فشار دهید . در این حالت PL شروع به چشمک زدن میکند. دوباره دکمه W را 5 ثانیه فشار دهید در این حال وارد قسمت تنظیم شعله مینیمم میشوید و حال با فشردن دکمه S و یا W شعله مینیمم را کم یا زیاد میکنیم . ( لازم به توضیح است که پیش فرض دستگاه برای شعله مينيمم روی عدد ۱۰ تنظیم میباشد که بسته به نیاز دستگاه میتوان آن را در بازه ۵ تا ۱۵ تغيير داد ) حال برای ثبت و خروج از حال نظیمات ، دکمه های S و W را همزمان فشار دهید . تنظيم شعله مینیمم انجام گردید .

ویدئو زیر به صورت کامل این آموزش را مشاهده خواهید کرد

(با تشکر از مهندس بابایان)

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط جهت اعزام تعمیرکار