خدمات پکیج

خدمات پکیج

خدمات پکیج


پکیج به تمام سیستم های گرمایشی گفته می شود که برای گرم کردن خانه ها به کار میروند، اگر بخواهیم پکیج را با چیزی مقایسه کنیم، آن آبگرمکن می باشد چون دیگر با پیشرفت تکنولوژی همه افراد از انواع پکیج ها در خانه هایشان استفاده می کنند. به طوری که هدف هر پکیج ارائه خدمات در حوزه گرما رسانی خواهد بود. شاید این جمله معنا و مفهوم را به خوبی به شما نرساند ولی اگر بخواهیم دقیق‌تر بیان کنیم این خواهد بود که پکیج در هنگام زمستان به شما گرمای زیادی خواهد داد. ما نیز قصد داریم در این مقاله خدمات پکیج را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

چه مطالبی را در این مقاله فرا میگیریم

 

خدمات پکیج شامل چه مواردی می شود؟

قبل از هر موردی ما برای اینکه بخواهیم وارد یک خانه شویم باید سیستم های تهویه و گرمایشی آن را چک کنیم. با نزدیک شدن به فصل سرما، همه خانه ها و آپارتمان ها به سراغ پکیج شان می روند تا آنها را راه بیندازند، در این بخش خدمات پکیج به میان می آید به طوری که این خدمات با توجه به ساختار منحصر به فردشان گرما را به کل خانه می رسانند.

یکی از موارد مربوط به خدمات پکیج، نصب پکیج می باشد. این مرحله جز حیاتی ترین مرحله در خصوص خدمات پکیج است چون باید سیستم پکیج به درستی نصب شود تا هیچ لوله ای در ساختمان آسیب نبیند و ایمنی ساختمان به خطر نیفتد. در بخش بعدی در خصوص خدمات پکیج می توان به این مورد اشاره کرد که فردی که متخصص تعمیر سرویس پکیج است، باید تمامی بخش های مربوط به دودکش و درجه حرارت و محل اتصالات مربوط به لوله های گاز را بررسی کنید از همه مهمتر فشار آب نیز باید توسط متخصصین بررسی شود. در خصوص بررسی فشار آب، متخصصین با انجام این کار سعی می کنند تا اگر رسوبی در آب ها وجود داشته باشند را از بین ببرند، با از بین بردن این رسوب ها کیفیت پکیج ها بالا می رود و شما به راحتی می توانید، گرمای خاصی را در خانه تان حس کنید.

 

تمامی بخش های خدماتی پکیج مربوط به مشکلاتی خواهد بود که ممکن است، رخ دهد، به عنوان مثال اگر رادیاتورها آسیبی ببیند باید عملیات هواگیری در خصوص رادیاتورها به خوبی انجام شود، انجام این کار در فصل زمستان و پاییز بسیار با اهمیت است چون رادیاتورها بیشتر در این فصول روشن هستند.

مراحل سرویس پکیج که جز خدمات پکیج حساب می شود چندین مرحله را دربرمیگیرد، اولین مورد رفع مشکلاتی است که ممکن است در شعله پکیج رخ دهد، دومین مورد، مربوط به تعویض قطعه هایی می باشد که مشکل دار هستند و باید در زمان معین تعویض شوند. مرحله بعدی در مورد رسوب زدایی می باشد که در بخش قبلی این مقاله ما رسوب زدایی را بررسی کردیم همچنین فشار آب از دیگر مواردی می باشد که باید توسط متخصص حوزه خدمات پکیج به درستی بررسی شود. مشکلاتی از قبیل روشن نشدن پکیج، و سروصداهایی که ممکن است در پکیج رخ دهد نیز جز خدمات پکیج به حساب خواهد آمد.

انواع پکیج چه می باشد؟

پکیج ها را به چند صورت طبقه بندی می‌کنند :

اول از لحاظ محل نصب پکیج ها

  • پکیج های دیواری
  • پکیج های زمینی
  • پکیج های ایستاده

دوم از لحاظ تعداد مبدل

  • پکیج های تک مبدل
  • پکیج های دو مبدل

سوم از لحاظ شیوه تخلیه دود

  • پکیج های فن دار
  • پکیج های بدون فن

 

چه زمانی برای انجام خدمات پکیج مناسب است؟

معمولا خدمات پکیج هر شش ماه یا سالانه انجام میگیرد و شما باید به طور کامل تمامی مشکلاتی که در یک مدت زمان برای پکیج تان بوجود آمده را برطرف کنید. انجام این کار باعث میشود تا شما بتوانید به مدت بیشتری از پکیج تان استفاده کنید. در صورتی که از هر نظری مشکلاتی در خصوص خدمات پکیج و سرویس کاری برایتان پیش بیاید می توانید با متخصصین این حوزه در تماس باشید. در این مقاله ما قصد داریم یکی از بهترین سازمان ها را که در حوزه خدمات پکیج فعال است را به شما معرفی کنیم و آن مجموعه پکیج کار نام دارد. متخصصینی که در پکیج کار فعالیت دارند می توانند تمامی خدمات حوزه پکیج را برای تان پوشش دهند، این خدمات بیشتر برای رفع مشکلات پکیج های شما شما انجام خواهد شد پس اگر مشکلی برایتان پیش آمد، می توانید با پکیج کار تماس بگیرید.

 

چه نوع ارورهایی ممکن است برای یک پکیج رخ دهد؟

ارورها به دلایل مختلف رخ می دهند ولی یکی از آنها ممکن است به دلیل کمبود فشار آب باشد. مورد بعدی ممکن است به سنسور های گرمایشی پکیج مورد نظر ارتباط داشته باشد. در برخی مواقع منبع به شدت داغ می شود و ارور خواهد داد، البته ارورهای دیگری هم وجود دارند و بر مبنای ارور ایجاد شده فردی که در حوزه خدمات پکیج فعالیت می کند می تواند، تمامی این ارورها را شناسایی نماید و بر مبنای ارور مورد نظر، مشکل شما را حل کند.

چه مواردی باعث ایجاد تفاوت در ارائه خدمات پکیج می شود؟

معمولا مواردی که باعث ایجاد تفاوت می شوند بستگی به خدمات و گروهی دارند که شما در حوزه خدمات پکیج از آنها خدمات دریافت می کنید. اگر متخصصی ارور ایجاد شده را زودتر بفهمد، مشکل پکیج شما نیز زودتر حل خواهد شد و یا اگر پکیج شما نیاز به رسوب زدایی داشته باشد در کمترین زمان متخصص مورد نظر می تواند این کار را انجام دهد چون، شما سریعتر به هدفی که می خواهید می رسید و آن هم پکیجی است که بتواند نیازهای گرمایشی شما را پوشش دهد.

چه زمانی می فهمیم که پکیج رسوب گرفته است؟

وقتی که پکیج رسوب بگیرد عناصری مثل کلسیم دیوارهای پکیج را تحت سلطه خودشان در می آورند، به طوری که تاثیرات بسیار منفی را بر روی عملکرد پکیج نیز خواهند گذاشت فرد متخصص خدمات پکیج با از بین بردن تمامی رسوب هایی که در دستگاه پکیج وجود دارد می تواند باعث شود تا بازده کار بیشتر شود و شما بتوانید گرمای زیادی را تجربه کنید. پس در ابتدا اگر مشکل گرمایشی برای پکیج تان بوجود بیاید می توانید در ابتدا رسوب های ایجاد شده را بررسی کنید.

چه نکاتی را باید برای استفاده از پکیج رعایت کنیم؟

اولین مورد این است که گردش هوا باید به اندازه لازم باشد تا جریان اکسیژن لازم برای سوخت رسانی به پکیج فراهم شود، همچنین در صورتی که در حوزه زندگی شما آب ها دارای مواد زیادی می باشند ممکن است رسوبات باز رخ دهند پس باید این موارد را نیز در نظر بگیرید.

در مورد ایمنی پکیج ها نیز باید دودکش پکیج را بررسی کنیم چون ممکن است دچار مشکلی شده باشد و اگر این طور باشد باید استانداردهای صحیح را در این بخش در نظر بگیریم.

چه مشکلاتی پکیج های دیواری را تهدید می کند؟

مشکلات زیادی در این خصوص وجود دارد مثلا اگر پکیج نتواند آب را در هنگام رفتن به حمام گرم کند ، این امر ناشی از کم بودن فشار کلی گاز می باشد که نمی گذارد آب در هنگام رفتن به حمام گرم شود و یا سوخت لازم برای شوفاژها فراهم گردد. مشکل کمبود فشار آب نیز از دیگر مواردی می باشد که، در قسمت های قبل در این مقاله آنها را بررسی کردیم.

از دیگر مشکلات مربوط به پکیج ها می توان به این موضوع اشاره کرد که رادیاتور ها توان لازم برای گرم کردن خانه را ندارند.، در این خصوص اگر فشار آب کمتر از مقدار مورد نظر باشد، شاهد ایجاد مشکلاتی در رادیاتورها خواهیم بود.

چکه کردن پکیج نیز از مواردی می باشد که، باید در هنگام خدمات رسانی پکیج بررسی شود چون اگر به این مورد توجهی نشود، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را بوجود آورد.

بحث افت فشار هم از دیگر مشکلاتی می باشد که کلیه سیستم های یک پکیج را با محدودیت مواجه خواهد کرد. مقدار فشار نیز در کلیه پکیج ها باید مقدار 1.5 را نشان دهد. هر چقدر این مقدار کمتر باشد باید به وجود مشکل در پکیج مان شک داشته باشیم.

در برخی موارد ممکن است که پکیج مورد نظر به صورت خودکار خاموش شود، در این خصوص می توان به آسیب های بوجود آمده در ترموستات و یا وجود برخی رسوبات توجه کرد که این مورد هم به نوبه خودش بسیار با اهمیت است و باید توسط متخصصین مورد توجه قرار بگیرد.

در صورتی که پکیج روشن نشود، می توان گفت شمعک موجود می تواند در خودش مشکلاتی داشته باشد، وجود این مشکلات باعث میشود تا پکیج به خوبی روشن نشود و روشن نشدن آن سیستن گرمایشی پکیج را مختل می کند.

آیا نام برند پکیج تاثیری بر خدمات پکیج دارد؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که خیر هیچ تاثیری ندارد چون تمامی پکیج ها فقط یک هدف را دنبال می کنند و آنها ارائه خدمات در خصوص سیستم های گرمایشی می باشد پس اگر شما نیز فکر می کنید که نام برند تاثیر خاصی دارد باید بگوییم که خیر هیچ تاثیری ندارد. همچنین شما می توانید برای داشتن خدمات پکیج به پکیج کار مراجعه کنید در صورت وجود کوچکترین مشکل متخصصین پکیج کار می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید مشکلات مربوط به پکیج تان را حل کنید.

هزینه خدمات پکیج به چه شکلی می باشد؟

بر مبنای مشکلی که در پکیج شما وجود داشته باشد هزینه را متقبل خواهید شد، مثلا برای نصب هر عدد پکیج دیواری باید هزینه ای در حدود 230 الی 310 هزار تومان را پرداخت نمایید. جهت انجام شست و شوی پکیج با اسید نیز هزینه ای در حدود 170 الی 210 هزار تومان را برای هر عدد باید پرداخت کنید که این قیمت برای پکیج های تک مبدل می باشد و برای پکیج های دومبدل این امر فرق می کند. به طور کلی هر مشکلی در خصوص پکیج ها هزینه خاص خودش را دارد به عنوان مثال برای بررسی نشتی و رفع آن شما باید هزینه ای در حدود 100 الی 120 هزار تومان را پرداخت نمایید. اگر هم یک سرویس کامل بخواهید باید حدود 400 الی 500 هزار تومان را پرداخت کنید که سرویس دهی کامل نیز بیشتر برای خانه های نوساز و یا خانه هایی که در معرض ساخت هستند انجام میگیرد و یا اگر فردی قصد عوض کردن کل پکیج اش را داشته باشد می تواند از گزینه سرویس کامل پکیج استفاده کند. تمامی خدمات پکیج مابین 100 تا یک میلیون تومان و در برخی موارد بیشتر از یک میلیون تومان خواهد بود.

نتیجه گیری

در این مقاله ما خدمات پکیج را در قالب انواع مختلفی از بخش ها بررسی نمودیم که مثلا چه مشکلات ممکن است در خصوص پکیج ها رایج باشد و متخصصین در این حوزه در ابتدا باید چه نکاتی را مد نظرشان قرار دهند. همچنین در مورد مدت زمانی که باید پکیج را سرویس کاری کنیم نیز بررسی هایی انجام دادیم که تایم 6 ماهه تا یکساله را در بر میگیرد. یکی از نکات مهمی که در این مقاله معرفی نمودیم، سازمانی به نام پکیج کار می باشد که خدماتی را در حوزه پکیج و موارد مربوط به آن ارائه می دهد. اگر شما می خواهید بهترین خدمات را از پکیج کار دریافت کنید پس فرصت را از دست ندهید چون آنها همیشه بهترین متخصصین شان را برای مشتریان شان می فرستند.

همچنین تمامی دستگاه های قابل استفاده در پکیج کار مثل سایز سازمان های ارائه دهند خدمات پکیج می باشد که بسیار با کیفیت هستند و از تکنولوژی های بروز دنیا نیز پشتیبانی می کنند، این مورد نیز یکی از نکات مثبتی می باشد که می توانیم در خصوص پکیج کار و خدماتی که ارائه می دهد در نظر بگیریم و از آنها بهترین بهره را ببریم.

تلفن سفارش خدمات پکیج در تهران

02188314410

09123046539 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.