شرکت گروه صنعتی اخگر

1/5 - (1 امتیاز)

شرکت گروه صنعتی اخگر با قریب به نیم قرن سابقه در زمینه تولید تجهیزات گازسوز پیشرو در صنعت کشور می‌باشد. این شرکت با تولید مشعل های گازسوز بدون صدا فعالیت خود را آغاز کرد و در ادامه فعالیت خود زمانی که هنوز هیچ پکیجی در داخل کشور تولید نمی‌شد و در واقع واژه پکیج شوفاژ هنوز در ایران معنایی نداشت شرکت اخگر با قدرت شروع به تولید اولین پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی نمود، نکته حائز اهمیت اینجاست که هم اکنون پس از 30 سال از تولید اولین نمونه های پکیج در ایران هنوز این سری از محصولات اخگر پرقدرت در حال کار میباشند.

شرکت تولیدی اخگر توسط مهندس حسین رفیعی پور تاسیس شد ولی در طی این سالها تجربه اداره با چندین مدیر عامل را داشته است. در حال حاضر مشعل های گازسوز اخگر در حال تولید می‌باشد و خط تولید پکیج های زمینی اخگر به شرکت سرپیلار فروخته شده است. و این شرکت در حال تولید پکیج های زمینی 40 هزار کیلو کالری مشابه محصولات اخگر (البته نه با اون کیفیت) میباشد.

مشعل گازی اخگر

اگر شما جزو مصرف کنندگان مشعل های گازسوز و بدون صدای اخگر باشید مطمئنا به دلیل علاقه شدیدی که طی سال‌های استفاده از این مشعل داشته اید حاضر به تبديل آن با مشعل های فن دار امروزی نخواهید بود.

چون به نظر شخص بنده علیرغم انتقادات زیادی که برخی مجریان تاسیساتی نسبت به مصرف سوخت مشعل های اخگر دارند مصرف گاز این مشعل ها خیلی بیشتر از مشعل های فن دار نمیباشد و شاید اون اندک مصرفی که به خاطر نبود فن در مشعل های اخگر مازاد داشته باشد در عوض به خاطر صرفه جویی که در مصرف برق دارند را جبران می‌کند.

البته لازم به ذکر است که همین عدم استفاده از فن دمنده در مشعل های اخگر سبب حذف صدای به شدت زیاد مشعل های فن دار شده است که مادامی که موتورخانه به آپارتمان مسکونی کمتر از 7 متر فاصله داشته باشد این صدای فن آسایش را از ساکنین این آپارتمان سلب خواهد کرد.

به همین خاطر است که مشعل های بدون فن همچنان در بسیاری از اماکن بهترین گزینه می‌باشد.

البته با یه محاسبه ساده سر انگشتی اگر هزینه های تعمیر و نگهداری مشعل های فن دار را حساب کنید (مشعل های فن دار به خاطر داشتن فن استهلاک زیادی دارند بر خلاف مشعل اخگر به دلیل سادگی در سیستم هزینه تعمیر و نگهداری آن فی الواقع صفر می‌باشد) و علاوه بر تحمل صدای وحشتناک مشعل های فن دار متوجه خواهید شد که در هر ساختمان مسکونی استفاده از مشعل اخگر در طول مدت زمان طولانی علاوه بر صرفه جویی در هزینه نگهداری همواره شما فراموش خواهید کرد که اصلا موتورخانه ای در منزل شما وجود دارد.

برای خرید مشعل های اخگر به شدت توصیه می‌شود که از مشعل های دست دوم استفاده نکنید زیرا شیر کنترل گاز مشعل اخگر با توجه به اینکه ساخت خارج می‌باشد و اکثر مشعل های دست دوم اغلب سالیان سال کار کرده اند، شیر کنترل گاز مشعل که در واقع قطعه اصلی مشعل اخگر می‌باشد مستهلک شده و به دلیل سر و کار داشتن با گاز و برق ممکن است خطراتی را برای شما ایجاد کند.

برای خرید مشعل اخگر در سه ظرفیت با شرکت پکیجکار نمایندگی انحصاری فروش و خدمات محصولات شرکت گروه صنعتی اخگر تماس بگیرید.

مشعل VE1

مشعل VE2

مشعل VE140

اگر از مصرف کنندگان انواع محصولات شرکت اخگر در شهر تهران هستید از جمله پکیج های زمینی و دیواری و مشعل های گازسوز اخگر جهت تعمیرات و نگهداری و همچنین تامین قطعات یدکی با ما تماس بگیرید

88314410

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *