خطای E1 در پکیج ایساتیس

3/5 - (3 امتیاز)

امروز میخوام در مورد خطای E1 در پکیج ایساتیس و آموزش برطرف کردن این خطا بدون نیاز به تعمیرکار توضیحاتی را خدمتتان ارائه بدیم.

شرح خطای E1 پکیج ایساتیس

خطای E1 در پکیج ایساتیس معمولا به خاطر کم بودن فشار بار دستگاه می‌باشد، مطمئنا اگر گیج فشار را نگاه کنید عقربه آن باید کمتر از نیم بار باشد.

در پکیج های دیواری به منظور جلوگیری از آسیب بدون آب کار کردن زمانی که فشار آب دستگاه به زیر نیم بار برسد قطعه ای به اسم پرشر سوئیچ آب به برد الکترونیک گزارش کمبود فشار آب را می‌دهد و برد کنترل نیز برای جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات پکیج عملکرد سیستم را به طور کامل قطع می‌کند تا زمانی که فشار بار مجدد به بالای یک بار برسد.

روش برطرف کردن ارور E1 پکیج ایساتیس

برای رفع این خطا و روشن شدن پکیج باید به مدار سیستم مقداری آب تزریق کنید، برای انجام این کار یک شیر در پکیج دیواری تعبیه شده است که با باز کردن این شیر و مشاهده عقربه فشار بار هر زمانی که به 1/5 بار رسید باید آن را کامل ببندید.

روش تزریق فشار بار پکیج ایساتیس

  • ابتدا شیر پرکن را پیدا کنید

برای مشاهده این شیر باید کاملا خم شوید و زیر پکیج را نگاه کنید، این شیر دارای ولوم پلاستیکی به رنگ مشکی می‌باشد که از زیر پکيج بیرون زده.

دقت کنید منظور ما شیرهایی که به شیلنگ متصل می‌باشد نیست

  • بعد از پیدا کردن شیر پرکن ولوم آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و منتظر باشید عقربه گیج فشار روی 1/5 بار برسد سپس آن را محکم ببندید

نکته مهم در تنظیم فشار بار پکیج ایساتیس

دقت کنید قبل از ترک محل از بسته بودن شیر پرکن اطمينان حاصل نمایید. در صورت کم بودن فشار آب ساختمان این کار را به ساعات پایانی شب که فشار آب بیشتر است موکول کنید و به هیچ عنوان شیر پرکن را باز نگذارید و محل را ترک کنید.

6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *