علت روشن نشدن پکیج لورچ

علت روشن نشدن پکیج لورچ

علت روشن نشدن پکیج لورچ


2.7/5 - (3 امتیاز)

در یکی دیگر از مقالات از سری مقالات در زمینه علت روشن نشدن پکیج اینبار به سراغ علت روشن نشدن پکیج لورچ رفته و به صورت کلی دلایل روشن نشدن این دستگاه را با هم بررسی می‌کنیم، در این مطلب ما علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا و همچنین علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل هرما و نهایتا علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آرتا را به صورت قدم به قدم بررسی خواهیم کرد. امیدوارم از این مطلب سایت پکیجکار نیز رضایت داشته باشید و با نظرات مثبت خود انگیزه ما را در انتشار مقالات تخصصی بیشتر کنید.

علت روشن نشدن پکیج لورچ

پکیج دیواری لورچ یکی از محبوب ترین شوفاژ دیواری های موجود در بازار می‌باشد که در سال های اخیر با توجه به کیفیت خوبی که داشته در بین مصرف کنندگان پکیج جایگاه معتبری کسب کرده است.

پکیج دیواری لورچ در حال حاضر دارای سه مدل با نام های آدنا و هرما و آرتا می‌باشد که بررسی علت روشن نشدن پکیج لورچ منوط به بررسی هر سه مدل به صورت جداگانه می‌باشد.

علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا

برای اینکه علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا را پیدا کنیم در وحله اول باید نسبت به کد خطای پکیج لورچ مدل آدنا آگاهی کامل داشته باشیم و با بکارگیری برخی نکات دیگر قادر به شناسایی و رفع علت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا را خواهیم داشت.

نحوه راه‌اندازی مجدد پکیج لورچ مدل آدنا :

در پکیج دیواری لورچ مدل آدنا در صورت بروز هر گونه خطا جهت برطرف نمودن ارور و یا به عبارتی راه‌اندازی مجدد سیستم نیاز هست دکمه ای که روی پانل نشان C دارد را یک بار فشار دهیم.

مهمترین دلیل روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا :

در صورت روشن نشدن پکیج لورچ مدل آدنا و علاوه بر آن مشاهده کد خطای E8 در پکیج مدل آدنا لورچ باید فشار بار پکیج را بررسی کنید که کمتر از 0/7 بار نباشد و در صورت کم بودن فشار بار باید از طریق شیر هواگیری نسبت به تزریق  آب به مدار سیستم اقدام نمایید.

فشار بار مناسب حد فاصل 0/7 تا 1/5 بار می‌باشد، همانطور که میدانید این فشار توسط گیج فشار که عقربه هایی از 0 تا 4 دارد مشخص می‌شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *