لوازم استخر دست دوم | تجهیزات استخر سونا و جکوزی کارکرده

فروش تجهیزات استخر سونا و جکوزی دست دوم و لوازم موتورخانه کارکرده به صورت تخصصی در این مرکز صورت می گیرد. مجری فروش و اجرای تجهیزات کارکرده استخر سونا و جکوزی و موتورخانه در شهر تهران

لوازم استخر دست دوم

با توجه به افزایش شدید قیمت های کلیه اقلام و تجهیزات تاسیسات اکثر مصرف کنندگان به فکر استفاده از لوازم موتورخانه و استخر دست دوم افتاده اند. البته نباید فراموش کرد که خرید لوازم و تجهیزات موتورخانه و استخر کارکرده در کنار پایین بودن قیمت تمام شده دارای مقداری ریسک نیز می‌باشد که البته میشه با رعایت چند نکته این ریسک را به حداقل رساند. با ما همراه باشید تا به شما راهکارهایی را برای به حداقل رساندن ریسک خرید لوازم موتورخانه و استخر دست دوم ارائه بدم.

توجه : قبل از اینکه به بررسی رو‌ش های خرید ایمن تجهیزات و لوازم کارکرده بپردازم لازمه این نکته را خدمتتان عرض کنم که حتی با وجود ریسک زیاد خرید این لوازم برای خیلی ها در اولویت می‌باشد و آن به این خاطر است که متأسفانه اکثر کالاها و تجهیزات نو که در بازار به فروش می‌رسد نسبت به لوازم موتورخانه و استخر کارکرده قدیمی از کیفیت پایینی برخوردار هستند و همین امر باعث شده بسیاری از پیمانکاران به خرید تجهیزات دست دوم روی آورده اند.

فروش تجهیزات استخر سونا و جکوزی دست دوم

روش های خرید ایمن تجهیزات موتورخانه کارکرده :

  • چون این لوازم جزو اجناسی هستند که از ظاهر آنها امکان تشخیص سلامت فنی و عملکرد صحیح آنها در طولانی مدت وجود ندارد پس خرید این تجهیزات از مرکز معتبری که به صورت تخصصی در این حرفه مشغول می‌باشد و علاوه بر قبول نصب و راه اندازی تجهیزات فروخته شده کلیه لوازم موتورخانه دست دوم را با حداقل 6 ماه گارانتی ارائه می‌دهد جزو واجبات است
  • با توجه به خطرات خرید لوازم دزدی و مشکلاتی که ممکن است پس از خرید لوازم موتورخانه دست دوم شما را تهدید کند، به عنوان مثال جرم مال خری که حتی از جرم دزدی نیز بدتر است، باید بسیار محتاطانه نسبت به خرید این اجناس اقدام کنید و با توجه به این نکته که هر ارزانی بی حکمت نیست در خرید لوازم دست دوم بیشترین دقت را به خرج دهید.
  • حتما از سابقه کار فروشنده اطمینان حاصل کنید و نصب و راه اندازی لوازم را به عهده فروشنده بگذارید تا مطمئن شوید کار اصلی وی همین است و این لوازم را از راه دزدی به دست نیاورده است. (در صورت هر گونه شک نسبت به این موضوع مراتب را به پلیس 110 گزارش داده تا عواقب سخت خرید اجناس دزدی گریبانگیر شما نشود)
  • یکی دیگر از مسائل خرید استخر دست دوم و یا موتورخانه کارکرده معیوب بودن این اجناس هست که برای اطمینان از این موضوع حتما خرید این لوازم را با گارانتی کتبی 6 ماهه دریافت کنید.
  • اگر فروشنده دلال باشد و خود مجری این امر نباشد به دلیل عدم تخصص در این زمینه اقدام به خرید لوازم معیوب می‌کند و بالاجبار این لوازم معیوب را دانسته یا ندانسته به خریدار می‌فروشد و این وسط تنها خریداران بخت برگشته هستند که متضرر این معامله خواهند بود
شرکت پکیجکار با دارا بودن بیش 15 سال تجربه در زمینه خرید و فروش و نصب لوازم موتورخانه دست دوم و همچنین طراحی و اجرای انواع استخر سونا و جکوزی دست دوم آماده ارائه خدمات در این رابطه می‌باشد

فروش موتورخانه کارکرده

شرکت پکیجکار بزرگترین خریدار و فروشنده کلیه لوازم موتورخانه کارکرده و تجهیزات استخر سونا و جکوزی کارکرده و همچنین طراحی و اجرای پروژه های تأسیسات ساختمان می‌باشد.

ما بهترین خريدار مشعل دست دوم و دیگ و موتورخانه کارکرده هستیم

09123046539

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× درخواست فوری اعزام تعمیرکار