شیر کنترل گاز سیت 820 یا نوا 820

به این مطلب امتیاز بده

شیر کنترل گاز سیت 820 یا به عبارتی شیر کنترل گاز نوا 820 ساخت ايتاليا که جزو شیرهای پیلوتی موجود در بازار می‌باشد و شعله اصلی آن با برق 220 ولت کار می‌کند.

شیر کنترل گاز سیت 820

شیر کنترل گاز سیت 820 ایتالیا با توجه به عمر چند دهه ای که دارد اما همچنان جزو بهترین گزینه ها جهت استفاده در لوازم گازسوز در کشور ما می‌باشد و بسیاری از تولیدکنندگان لوازم گازسوز مثل پکیج‌های گرمایشی ، بخاری‌های صنعتی و کارگاهی ، هیترهای گازی ، دستگاه های آشپزخانه های صنعتی و… ترجیح می‌دهند از این شیر کنترل گاز در محصولات خود استفاده کنند.

از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این شیر کنترل گاز در بین تولیدکنندگان محصولات گازسوز اثبات عملکرد آن در سال‌های گذشته بوده است که نشان دهنده کیفیت و کارایی خوب این وسیله می‌باشد.

 شیر کنترل گاز NOVA 820 را از کجا تهیه کنیم؟

متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل وجود تحریم و عدم واردات گسترده قطعات از کشورهای اروپایی اکثر لوازم و قطعات یدکی اورجینال به سختی به دست مصرف کننده می‌رسد، اما همچنان هستند شرکت هایی که این قطعات کمیاب را عرضه می‌کنند که احتمالا یا از قبل در انبار داشته اند و یا کانال هایی جهت وارد کردن این قطعات اورجینال دارند

آیا شرکت پکیجکار شیر کنترل گاز سیت 820 می‌فروشد؟

بله شرکت پکیجکار در حال حاضر یکی از مهمترین مراکز فروش شیر کنترل گاز سیت 820 یا به عبارتی nova 820 در کشور به حساب می‌آید و شما جهت تهیه این قطعه اورجینال میتونید با یکی از شماره تلفن های این مجموعه تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *