خرید دیگ دست دوم شما و نحوه محاسبه قیمت دیگ دست دوم شما

به این مطلب امتیاز بده

اگر شما قصد تخریب ساختمان منزل خود را داشته و یا تصمیم به جمع کردن موتورخانه آپارتمان و نصب پکیج دیواری به منظور استقلال سیستم گرمایش هر واحد مسکونی را دارید احتمالا برای جبران مقداری از هزینه های پیش رو قصد فروش لوازم موتورخانه دست دوم قدیمی دارید.

بدترین کار ممکن جهت فروش موتورخانه کارکرده

در شرایط تخریب ساختمان معمولا افرادی که پیمانکار انجام این کار هستند از فرصت استفاده کرده و با ارائه پیشنهاد اینکه لوازم و ضایعات موتورخانه را جای پولی که بابت دستمزد تخریب ساختمان قرار است بگیرند برمی‌دارند. لازمه بدونید مبلغی که شما بابت این کار دریافت خواهید کرد یک چهارم ارزش اصلی لوازم موتورخانه نیست.

یکی دیگر از اشتباهات رایج مردم این است که در زمان تخریب ساختمان و یا بازسازی و زمانی که قصد فروش لوازم تاسیساتی را دارند به گفته خریداران اعتماد می‌کنند و لوازم را جای ضایعات بفروش می‌رسانند، در صورتی که همان خریداران به اصطلاح ضایعات همان وسایل را به چندین برابر قیمت خریداری شده به ما می‌فروشند.

قیمت دیگ دست دوم

البته این موضوع که قیمت دیگ دست دوم بستگی به شرایط سلامت آن دارد غیر قابل انکار می‌باشد ولی اگر شما قصد فروش لوازم تاسیساتی کارکرده را دارید بهتره وسایل خود را به افرادی بفروشید که دلال نباشند و کننده این حرفه باشند.

شرکت پکیجکار با چندین سال تجربه مجری فروش نصب و خدمات پس از فروش انواع موتورخانه کارکرده و دیگ و مشعل دست دوم و همچنین تجهیزات استخر نو و کارکرده می‌باشد 

خرید دیگ دست دوم

اگر قصد خرید دیگ دست دوم را دارید بهتره این لوازم را از مرکزی خرید کنید که با تخصصی که دارند لوازم معیوب را شناسایی و خرید نمی‌کنند و به همین خاطر تمام اجناسی که می‌فروشند سالم بوده و با ضمانت کتبی ارائه می‌دهند.

مطمئن باشید هیچ چیزی تلخ تر از این نیست که با مشقت و سختی فروان تجهیزات دست دوم تاسیسات منزل را تهیه و نصب نموده و پس از راه اندازی و یا گذشت مدت زمانی متوجه معیوب بودن بخشی از این لوازم شوید.

به خاطر کمی ارزان تر خریدن خود را دام افراد کلاهبردار نیندازید

معیوب بودن لوازم دست دوم تازه بخش کوچکی از مشکلات لوازم کارکرده از افراد کلاهبردار هست، همیشه سعی کنید در خرید لوازم کارکرده محل دقیق فروشنده و همچنین از سابقه وی اطمينان حاصل کنید.

به کرار اتفاق افتاده اجناس دست دوم دزدی بوده است و پس از دستگیری سارق شما را به عنوان مال خر معرفی می‌کند و اینجاست که شما به خاطر کمی ارزان تر خریدن در دام افرادی افتاده اید که سالیان سال زندگی را به کام شما تلخ خواهد کرد.

حتما مطمئن شوید افرادی که قصد خرید لوازم دست دوم از آنها دارید مجری و کننده این حرفه هستند

برای خرید لوازم موتورخانه دست دوم و دیگ دست دوم و مشعل کارکرده و همچنین لوازم استخر دست دوم به یکی از شماره های شرکت پکیجکار تماس حاصل نمایید و یا با شماره تلفن 09123046539 تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *