خرید پکيج کارکرده و دست دوم

به این مطلب امتیاز بده

اگر شما از پکیج دیواری استفاده میکنید و به دلیل مشکلات زیاد این دستگاه قصد تعویض آن را دارید و به دنبال این هستید که پکیج معیوب یا بعضاً سالم و کارکرده خود را به بالاترین قیمت بفروشید پیشنهاد میکنم فعلا دست نگهدارید، شرکت پکیجکار بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع پکیج و رادیاتور در تهران آماده ارائه خدمات به شما می‌باشد.

خرید پکیج کارکرده در تهران

پکیج دیواری قدیمی و حتی خراب خود را به قیمت پایین نفروشید، مطمئنا همین دستگاه پس از تعمیر و تعویض برخی قطعات و یه سرویس کامل بهترین گزینه برای کسانی است که قصد خرید پکیج را دازند ولی توانایی پرداخت هزینه پکیج نو را ندارند.

شرکت پکیجکار بهترین خریدار انواع پکیج دیواری و زمینی دست دوم و حتی معیوب می‌باشد.

پکیج دست دوم خود را به قیمت ضایعات نفروشید

متاسفانه اولین فکری که مردم برای اینکه از دست اجناس دست دوم و یا قدیمی خود راحت شوند می‌کنند وانتی های خریداران ضایعات هست که صدای بلندگو آنها همواره در کوچه و خیابان به گوش می‌رسد.

ولی لازمه بدونید این افراد پکیج دست دوم شما را به کمترین قیمت ممکن خریداری می‌کنند، حتی کمتر از قیمت ضایعات فلز، یعنی اگر شما بخواهید دستگاه پکیج خود را وزن کنید و به قیمت ضایعات آهن بفروشید خواهید دید که از قیمت آنها بیشتر می‌شود.

این در حالی است که در داخل پکیج شما هم برنج به کار رفته و هم گاهی مس که اگر حتی قصد خرد کردن آن را داشته باشید بیشتر از دو برابر قیمت این افراد به دست می‌آورید.

پکیج و رادیاتور دست دوم خود را به ما بفروشید

البته ضایعات فلز داخل پکیج دلیل این که اسرار میکنیم پکیج خود را به خریداران ضایعات نفروشید نیست بلکه بخش قابل توجهی از قطعات قابل استفاده و سالمی است که در دستگاه پکیج شما وجود دارد.

بهتره فروش هر لوازم خانگی دست دوم خود را به کسانی که در اون زمینه مشغول فعالیت هستند بسپارید. شرکت پکیجکار به عنوان بزرگترین مرکز پکیج در تهران معتبرترین خریدار انواع پکیج ایرانی و خارجی به قیمت واقعی می‌باشد.

خرید پکیج کارکرده در شهرستان

اگر شما ساکن شهرستان هستید و قصد فروش پکیج کارکرده و دست دوم را دارید پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید تا جهت خرید پکیج و رادیاتور دست دوم شما در هر نقطه از کشور که باشید با هم صحبت کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *