نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران


نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران آماده سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در شهر تهران میباشد . این مجموعه با بکارگیری گروهی از تعمیرکاران زبده و با تجربه آماده سرویس دهی به مشترکین محصولات ایران رادیاتور در تهران میباشد .

نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در ایران میباشد . این شرکت با همکاری بیش از 1000 نیرو در سراسر کشور خدمات ایران رادیاتور را به مشترکین خود ارائه میدهد . نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران وظیفه ارائه خدمات ایران رادیاتور در تهران به مشترکین این شرکت را دارد .

چرا مهم است تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور صورت بگیرد ؟

همانطور که میدانید داشتن خدمات پس از فروش رکن اصلی خرید محصول توسط مشتری میباشد . در واقع شرکت های تولید کننده انواع محصولات جهت سرویس دهی به مصرف کنندگان محصولات خود با ارائه مجوز به افراد مختلف در سراسر کشور اقدام به کنترل واحد خدمات پس از فروش و جلوگیری از زیان مصرف کنندگان خود میشود . مصرف کنندگان هر محصول جهت دریافت خدمات پس از فروش مطمئن ملزم به تماس با نمایندگی مجاز میباشند .

آیا شرکت ایران رادیاتور در تهران نمایندگی تعمیرات دارد ؟

با توجه به اینکه دفتر مرکزی شرکت ایران رادیاتور در شهر تهران میباشد پس به طور قطع این شرکت در شهر تهران نیز نمایندگی تعمیرات متعددی دارد . شرکت ایران رادیاتور که روزگاری فقط با تولید و عرضه رادیاتورهای آلومینیومی محبوبیت خود را در بین مردم پیدا کرد اما هماکنون این شرکت تولید کننده تعداد زیادی تجهیزات گرمایشی و سرمایشی میباشد و مصرفکنندگان زیادی را به خود جذبکرده است طبیعی است که ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات این شرکت نیازمند نمایندگان متعددی در سراسر کشور میباشد

گارانتی خدمات ایران رادیاتور چه مدت است ؟

شرکت ایران رادیاتور برای محصولات پکیج شوفاژ تولیدی خود گارانتی 2 ساله از زمان نصب در نظر گرفته است و همچنین ضمانت 10 ساله تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش را ارائه میدهد . البته باید توجه کرد گارانتی محصولات ایران ران رادیاتور مشروط به این است که نصب دستگاه توسط نصاب مجاز صورت گرفته باشد .

برای دریافت خدمات پس از فروش در زمان گارانتی لازم است با تلفن 1600 تماس حاصل نمایید . لازم به ذکر است که به دلیل اینکه شرکت پکیجکار نمایندگی مجاز ایران رادیاتور نمیباشد انجام تعمیرات در دوره گارانتی را نمیپذیرد و این امر تنها با تماس با شماره تلفن فوق برای شما میسر خواهد شد .

خدمات نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران

 • تعمیر کلیه قطعات یدکی انواع پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس سالیانه و تغییر فصل پکیج ایران رادیاتور
 • رسوب زدایی انواع مبدل حرارتی {ثانویه و اصلی}
 • تعمیر برد الکترونیک پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر و سرویس پمپ سیرکولاسیون
 • شستشو و سرویس فن تخلیه دود
 • شستشوی کامل مدار رادیاتورها
 • و کلیه خدمات و تعمیرات مرتبط با پکیج ایران رادیاتور

برای چه نوع معایبی میتوان با نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور تماس حاصل کرد ؟

 • در صورت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور
 • درصورت گرم نشدن رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور
 • در صورتی که آب مصرفی در حمام سرد و گرم میشود
 • در صورتی که دستگاه صدای زیادی میدهد
 • در صورت کم شدن مکرر و یا زیاد نشدن فشار بار پکیج
 • در صورت گرم نشدن برخی از رادیاتورها
 • در صورت مشاهده کد خطا و یا روشن نشدن دستگاه
 • در بالا نرفتن فشار بار پکیج
 • و کلیه مشکلاتی که مرتبط با پکیج های ایران رادیاتور باشد میتوانید با شرکت پکیجکار تماس حاصل کنید

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور چه کنیم ؟

لازم به ذکر است شما مصرف کننده محترم قبل از تماس با هر تعمیرکاری ابتدا خودتان نسبت به شناسایی عیب بوجود آمده در حد توان خود اقدام نموده . برای این منظور میتوانید با مراجعه به صفحه کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور و یا مطلب عیب یابی پکیج ایران رادیاتور تا حدودی نسبت به عیب بوجود آمده آگاهی پیدا کنید . کمترین مزیت این کار آشنایی با عیب دستگاه میباشد که در این صورت تعمیرکار نمیتواند کم لطفی کند چون شما تا حدودی به ایراد بوجود امده آگاهی دارید .

بررسی کد خطای پکیج اولین کار در صورت خرابی دستگاه میباشد :

در صورت وجود مشکل در پکیج ایران رادیاتور قبل از هر اقدامی بررسی کنید چه خطایی روی پکیج ظاهر میشود . کد خطا در پکیج های آنالوگ به صورت چشمک زدن برخی از چراغ های سبز رنگ روی پانل مشخص میشود و در پکیج های دیجیتال کد خطا بوسیله نمایش حروف و اعداد لاتین روی نمایشگر نشان داده میشود .

بعد از شناسایی و مشخص شدن کد خطای نشان داده شده با مراجعه به لینک هایی که ارائه دادم نسبت به دلیل بروز این خطا اقدام نمایید . به عنوان مثال چشمک زدن چراغ های 40  و 70 در پکیج ایران رادیاتور و یا نمایش خطای E1 در پکیج دیجیتال ایران رادیاتور نشانه کم بودن فشار بار پکیج میباشد که با یک تنظیم فشار بار ساده توسط خودتان مشکل برطرف خواهد شد .

تنظیم فشار بار پکیج ایران رادیاتور به چه صورت است ؟

فشار بار پکیج ایران رادیاتور همیشه باید روی حد استاندارد 1/5 بار باشد . این فشار که بوسیله گیجی که روی پانل پکیج است نمایش داده میشود عقربه آن در حالت نرمال باید روی خط 1/5 بار باشد . در صورت کم شدن فشار بار که اگر این کم شدن در حد فاصل کمتر از 10 روز نباشد طبیعی است و به خاطر بخار شدن مقداری از آب سیستم میباشد . کم شدن فشار بار پکیج زیر خط نیم بار باعث از کار افتادن دستگاه میشود که در برای برطرف نمودن مشکل باید اقدام به تنظیم فشار بار پکیج و یا به عبارت عموم هواگیری پکیج نمایید .

هواگیری پکیج ایران رادیاتور بوسیله شیر پرکن صورت میگیرد . این شیر که در برخی پکیج ها به رنگ آبی میباشد و در برخی مدل ها به رنگ مشکی بوده از زیر پکیج خارج شده است که برای مشاهده آن باید خم شوید و زیر دستگاه را مشاهده نموده . سپس با چرخاندن ولوم شیر پرکن در خلاف جهت عقربه های ساعت نسبت به تنظیم فشار بار اقدام نمایید . پس از رسیدن عقربه گیج فشار به حد 1/5 بار سریعا نسبت با بستن شیر پر کن اقدام نمایید .

نکته : به هیچ عنوان قبل از بستن شیر پرکن محل را ترک نکنید {گاهی اوقات به دلیل فشار کم آب ساختمان و دیر بالا رفتن عقربه افراد اقدام به ترک محل میکنندذ ولی این کار به شدت خطرناک است . برای این منظور میتونید در ساعات پایانی شب که فشار آب بیشتر است نسبت به هواگیری پکیج اقدام نمایید }

تفاوت اعزام تعمیرکار توسط نمایندگی مجاز و تعمیرکاران متفرقه

دوستان عزیز اگر با این تصور که چون نمایندگی مجاز هست پسکارش درست است باید بدانید سخت در اشتباه هستید . چون در بین نمایندگان شرکت نیز بسیار افراد مبتدی و تازه کار هستند که با کوچکترین خرابی قطعه اقدام به تعویض کامل قطعه مینمایند . به عنوان مثال در صورتی که پکیج خطای 40-60-80 بده شرکت دستشان را بازگذاشته و گفته لازم نیست برد را تعمیر کنید و در صورت وجود اشکال برد الکترونیک را کامل تعویض نمایید . در صورتیکه تمام قطعات برد سالم است و فقط یک قطعه کوچک از برد الکترونیک نیاز به تعویض دارد . پس به دنبال افراد کارکشته و با تجربه باشید تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت کارتان انجام شود .

نتیجه گیری : اگر دستگاه شما در زمان گارانتی به سر میرود یعنی کمتر از دو سال ازنصب آن میگذرد جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود با تلفن چهار رقمی خدمات ایران رادیاتور تماس حاصل نمایید تا از گارانتی محصول استفاده کنید . ولی اگر بعد ازدوره گارانتی هستید یا به عبارتی بیشتر ازدو سال ازنصب پکیج میگذرد معقولانه ترین کار اینست که با تحقیق و پرسجو بهترین و منصف ترین تعمیرکار را که در نزدیک شما باشد را پیدا کنید .شرکت پکیجکار با گروهی از بهترین تعمیرکاران پکیج آماده ارائه خدمات و تعمیرات ایران رادیاتور در سراسر تهران میباشد 

مشکلات شایع پکیج ایران رادیاتور :

همانطور که میدانید در پکیج های دیواری جدید اکثر مشکلات بوسیله برد الکترونیک شناسایی شده و به ما نشان داده می شود، وجود کد خطا یا آلارمی که برد الکترونیک بدین وسیله عیب را به ما گزارش می‌دهد کار را برای عیب یابی پکيج راحت‌تر می‌کند.

در پکیج های ایران رادیاتور این کدهای خطا به دو صورت نمایش داده می شود، در پکیج های آنالوگ بوسیله چشمک زدن چراغ های سبز رنگ که اعدادی از 30 تا 80 دارند، و در پکیج های دیجیتال بوسیله حروف و اعداد لاتینی که روی نمایشگر ظاهر می شود.

در اینفوگرافی زیر به برخی از خطاهای شایع در پکیج ایران رادیاتور اشاره کرده‌ایم.

اینفوگرافی کدهای خطای شایع ایران رادیاتور
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

 

دلیل اصلی خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ :

دلیل اصلی خاموش شدن انواع پکیج دیواری معمولا کم شدن فشار بار می‌باشد، فشار بار در انواع پکیج دیواری باید همواره در حد مناسب 1/5 بار باشد.

در صورت کم شدن فشار بار پکیج و رسیدن عقربه به زیر نیم بار دستگاه خودبه‌خود از کار افتاده و تا تنظیم نشدن فشار بار روی 1/5 درجه شروع به کار نمی‌کند، این به خاطر جلوگیری از آسیب بدون آب کار کردن پکیج می‌باشد.

در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ کم شدن فشار بار بوسیله چشمک زدن چراغ های 40 و 70 مشخص می‌شود، در صورت مشاهده چشمک زدن این چراغ ها باید اقدام به تنظیم فشار بار نمایید.

ارور 40 - 70 در نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در مقاله دیگری به صورت مفصل صفر تا صد تعمیر پکیج ایران رادیاتور را شرح داده‌ایم، اگر علاقمند به یادگیری هستید پیشنهاد میکنم حتما سری به مقاله فوق بزنید

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران چه باید کرد؟

مطمئنا وقتی با مشکل خرابی پکیج دیواری ایران رادیاتور مواجه می‌شوید تنها چاره شما مراجعه تعمیرکار نیست بلکه در مواردی ممکن است خودتون بتوانید مشکل دستگاه را برطرف کنید.

اگر وقت و حوصله یادگیری نکات مهم در تعمیر پکیج ایران رادیاتور را دارید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید

در واقع اگر پکیج شما خراب شده است و جهت عیب یابی پکيج به کمک احتیاج دارید میتونید روی کمک ما حساب کنید، شرکت پکیجکار با ارائه صدها مقاله و ویدئوی آموزشی به صورت کاملا رایگان حسن نیت خود را در انتقال دانش به علاقمندان همواره نشان داده است.

در ادامه میخوایم لحظه لحظه با شما باشیم و با هم مشکلات پکیج را بررسی کنیم تا ببینیم اگر مشکل جزئی هست و بدون مراجعه تعمیرکار حل خواهد شد حتماً همین کارو خواهیم کرد.

نکات مهم در صورت خرابی پکیج :

با این تصور که خرابی پکیج به معنای از کار افتادن آن در یکی از حالت های تابستان و یا زمستان و یا هر دو حالت است در وحله اول موارد زیر را یک به یک بررسی کنید :

 • بررسی کنید گاز ورودی به پکیج و یا شیر اصلی گاز ساختمان باز باشد

شیر ورودی گاز بسته است

 

 • بررسی کنید دوشاخه برق پکیج متصل باشد
 • بررسی کنید فشار بار روی 1.5 باشد و در صورت کمتر بودن با باز کردن شیر پرکن اقدام به بالا بردن فشار بار پکیج نمایید

فشار مناسب پکیج 1/5 بار است

 • بررسی کنید شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج و همچنین شیر رادیاتورها باز باشد (در فصل زمستان)

بسته بودن شیرهای رادیاتور علت صدای پکیج ایران رادیاتور

در وحله بعد در صورت قرمز شدن چراغ پکیج و یا کار نکردن آن پکیج را یکبار ریست کنید، طریقه ریست پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل آنالوگ به این صورت است که باید دکمه کوچک که در سمت چپ پنل و تقریبا در کنار چراغ قرمز رنگ وجود دارد را یکبار فشار دهید

 

آموزش ریست در نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران

در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور با چرخاندن ولوم اصلی به سمت پایین یعنی جایی که آیکون R قرار دارد و سپس روی آیکون OFF و نهایتا روی حالت تابستان یا زمستان پکیج ریست خواهد شد

چرا گاهاً لازم می‌شود پکیج را ریست کنیم؟

در مقاله ای که قبلا در سایت تحت عنوان عیب یابی پکيج منتشر کردیم به صورت مفصل در این باره صحبت کردیم ولی به اختصار خدمتتان عرض میکنم که گاهی سیستم الکترونیکی پکیج با توجه به درخواست های متعدد عمل کردن آب مصرفی و رادیاتور که از سمت ما صورت می‌گیرد باعث می‌شود برد الکترونیک در حالت استند بای قرار بگیرد و چراغ ، در این حالت باید با انجام ریست یک راه اندازی مجدد صورت بگیرد

چرا خرابی پکیج بیشتر در فصل زمستان اتفاق می افتد؟

این سوالی هست که برخی از مشتری ها اغلب از ما می‌پرسند و پاسخ آن هم خیلی واضح هست، به این خاطر که در فصل زمستان پکیج دیواری بیشترین فعالیت را خواهد داشت و در آن واحد هم باید رادیاتورها را گرم کند و هم زمانی که شما آب گرم را باز می‌کنید دستگاه از حالت شوفاژ خارج شده و روی حالت آبگرم میرود،

به همین خاطر است که ما همیشه به شما تاکید میکنیم از باز کردن شیر آبگرم به مدت کم خودداری کنید، چون با هر بار باز شدن آبگرم در دستگاه قطعات زیادی مجبور به فعالیت می‌باشند و همین مسئله باعث می‌شود استهلاک دستگاه به شدت زیاد شود

سعی کنید این فرهنگ را در خانواده خود درست کنید که از شیر آبگرم فقط در مواقع احتیاج طولانی مدت مثل حمام کردن و یا ظرف شستن استفاده کنید و برای استفاده کوتاه مثل شستن دست و… از آبسرد استفاده کنید.

پس متوجه شدید دلیل اصلی خرابی پکیج در فصل زمستان در واقع استهلاک دستگاه و فعالیت زیاد پکیج در این فصل می‌باشد،

برای اینکه از شر خرابی های مکرر پکيج در امان باشیم :

بنده به شخصه در منزل خودمون کنار دستگاه پکیج یک آبگرمکن دیواری نصب کردم و رادیاتورها را به پکیج متصل کردم و آبگرم ساختمان را از آبگرمکن تامین می‌شود، با این کار استهلاک پکیج خیلی کمتر می‌شود.

چرا پکیج منزل ما زود به زود خراب می‌شود؟

یکی از سوالات پر تکراری که اغلب مشتریان از تعمیرکار می‌پرسند این است که چرا پکیج ما هر روز خراب می‌شود؟

برای پاسخ به این سوال قبل از هر چیزی باید نحوه استفاده شما از دستگاه ‌شوفاژ دیواری را شرح دهید.

لازمه بدونید مهمترین عامل خرابی زود به زود پکیج دیواری علاوه بر استفاده نادرست افزایش استهلاک آن میباشد اگر نمی‌دانید چه کارهایی باعث افزایش استهلاک دستگاه شما میباشد

مهمترین دلایل استهلاک پکیج دیواری :

 • استفاده بی مورد از شیر آبگرم

برای جلوگیری از خرابی های مکرر پکيج باید این فرهنگ را در خانواده درست کنید که فقط زمانی که قصد استفاده طولانی مدت دارند شیر آبگرم را باز کنند و در مواردی که نیاز کم به آب دارید به هیچ عنوان شیر آبگرم را باز نکنید (چون فرآیند گرم کردن آب مصرفی در دستگاه پکیج بسیار پیچیده است و با هر بار باز شدن شیر آبگرم حتی به مدت کم چندین قطعه مختلف در دستگاه باید مشغول فعالیت شود، حالا خودتان تصور کنید شما به شخصه روزانه چند بار بی مورد شیر آبگرم را باز می‌کنید؟) همین مسئله یکی از دلایل اصلی استهلاک پکیج دیواری می‌باشد.

 • استفاده از دمای حداکثر در پکیج دیواری

یکی از نشانه های بارز در خرابی پکیج استفاده از دمای حداکثری برای آبگرم و رادیاتور میباشد، توجه داشته باشید آب تا دمای 60 درجه هیچ رسوبی را از خود آزاد نمی‌کند و فقط بعد از بالا رفتن از این دما هست که دستگاه شروع به رسوب گرفتن می‌کند.

اگر سعی کنید هیچ وقت دمای پکیج را (چه حالت تابستانی و چه زمستانی) بیشتر از 60 درجه قرار ندهید شدیدا باعث بالا رفتن عمر دستگاه خود میشوید.

 • عدم استفاده از تجهیزات جلوگیری از تشکیل رسوب در دستگاه مثل فیلتر پلی فسفات و رسوب زدای مغناطیسی و صافی مغناطیسی برگشت و محافظ برق استاندارد

همانطور که میدانید رسوب آب بزرگترین دشمن پکیج می‌باشد و در ضمن یکی از مهمترین عوامل ایجاد رسوب در دستگاه شوفاژ دیواری عدم استفاده از فیلتر های ذکر شده میباشد

 • باز و بست بی مورد شیر آبگرم

شاید برای شما جای تعجب داشته باشد که حتی باز و بست بی دلیل شیر آب گرم باعث افزایش استهلاک دستگاه می‌باشد، همانطور که در ابتدا گفتم با هر بار باز شدن آب گرم قطعات بسیاری در دستگاه مشغول فعالیت می‌شود و همچنین باید این را بدانید که حتی باز بودن شیر آبگرم به صورت یکسره چندین برابر قطع و وصل مکرر آبگرم برای سلامت دستگاه مفید می‌باشد، پس این عادت را در خود و خانواده خود بوجود بیارید که وقتی شیر آبگرم را باز می‌کنید تا آخر باز بگذارید و مرتب باز و بسته نکنید

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

 

آیا میدانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط افراد متفرقه چه عواقبی دارد؟

مطمئنا اگر شما هم جزو مصرف کنندگان پکیج های ایران رادیاتور باشید حداقل یکبار هم که شده با مشکلات خرابی پکیج دیواری روبرو شده‌اید و از سختی های پیدا کردن یک تعمیرکار معتبر آگاهی دارید.

شاید برای افرادی که از پکیج دیواری استفاده نمی‌کنند به زبان آوردن جمله “پیدا کردن یک تعمیرکار پکیج معتبر” خیلی راحت باشه ولی کسانی که تا به حال زخم تعمیر پکیج توسط تعمیرکار نما را خورده باشند به طور قطع از به زبان آوردن این جمله حس غریبی خواهند داشت.

البته اگر شخصیت سهل‌انگاری داشته باشید مطمئنا در مواقع خرابی پکیج و پیدا کردن یک تعمیرکار با انتخاب اشتباه خود و سپردن تعمیر پکیج به افراد ناکارآمد در نهایت با خود به این نتیجه رسیده‌اید که مشکل اصلی از برند تولید کننده پکیج می‌باشد و درک این موضوع که مهمترین عامل در یک تعمیر پکیج اصولی و منصفانه به کیفیت محصول مربوط نمی شود بلکه فقط به انتخاب یک تعمیرکار خوب توسط شما مربوط می‌شود.

این نکته مهم را همیشه به خاطر بسپارید که گاهاً تعمیر پکیج توسط افراد مبتدی و کم تجربه در نهایت حتی باعث این خواهد شد که مجبور به تعویض پکیج با یک برند دیگر شوید و چون مشکل اصلی که منجر به تعویض پکیج شده انتخاب اشتباه تعمیرکار توسط شخص شما میباشد کلیه مشکلات قلبی را با برند جدید نیز خواهید داشت و در نهایت با خود این تصور را می‌کنید که کلیه اجناس ایرانی بی کیفیت می‌باشد.

پس لطفا در انتخاب تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور نهایت دقت را به خرج دهید و با صرف کمی وقت و حوصله در اینترنت به دنبال مرکزی باشید که بهترین دانش را از پکیج دیواری داشته باشد و همچنین در ارائه دانش خود کمترین خساست را به خرج دهد.

مطمئنا اگر با این هدف به دنبال تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در تهران باشید معتبرترین مجموعه جهت تعمیر پکیج شرکت پکیجکار می‌باشد.

در ویدئو زیر به صورت واضح تفاوت یک تعمیرکار باتجربه و معتبر را با یک تعمیرکار مبتدی و متفرقه بیان کردیم و همچنین به شرح برخی از ترفند های تعمیرکاران سودجو پرداخته‌ایم که دیدن آن به کسانی که قصد پیدا کردن تعمیرکار پکیج متخصص و معتبر دارند توصیه میشود

اگر پکیج خاموش شده چه باید کرد ؟

در ادامه این مطلب قصد دارم به کسانی که با مشکل خرابی پکیج دیواری روبرو شده اند و تمایل دارند قبل اینکه از یه تعمیرکار پکیج درخواست بازدید کنند تمایل دارند شانس خودشون را برای ترکوندن پکیج امتحان کنند {شوخی} مطالبی را ارائه بدم . البته به دور از شوخی گاهی اوقات خرابی پکیج دیواری به خاطر یک ایراد جزئی میباشد که بدون مراجعه تعمیرکار شما قادر خواهید بود خودتان مشکل را برطرف کنید .

ما سعی میکنیم به ایرادات شایع بپردازیم که برطرف کردن آن حتی توسط خانم های خانه دار نیز میسر خواهد بود . پس تصور نکنید قصد خنثی سازی بمب هیدروژنی را دارید . بلکه بسیاری از مشکلات پکیج هست که با یه تنظیم ساده قابل رفع میباشد . پیشنهاد میکنم قبل از درخواست تعمیرکار حتما نکات زیر را بررسی کنید چون ممکنه از شانس بد شما گیر یه تعمیرکار سودجو بی افتید و مبالغ زیادی بابت رفع همین مشکلات ساده از شما دریافت کنند .

البته ما برای تعمیرکاران تازه کار و علاقمندان به یادگیری تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به صورت تخصصی صفر تا صد را در لینک فوق آموزش دادیم

آموزش رفع ایرادات جزئی پکیج مخصوص خانم های خانه دار

در صورت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور قبل از هر اقدامی مطمئن شوید فشار بار دستگاه حدفاصل 1 تا 1.5 بار باشد . این فشار که توسط یک گیج با عقربه هایی از صفر تا چهار دارد نباید از یک کمتر شود . { در ادامه توضیح میدم اگر فشار کمتر از یک بار شده بود چطور آنرا زیاد کنید }

گیج فشار پکیج ایران رادیاتور رفع خطای E1

برای اینکه عقربه فشار بار را زیاد کنید شما باید جایگاه قطعه ای به نام شیر پرکن را در پکیج پیدا کنید . شیر پرکن در قسمت زیری پکیج قرار گرفته است که باید برای مشاهده آن خم شوید و زیر دستگاه را مشاهده کنید . البته اشتباه نکنید شیر پرکن با شیرهایی که در زیر پکیج هستند و به شیلنگ ها متصل هستند فرق میکند . در واقع شیر پرکن روی خود پکیج قرار گرفته و قطعه ای جدا از پکیج نیست که به دستگاه متصل شده باشد .

در برخی از پکیج های ایران رادیاتور شیر پرکن دارای ولوم آبی رنگ هست و در بذخی مدل ها ولوم مشکی رنگ دارد . باید ولوم آن را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا فشار به 1.5 بار رسید سریعا آنرا ببندید .

نکته : حتما قبل از ترک محل از بسته بودن کامل شیر پرکن اطمینان حاصل کنید .

علت گرم نشدن رادیاتور پکیج ایران رادیاتور در زمستان

در اینفوگرافی زیر به بررسی گرم نشدن رادیاتور شوفاژ در دستگاه پکیج دیواری پرداخته‌ایم :

اینفوگرافی علت گرم نشدن رادیاتور پکیج
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

دلایل گرم نشدن رادیاتور پکیج :

 • کم بودن فشار بار پکیج
 • معیوب بودن پمپ سیرکولاسیون (گیرپاژ بوده یا سوخته)
 • بسته بودن شیرهای زیر پکیج
 • کثیف بودن توری صافی برگشت
 • هوا گرفتن رادیاتورها
 • بسته بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتورها
 • رسوب داشتن مبدل ثانویه
 • سوختن شیر موتوری

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران هستید با ما تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.