نحوه خاموش کردن پکیج

نحوه خاموش کردن پکیج

نحوه خاموش کردن پکیج


5/5 - (2 امتیاز)

در این مطلب میخوام آموزش خاموش کردن پکیج دیواری را چه در یک حالت و چه به صورت کامل ارائه بدیم، به عنوان مثال نحوه خاموش کردن پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستان و یا طرز خاموش کردن پکیج لورچ و همچنین سایر پکیج های دیواری را آموزش خواهیم داد.

طرز خاموش کردن پکیج دیواری

طریقه خاموش کردن انواع پکیج دیواری با هم متفاوت می‌باشد به عنوان مثال نحوه خاموش کردن پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ با چرخاندن ولوم کوچکی که در سمت راست پانل قرار دارد و تغییر حالت آن از ” 1 ” به روی “0 ” دستگاه به طور کامل خاموش خواهد شد.

نحوه خاموش کردن پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل دیجیتال (L) نیز به این صورت است که ولوم بزرگ تغییر فصل که در سمت چپ پانل قرار دارد را روی OFF بگذارید دستگاه به طور کامل خاموش خواهد شد.

به طور کلی اگر قصد دارید دستگاه پکیج را به طور کامل خاموش کنید باید روی پانل پکیج ولومی که جهت تغییر فصل وجود دارد را روی صفر تا یا off قرار دهید تا پکیج کامل خاموش شود، البته اگر این کار براتون سخته میتونید به راحتی با کشیدن دوشاخه برق ورودی همان مار را انجام دهید.

طرز خاموش کردن پکیج در حالت زمستان

ولی احتمالا اکثر شما مخاطبین محترم که تحت عنوان این مقاله وارد این صفحه شده اید در واقع قصد دارید تغییر فصل را در پکیج انجام دهید مثلا در شروع فصل بهار با گرم شدن هوا قصد خاموش کردن رادیاتورها را دارید،

در این مورد هم معمولا هر دستگاه با دیگری متفاوت می‌باشد ولی ما سعی می‌کنیم نحوه خاموش کردن پکیج های معتبر بازار را به صورت کامل شرح میدیم.

قانون کلی برای خاموش کردن رادیاتورها در انواع پکیج دیواری به این صورت است که باید ولوم تغییر فصل را روی علامت خورشید یا آب مصرفی قرار دهید همین، البته برای اطمینان خاطر میتونید شیرهای رفت و برگشت رادیاتور که زیر پکیج قرار گرفته را نیز ببندید. در زیر پکیج معمولا سه عدد شیر وجود دارد که دو تای آنها بزرگتر هستند که شیرهای رادیاتورها می‌باشد، آنها را ببندید

برای در بهتر موضوع تصاویر زیر را مربوط به چند مدل پکيج دیواری تهیه کردیم، برای سایر پکیج ها نیز طبق همین روال انجام دهید 

نحوه خاموش کردن پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستان

برای خاموش کردن رادیاتورهای پکیج ایران رادیاتور در مدل آنالوگ باید ولوم سمت چپ را که آیکون رادیاتور دارد را روی صفر قرار داده تا چراغ بالای آن خاموش شود،

در مدل دیجیتال نیز باید ولوم اصلی را روی علامت خورشید قرار دهید

نحوه خاموش کردن پکیج

دقت کنید برای خاموش کردن پکیج در حالت زمستان حتما نیاز نیست شیرهای زیر پکیج را ببندید ولی برای روشن کردن رادیاتورها حتما باید همه شیرهای رادیاتورها و همچنین شیرهای زیر پکیج کاملا باز باشند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *