نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهرانسر

نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تهرانسر

یکی از مهمترین دغدغه‌های ساکنین مناطق اطراف تهران نبود نمایندگی مجاز و تعمیرکار ماهر پکیج می‌باشد، این مجموعه با افتتاح نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهرانسر کمک بزرگی جهت هموار ساختن این مشکل برای مصرف کنندگان پکیج بوتان در محدوده غرب تهران کرده است.

برای مشاهده بزرگترین مرجع آموزش تعمیر پکیج به صورت گام به گام در زمینه عیب یابی و رفع عیب انواع پکیج دیواری به مقاله فوق مراجعه کنید .

مشاهده کلیه مقالات آموزش تعمیر پکیج دیواری منتشر شده توسط سایت پکیجکار

در ادامه تجربه آقای اسدی یکی از مشتریان این مجموعه را برای شما بازگو میکنیم.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهرانسر

یکی از روزهای سرد زمستان بود که پکیج خانه به مشکل افتاد. دقیقا یادم هست، در تعطیلات بهمن ماه همه مراکز تعمیرگاهی تعطیل بودند.همان روزها بود که یاد صحبت یکی از دوستانم افتادم که گفته بود نمایندگی تهرانسر برای تمامی مدل های پکیج خدمات 24 ساعته ارایه می دهد. بی معطلی تلفن را برداشتم و با نمایندگی تماس گرفتم ،در نتیجه تعمیر کار در کمتر از نیم ساعت به خانه ما آمد. او که مردی میانسال با موهایی جوگندمی بود بدون معطلی به سراغ تعمیر پکیج خانه رفت و خیلی سریع با چند سوال کوتاه و تست دستگاه به مشکل پکیج پی برد. تعمیرکار به قدری حرفه ای و کاربلد بود که حتی زمان دقیق خاموش شدن پکیج خانه ما را نیز حدس زد. وقتی هم که می خواست هزینه را بگیرید چیزی بالاتر از قیمت مصوب اتحادیه به ما نگفت و بی جهت هزینه های اضافی بر روی دستمان نگذاشت. آخرین باری که از تعمیرکار دیگری خواسته بودم مشکل پکیج خانه ما را بر طرف کند، بعد از دو روز کلنجار رفتن، بدون تعمیر اساسی چند عیب دیگر هم بر روی دستگاه گذاشت. تجربه تلخی که این بار تکرار نشد.

این تجربه یکی از مشترکین نمایندگی بوتان تهرانسر میباشد که به صورت مکتوب برای ما ارسال شده است. 

اولین تماس با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان تهرانسر

نمایندگی تهرانسر از زمانی که شما تماس می گیرید تا زمانی که از بابت عملکرد پکیج اعلام رضایت می کنید، خودش را مسئول کار شما می داند. به همین دلیل شماره تماس به صورت 24 ساعته در خدمت پاسخگویی به شما است.ضمنا بسیاری از مشتریان نمایندگی پکیج بوتان تهرانسر با همان تماس اول مشکلشان بر طرف می شود. چراکه افرادی که پاسخ تلفنی می دهند، همگی کارشناس و متخصص تعمیر پکیج دیواری هستند. اما اگر مشکل شما با تماس اول هم حل نشود، مطمئن باشید که در کمتر از نیم ساعت تعمیرکار مجرب به محل مورد درخواست شما می آید و با تجربه و دانش مشکل شما را در کمترین زمان ممکن حل می کند.

تعمیرات انواع مدل های پکیج در نمایندگی بوتان تهرانسر

در نمایندگی تهرانسر تمامی مدل های پکیج بوتان تعمیر می شوند. از قدیمی ترین مدل های بوتان بگیرید تا به مدل های دیجیتالی و حرفه ای این سیستم ها برسید،این ها تماما در حیطه تخصص ما است. ازمهم ترین انواع مدل های پکیج بوتان که زیر نظر تعمیرکاران ما بررسی و رفع مشکل می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:تعمیر پکیج بوتان مدل کالداتعمیر پکیج بوتان مدل روماتعمیر پکیج بوتان مدل پرلاتعمیر پکیج بوتان مدل پروماتعمیر پکیج بوتان مدل بنسره پروتعمیر پکیج بوتان مدل وروناتعمیر پکیج بوتان مدل بیتاتعمیر پکیج بوتان مدل پارمااما مشکلات رایج پکیج دیواری بوتان چیست؟مشکلات رایج در تمامی پکیج ها مشترک هستند، مهم نحوه تشخیص مشکل و علائمی است که در هر مدل ظاهر می شود. به طور مثال در مدل های قدیمی تر پکیج ،رنگ های شعله زرد و آبی هر یک نشانه گازرسانی متفاوت به دستگاه بودند، که این موضوع امروزه با کدهای عیب یابی مشخص می شود. معمولا کدهای خطای 70 و 80 بیانگر این مشکل در پکیج ها هستند که باید تحت نظر متخصص تعمیر پکیج مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

رنگ زرد شعله پکیج

پکیجی که رنگ شعله آن به زردی گرویده است، گاز رسانی خوبی ندارد. اگر مشکل از گاز رسانی به منزل شما باشد، راه حل آن مروبط به اداره گاز می شود ولی اگر مشکل پکیج شما مربوط به شیرهای ورودی گاز است، نیازی نیست که نگران نشوید، چراکه تعمیرکاری که به محل مورد نظر شما مراجعه می کند با کلیه امکانات تعویض شیرآلات ورودی پکیج می آید.

پیش از تماس با نمایندگی بوتان تهرانسر به چه نکاتی توجه کنم؟

پکیج تنهای سیستمی است که سه ورودی آب، برق و گاز را با هم دارد. لذا اختلال در هر یک از ورودی ها می تواند به بروز مشکل دامن بزند. بنابراین از اتصال برق، آب و گاز ساختمان اطمینان حاصل کنید و اگر مطمئن شدید که یکی از ورودی ها در پکیج به خوبی تامین نمی شود، برای تعمیر آن بخش به تعمیرکار مراجعه نمایید.

مشکلات رایج پکیج دیواری از نظر متخصصین نمایندگی تهرانسر چیست؟

مشکلات رایج تعمیر پکیج از نظر نمایندگی به مشکلات مروبط به رسوب گیری پکیج، خرابی برد، بروز عیب در NTC، گرفتگی دودکش و… طبقه بندی می شوند.توجه نمایید که اگر کد خطا به درستی تشخیص داده شود نصف راه حل معلوم شده است. فراموش نکنید که این راه حل ها زمانی معلوم می شوند که به مشخصات انواع مدل های پکیج آگاهی داشته باشیم.

بر طرف شدن کدام یک از مشکلات پکیج دیواری زمان بر است؟

متاسفانه خرابی برد مهم ترین و بدترین خرابی در پکیج های دیواری است. چراکه برد الکتریکی حکم مرکز فرمان دهی دستگاه را دارد و خرابی آن کلیه قطعات سیستم را دچار ایراد خواهد کرد. معمولا کد خطای 20 بیانگر این مشکل می باشد و ممکن است که با عملکرد بد در سایر خروجی ها خودش را نشان دهد. اما خوشبختانه متخصصین نمایندگی بوتان تهرانسر بر تعمیر بسیاری از این بردها مسلط می باشند و با بکارگیری قطعات اصل و ارجینال خیلی از مشکلات مربوط به پکیج دیواری را بر طرف خواهند نمود. اما گاهی خرابی به اندازه ای است که خرید یک قطعه برد جدید به صرفه تر خواهد بود. در این موراد نیز ما خود را موظف به ارایه بهترین و با کیفیت ترین اجناس می دانیم. اجناسی که کلیه آن ها ضمانت های لازم را دارند و نگرانی های بعدی مشتریان را کم خواهند کرد. فراموش نکنید که ضمانت 6 ماهه خدمات تعمیرات پکیج بوتان از مهم ترین مشخصه های کار ما است.

رسوب گیری، رایج ترین مشکل پکیج های دیواری

به خاطر املاح آب و سنگین رسوب این املاح در داخل لوله های پکیج، رسوب گیری یکی از رایج ترین راه حل های بر طرف نمودن مشکلات پکیج دیواری است. برای این کار ما از بهترین و مناسب ترین اسیدها استفاده می کنیم و کار را تا به انتها تمیز و بدون مشکل تحویل مشتری می دهیم. یادتان باشد که اگر این خدمات توسط افراد ناشی صورت گیرد، رسوب از جایی به جای دیگر منتقل می شوند و در نهایت شما با سرد و گرم شدن متناوب آب پکیج مواجه خواهید بود.
به طور کلی خدمات تخصصی را باید از افراد متخصص بخواهیم. ضمنا ما در این نمایندگی تمام سعی خود را کرده ایم که با خدمات متفاوت از سایرین متمایز شویم.

از مهم ترین خدمات تعمیر پکیج بوتان تهرانسر، موارد زیر است:

• عدم دریافت هزینه ایاب و ذهاب
• ضمانت 6 ماهه خدمات و تعمیرات پکیج بوتان
• تضمین ده روزه بازگشت کامل وجه در صورت نارضایتی از تعمیرات صورت گرفته
• تعرفه تعمیرات پکیج زیر نظر اتحادیه
• استفاده از قطعات اورجینال و اصلی به قیمت کارخانه
• حضور سریع تعمیرکار حداکثر پس از نیم ساعت از اولین تماس مشتری
بنابراین با خیال آسوده از خدمات ما استفاده کنید و پکیج دیواری منزل خود را به ما بسپارید.

محدوده سرویس دهی نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تهرانسر :

بلوار اصلی تهرانسر . تهرانسر شرقی . تهرانسر غربی . فاز 1 تا 5 . شهرک دریا . شهرک استقلال . شهرک پاسداران . شهرک کاظمیه . شهرک آزادی . شهرک نصر . شهرک انصار . شهرک فرهنگیان . پیکان شهر . آزاد شهر و کلیه مناطق حومه تهرانسر
تلفن : 44570530
همراه : 09123046539

تعمیر پکیج در غرب تهران

خدمات مامقالات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *