نحوه هواگیری پکیج بیتا و فیلم هواگیری پکیج بوتان

نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل بیتا

نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل بیتا


امروز میخوام نحوه هواگیری پکیج بیتا را بهتون آموزش بدم، اگر عملکرد دستگاه پکیج دیواری شما متوقف شده است و به عبارت دیگر پکیج شما خاموش شده و کار نمیکنه اولین کاری که باید انجام دهید چک کردن فشار بار پکیج می‌باشد و در صورت نیاز اقدام به تنظیم فشار بار نمایید. برای اینکه بدانید چطور این کار را انجام دهید با ما همراه باشید.

هواگیری پکیج بیتا

هواگیری پکیج بیتا و یا به عبارتی تنظیم فشار بار پکیج بیتا را زمانی که دستگاه خاموش شده است و عقربه فشار بار کمتر از یک بار باشد باید انجام دهید.

بدین منظور باید قبل از هر چیزی قطعه شیر پرکن را در پکیج دیواری بیتا پیدا کنید، این قطعه که از زیر پکيج بیرون زده دارای ولوم پلاستیکی به رنگ آبی می‌باشد و به صورت مورب از زیر پکيج بیرون آمده است. البته دقت کنید شیر پرکن با شیرهایی که به شیلنگ متصل است فرق می‌کند،

در واقع برای اینکه شیر پرکن را ببینید حتما باید خم شوید و زیر پکیج را ببینید در این حالت احتمالا ولوم گرد که شبیه سر ماژیک می‌باشد و از زیر پکيج به صورت مورب بیرون آمده را مشاهده میکنید. شما با چرخاندن آن به سمت خلاف جهت عقربه های ساعت شیر پرکن را باز کرده و پس از تنظیم بار دستگاه حتما یادتان باشد که شیر پرکن را در جهت مخالف چرخانده و کامل ببندید.

فشار مناسب پکیج بیتا

فشار مناسب در انواع پکیج دیواری بین 1 بار تا 1.5 بار میباشد. البته اگر به اشتباه حواستان نبود و فشار بار بیشتر از 2 بار شد اصلا نگران نباشید با باز کردن شیر هواگیری یکی از رادیاتورها و تخلیه مقداری آب از آن فشار بار کم خواهد شد و پس از آمدن روی 1.5 بار آن را ببندید.

برای مشاهده ویدئو و همچنین مطلب کامل در رابطه با آموزش هواگیری و یا تنظیم فشار بار انواع پکیج دیواری به این لینک مراجعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *