نمایندگی بوتان در آزادی

1/5 - (1 امتیاز)

با توجه به استقبال ساکنین محدوده آزادی از محصولات بوتان اقدام به تاسیس نمایندگی بوتان در آزادی کردیم و از این پس جهت تعمیر پکیج بوتان در آزادی و یا خرید آبگرمکن بوتان در آزادی میتوانید با ما تماس بگیرید.

چرا نمایندگی بوتان در آزادی؟

اگر شما جزو مخاطبین پر و پا قرص مطالب ما باشید قطعا این جمله را بسیار از ما شنیده اید که تماس با تعمیرکار متفرقه چه عواقبی برای مشتری دارد، در هر صورت ما هميشه به مخاطبین خود این نصیحت را کردیم که جهت تعمیر پکیج بوتان فقط از نمایندگی بوتان آزادی درخواست اعزام تعمیرکار داشته باشید

چطور خودم میتونم تعمیر پکیج بوتان آزادی را انجام بدم؟

مشترک گرامی اگر به دنبال مرکزی جهت تعمیر پکیج بوتان در آزادی هستید پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدامی این مطلب را تا پایان مطالعه کنید و اگر خودتان موفق به رفع ایراد پکیج نشدید با یکی از شماره های پکيج کار تماس بگیرید.

مشکلات شایع آبگرمکن دیواری بوتان :

  • روشن نشدن پیلوت (شمعک آبگرمکن دیواری)
  • روشن نشدن شعله اصلی
  • کم بودن فشار آب گرم مصرفی
  • صدا دادن آبگرمکن دیواری هنگام استفاده از آبگرم

در صورتی که شمعک آبگرمکن دیواری روشن نمیشه، یعنی روشن شده و پس از رها کردن ولوم خاموش شد، مشکل از ترموکوپل و بوبین ترموکوپل می‌باشد، ابتدا سیم مسی ترموکوپل را بررسی کنید اگر روی سیم ترموکوپل دو سیم خارج شده آن دو سیم را بریده و یکسره کنید، این سیم ها برای ترموستات حد هست که معمولا کارایی ندارد و تعمیرکار آنها را یکسره می‌کند. سر ترموکوپل را با دست لمس کنید اگر قسمتی که با شعله برخورد می‌کند کمی ضبر شده بود و آثار سوختگی داشت ترموکوپل باید تعویض شود.

اگر همه موارد را چک کردید و مشکل همچنان باقی بود بوبین ترموکوپل را تست و تعویض کنید

روشن نشدن شعله اصلی آبگرمکن دیواری بوتان

این مشکل معمولا به خاطر خرابی دیافراگم آبگرمکن بوتان می‌باشد که تعویض آن هم کاری نداره، فقط کافی است پیچ هایی که به رگولاتور برنجی آبگرمکن متصل است را باز کنید و دیافراگم را تعویض نمایید.

کم بودن فشار آبگرمکن در نمایندگی بوتان آزادی

کم بودن فشار آبگرمکن دیواری بوتان نیز معمولا به خاطر رسوب داشتن مبدل حرارتی آبگرمکن می‌باشد که در این مورد باید از نمایندگی بوتان آزادی کمک بگیرید، چون رسوب زدایی آبگرمکن دیواری بوتان کار ساده ای نیست که شما از پسش بر بیاید.

علت صدا دادن آبگرمکن دیواری بوتان

صدا دادن آبگرمکن دیواری بوتان هنگام استفاده از آبگرم معمولا به خاطر گرفتگی صافی رگولاتور آبگرمکن می‌باشد که خودتان میتوانید آنرا باز کنید و تمیز کنید

مشکلات شایع پکیج در نمایندگی بوتان آزادی

در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری بوتان شما ابتدا از بالا بودن فشار بار پکیج اطمینان حاصل کنید، برای این منظور اگر عقربه فشار بار کمتر از نیم بار بود از طریق شیر پرکن اقدام به بالا بردن فشار بار کنید، فشار مناسب 1/5 بار است.

اگر عملکرد پکیج به صورت کامل متوقف شده است مطمئنا برد الکترونیک بوسیله اعلام کد خطا شما را از مشکل بوجود آمده آگاه می‌سازد.

پس شما در مرحله اول باید توانایی خطا خوانی پکیج بوتان را یاد بگیرید، در پکیج های آنالوگ بوتان کد خطا بوسیله چشمک زدن چراغ مشخص می‌شود ولی در پکیج های دیجیتال بوتان بوسیله نمایش حروف و اعداد لاتین روی نمایشگر کد خطا اعلام می‌شود.

در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج از نمایندگی بوتان آزادی با ما تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *