نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران

تعمیر پکیج ایساتیس

نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران یکی دیگر از شعبات تعمیر پکیج ایساتیس در تهران میباشد که ارائه دهنده تعمیرات پکیج ایساتیس در محدوده غرب و شمال غرب تهران میباشد.

قبلا مطلبی در رابطه تعمیر پکیج در غرب تهران مطلبی ارائه دادیم ولی امروز این مطلب مخصوص مصرف کنندگان پکیج ایساتیس در غرب تهران می‌باشد.

چگونه از خدمات نمایندگی ایساتیس غرب تهران استفاده کنیم ؟

اگر از مشترکین ایساتیس میباشید و ساکن محدوده غرب و یا شمال غرب تهران میباشید و در حال حاضر با مشکل خرابی پکیج سروکله میزنید و به دنبال تعمیرکار مجاز ایساتیس در نزدیکی محل سکونت خود میباشید بهتره با شماره های زیر در کلیه ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته تماس حاصل کنید :
نمایندگی ایساتیس غرب تهران : 02144570530
نمایندگی ایساتیس شهرک غرب : 02188195425

خدمات نمایندگی ایساتیس غرب تهران

خدمات نمایندگی ایساتیس غرب تهران به مجموعه فعالیت هایی گفته می‌شود که در جهت عیب یابی و رفع عیب انواع پکیج دیواری ایساتیس و همچنین سرویس سالیانه این محصول توسط تعمیرکاران شرکت پکیجکار صورت می‌گیرد.

برخی از این خدمات به شرح زیر است :

 • شناسایی عیب پکیج ایساتیس و برطرف کردن ایراد
 • رسوب زدایی پکیج دیواری ایساتیس
 • سرویس سالیانه انواع پکیج ایساتیس
 • تعمیر پمپ و مبدل پکیج دیواری ایساتیس
 • تعمیر برد کنترل پکیج دیواری ایساتیس
 • تبدیل حالت تابستانه به زمستانی و بالعکس در پکیج ایساتیس
 • آموزش نحوه کارکرد پکیج به مشتری

سرویس پکیج در نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران

در مرکز نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس غرب تهران سرویس کامل پکیج بر خلاف سایر تعمیرکاران به سرویس جزء به جزء قطعات پکیج گفته می‌شود. برای تشریح عملکرد تعمیرکار که با نام سرویس کامل پکیج نام برده می‌شود برخی از کارهایی که توسط تعمیرکار صورت می گیرد را نام برده ایم :

 • مبدل های حرارتی توسط پمپ مخصوص شستشو داده می شود.
 • پمپ سیرکولاسیون پکیج باز شده و روغنکاری می‌شود و در صورت نیاز ایرونت هواگیری پمپ نیز سرویس و شستشو داده می شود.
 • بازرسی سنسورهای حرارتی پکیج و در صورت نیاز تعویض آنها
 • تنظیم دقیق شعله پکیج که شامل تنظیم شعله کوتاه و بلند می‌باشد توسط فشار سنج میلی بار (این یکی از موارد مهم در سرویس پکیج میباشد که باعث عملکرد صحيح دستگاه می‌شود)
 • باد زدن منبع انبساط پکیج دیواریو تنظیم باد توسط گیج فشار
 • تمیز کردن برنر شعله و فین های مبدل اصلی با فرچه سیمی و سرویس میله یونیزاسیون با سمباده
 • انجام عمل دوشیلنگه کردن پرشر سوئيچ هوا به فن و باز کردن دریچه تامین اکسیژن
 • چک کردن مسیر دودکش و عملکرد صحيح آن
 • شستشوی مدار رادیاتور شوفاژ و تزریق محلول پروتکتور برای جلوگیری از تشکیل رسوب و افزایش راندمان پکیج
 • نصب فیلتر پلی فسفات و رسوب زدای مغناطیسی و صافی برگشت جهت عملکرد صحيح و جلوگیری از تشکیل رسوب در پکیج
 • سرویس بایپاس و فنر سوپاپ در پکیج های دو مبدل ایساتیس
 • سرویس و شستشوی پروانه اگزوست فن تخلیه دود
 • بررسی عملکرد فلوسوئیچ و فلومتر در پکیج ایساتیس

در صورت خرابی پکیج ایساتیس چه باید کرد؟

در صورت خاموش شدن پکیج ایساتیس قبل از هر اقدامی فشار بار پکیج را چک کنید که کمتر از یک بار نباشه، فشار بار بوسیله گیجی که عقربه هایی از 1 تا 4 دارد مشخص می‌شود. در صورت کم بودن فشار بار پکیج دلیل عدم کارکرد دستگاه همین است، برای رفع مشکل باید قطعه ای را در پکیج پیدا کنید به نام شیر پرکن، البته این شیر با شیرهایی که به شیلنگ متصل است فرق می‌کند و برای مشاهده آن حتما باید خم شوید و زیر پکیج را نگاه کنید این شیر دارای یک ولوم پلاستیکی گِرد می‌باشد که سر آن از زیر پکیج بیرون آمده، برای تنظیم فشار بار پکیج ایساتیس باید ولوم شیر پرکن را بر خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و منتظر باشید عقربه فشار بار به محض اینکه روی 1/5 بار رسید شیر را در جهت مخالف ببندید.

مورد دیگری که ممکنه دلیل خاموش شدن پکیج ایساتیس شما شده باشد نبود گاز ورودی یا بسته بودن شیر ورودی گاز باشد و همچنین اینکه دوشاخه برق پکیج ممکنه به برق متصل نباشه و باعث خاموش شدن پکیج شما شده است.

چرا باید با نمایندگی پکیج ایساتیس غرب تهران تماس بگیرید؟

معمولا ساکنین محدوده غرب و شمال غرب تهران و مصرف کنندگان محصولات ایساتیس به دلایل زیر می‌بایست از نمایندگی مجاز ایساتیس در غرب تهران کمک بگیرند :

 1. مهمترین مسئله در تعمیرات پکیج تماس با نمایندگی مجاز دستگاه می‌باشد، زیرا نمایندگی مجاز زیر نظر شرکت اصلی فعالیت می‌کند و شرکت اصلی پکیج برای اینکه خدمات پس از فروش باعث تبلیغات برند خود گردد همیشه نظارت دقیقی را روی عملکرد نمایندگان خود دارد.
 2. نزدیک بودن تعمیرکاران به محل شما که باعث حضور سریع پس از اولین تماس شما خواهد بود
 3. ضمانت 6 ماهه خدمات صورت گرفته و گارانتی یکساله قطعات تعویض شده دلیل دیگری هست که این مرکز را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز می‌کند
 4. انجام سرویس و تعمیر قطعات پکیج بدون درخواست مشتری و در حین انجام کار. مهم‌ترین مسئله این است که تکنسین های ما به واقع تعمیرکار پکیج می‌باشند نه تعویض کار قطعات
 5. تجربه بالای کلیه تعمیرکاران این مجموعه به صورتی که حتی به صورت تلفنی با کمترین توضیحات شما تعمیرکار مشکل را فهمیده و در صورت ساده بودن آن و توانایی رفع توسط خودتان با مشاوره تلفنی رایگان شما را راهنمایی کرده تا مشکل را برطرف نمایید
 6. تعرفه تعمیرات پکیج ایساتیس یکی دیگر از مواردی است که ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند. تعرفه خدمات و قطعات طبق مسوبه اتحادیه می‌باشد. ضمن اینکه قبل از انجام کار برآورد هزینه شده و به شما اعلام می‌شود و در صورت تمایل به انجام کار توسط شما تعمیرات صورت می گیرد
 7. امکان ارائه شکایت از تعمیرکار ما و پیگیری موضوع توسط شخص مدیریت مجموعه و جلب رضایت مشتری به هر قیمتی که شده (در این مجموعه به واقع همیشه حق با مشتری است)
 8. انجام تعمیرات پکیج طبق تعهدات

دانلود فایل pdf تعمیرات پکیج

دانلود دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس مدل کاریز

دانلود فایل pdf تعمیرات پکیج

دانلود دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس مدل نیو استار

دانلود فایل pdf تعمیرات پکیج

تشریح ارور های پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

2 دیدگاه ها

 • سلام پکیج منزل بنده ایساتیس می باشد رو آپارتمان نصب بود زمستانها موقعی پکیج را جهت گرمایش منزل روشن میکنیم در دیوار و پنجره ها بخار شدید می کند بطوریکه هر موقع با دستمال پاک می کنیم و می چلونیم آب زیاد می ریزد واقعا برای ما معضل شده و کلافه کرده خواهش می کنم راهنمایی بکنید چکار کنیم و ایا عید از پکیج است یا نه در ضمن آپارتمان طبقه پنجم از شش طبقه هست و بقیه واحدها چندین مشکلی ندارن

  • با سلام
   شما برای رفع مشکل میتونید همزمان با رادیاتورها در زمستان از یک هیتر نیز استفاده کنید تا هوای منزل را کمی خشک کند. متاسفانه راه حل دیگه ای به نظرم نمیرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *