سرویس پکیج بوتان در تهران

سرویس پکیج بوتان در تهران

سرویس پکیج بوتان در تهران


به این مطلب امتیاز بده

این روزها اغلب خانه‌ها مجهز به سیستم پکیج برای تأمین آب گرم مصرفی و گرمایش هستند. پکیج‌ها یکی از جدیدترین امکانات گرمایشی برای فضاها به حساب می‌آیند. همچنین این دستگاه‌ها دارای عملکرد فنی خاص و حساسیت‌هایی هستند که در هنگام بروز مشکل و ایراد احتیاج به تعمیرکار تخصصی ماهر دارند. مهم‌ترین راهکار برای جلوگیری از بروز این مشکلات و خرابی‌ها در پکیج، انجام دوره‌ای سرویس پکیج است که هر 6 ماه یکبار باید انجام شود. برای این امر بهتر است از نمایندگی‌ها و تکنسین‌های آن‌ها استفاده کنید و مشورت بگیرید. در ادامه این مقاله به بررسی سرویس پکیج بوتان در تهران می‌پردازیم.

سرویس پکیج بوتان در تهران

یکی از بهترین و معتبرترین برندها در این زمینه پکیج بوتان است. این پکیج در روزهای سرد زمستان خانه شما را گرم و آب داغ مورد نیاز شما را فراهم می‌کند. اما با این حال اگر به درستی از پکیج نگهداری نشود امکان خرابی آن بسیار است. نگهداری از پکیج بوتان شامل انجام سرویس دوره‌ای آن می‌شود. پیدا کردن کسی که در انجام سرویس پکیج بوتان در تهران ماهر باشد کار سخت و پیچیده‌ای نیست، تنها لازم است با نمایندگی‌های معتبر شرکت بوتان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تکنسین خود را برای انجام سرویس و تعمیر به محل اعزام کنند.
متخصصان و تکنسین‌های سرویس پکیج بوتان در تهران، بعد از انجام عملیات عیب یابی پکیج شما برای تعمیر آن اقدام می‌کنند. تعمیرکاران اعزامی از طرف نمایندگی‌های معتبر هیچ قطعه‌ای را بدون دلیل تعویض نمی‌کنند. به همین دلیل آن‌ها در ابتدا برای تعمیر قطعه خراب شده تلاش می‌کنند و اگر تعمیر نشد قطعه تعویض می‌گردد. تکنسین‌های باتجربه و متخصص در این زمینه به سرعت ایراد پکیج را تشخیص می‌دهند و اگر نیاز باشد پکیج را سرویس هم می‌کنند تا مشکل جدی دیگری رخ ندهد.
همانطور که گفتیم اغلب با انجام سرویس دوره‌ای پکیج بوتان دیگر نیازی به تعمیر آن نیست. زیرا بروز نقص و خرابی در پکیج به دلیل عدم توجه به بازرسی و سرویس پکیج بوتان رخ می‌دهد. سرویس پکیج بوتان اغلب شامل مواردی مانند اسید شویی و رسوب زدایی هم می‌شود. همچنین در سرویس‌های دوره‌ای این پکیج، حس‌گرهای دستگاه بازرسی می‌شوند و در صورت نیاز تعویض می‌گردند. خدمات سرویس پکیج بوتان در تهران شامل هواگیری دستگاه، شستشوی پکیج و اسید شویی آن می‌شود.

ویژگی‌های نمایندگی معتبر سرویس پکیج بوتان

• سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود.
• خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران به صورت 24 ساعته انجام می‌شود.
• از مهم‌ترین ویژگی‌های دیگر نمایندگی‌ها می‌توان به اعزام سریع و به موقع تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای برای تعمیر پکیج شما اشاره نمود.
• خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران با نرخ مصوب اتحادیه صورت می‌گیرد و هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی‌شود.
• انجام خدمات تعمیر و سرویس پکیج برای انواع مدل‌های قدیمی و جدید توسط تعمیرکار متخصص صورت می‌گیرد.
خدمات فوری نمایندگی سرویس پکیج بوتان
تعمیر و سرویس پکیج بوتان، توسط تکنسین‌های متخصص و ماهر نمایندگی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. تمام انواع پکیج‌های بوتان حداقل سالی یکبار احتیاج به بررسی و سرویس دارند. تعمیرکاران ما برای انجام این کار تجربه و تخصص کافی دارند. انجام سرویس و بررسی‌های دوره‌ای پکیج بوتان، هزینه‌های احتمالی را برای تعمیرات کلی و اساسی کاهش می‌دهد.

قیمت سرویس پکیج بوتان در تهران

تعمیرکاران متخصص نمایندگی‌های معتبر سرویس پکیج بوتان در تهران، پس از پیدا کردن علت نقص و خرابی پکیج شما به بهترین و مناسب‌ترین روش ممکن با هزینه کم اقدام به تعمیر آن می‌کنند. البته لازم به ذکر است که تعمیر پکیج با قیمت پایین ملاک انجام کار تخصصی نیست زیرا ممکن است از قطعات فیک و بدون کیفیت برای تعمیر پکیج شما استفاده کنند. اما تعمیرکاران نمایندگی‌های معتبر ما، اگر قطعه خراب پکیج شما قابل تعمیر باشد ابتدا آن را تعمیر می‌کنند که برای شما مقرون به صرفه تر باشد ولی اگر قطعه قابل تعمیر نباشد اقدام به تعویض آن می‌کنند.
تضمین کیفیت نمایندگی سرویس پکیج بوتان
قطعات پکیج‌های گرمایشی بوتان به دلیل این که در معرض تماس با آب و حرارت قرار دارند، حساس هستند و اگر سرویس و بازرسی انجام نشود ممکن است آسیب جدی ببینند. به همین دلیل، اگر تعمیر و سرویس قطعات پکیج‌ بوتان توسط تعمیرکار متخصص و ماهر انجام نشود، احتمالی خرابی و نقص مجدد آن وجود دارد. تکنسین‌های متخصص نمایندگی پکیج بوتان، خدمات و تعمیرات پکیج را باکیفیت و ضمانت ارائه می‌کنند.

بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج بوتان

پکیج‌های بوتان دارای سیستم نسبتاً پیچیده‌ای هستند که برای عملکرد بهتر آن باید تقریباً هر 6 ماه یک بار و ترجیحاً ابتدای فصل بهار و پاییز سرویس کاری شوند. انجام منظم و درست سرویس‌های دوره‌ای پکیج بوتان احتمال بروز خرابی و نقص در دستگاه را بسیار کاهش می‌دهد. سرویس پکیج بوتان به دلیل انجام رسوب‌گیری و هواگیری دستگاه تأثیر بسزایی در کاهش بروز آسیب در قطعات دستگاه خواهد داشت.
بررسی نکات مهم در مورد سرویس پکیج بوتان
• اولین و مهم‌ترین نکته در سرویس پکیج بوتان این است که فشار بار پکیج هیچ ‌وقت کمتر از ۱ نباشد.
• نکته دوم این است که دمای پکیج در حالت آب گرم و یا رادیاتور نباید بیشتر از 60 درجه باشد.
• اگر نقص یا خرابی جزئی هم در پکیج مشاهده کردید حتماً با نمایندگی‌های مجاز تماس بگیرید تا برای بررسی دستگاه شما نیرو اعزام کنند و مطمئن باشد انجام این بررسی به نفع شما است زیرا تعمیر قطعه خراب هزینه بسیار کمتری نسبت به تعویض آن دارد.
• فاصله استاندارد قرارگیری پکیج به این صورت است که پکیج باید از هر طرف حداقل ۱۰ سانتی‌متر و از جلو ۴۵ سانتی‌متر فضای آزاد داشته باشد تا تعمیر و سرویس آن به راحتی صورت گیرد.

جمع بندی سرویس پکیج بوتان در تهران

ما در این مقاله به بررسی جامع مبحث سرویس پکیج بوتان در تهران پرداختیم و با شرایط و نکات مهم آن آشنا شدیم. همانطور که گفتیم محصولات شرکت بوتان مخصوصاً پکیج‌های این برند یکی از بهترین‌ها در این زمینه هستند. پکیج‌ بوتان جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم‌های گرمایشی موتورخانه‌ای است. استفاده از این پکیج‌ها دارای مزایای بسیاری مانند نوسانات کم در دمای آب و آلودگی صوتی بسیار کم است. همانطور که گفتیم اگر سرویس‌های دوره‌ای و بازرسی در پکیج‌ها به صورت منظم صورت نگیرد ممکن است باعث خرابی و نقص جدی در دستگاه شود. برای این امر می‌توانید با مجموعه پکیجکار متخصص در زمینه تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهران تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *