نمایندگی پکیج گلدیران در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

شرکت پکیجکار بزرگترین نمایندگی پکیج گلدیران در تهران میباشد که به صورت تخصصی سرویس و تعمیر پکيج گلدیران را انجام می‌دهد، پکیج گلدیران دارای دو مدل تحت عنوان های پرستیژ و پایونیر می‌باشد که مجموعه پکیجکار چندین سال است نمایندگی تعمیرات پکیج گلدیران در تهران را بر عهده دارد.

چرا باید از نمایندگی پکیج گلدیران خدمات گرفت؟

پکیج های دیواری به دلیل داشتن قطعات زیاد و سیستم پیچیده نیازمند تعمیر توسط افراد آموزش دیده می‌باشد، با توجه به تفاوت زیاد هر برند پکیج دیواری تعمیر هر برند پکیج دیواری باید توسط نمایندگی معتبر صورت بگیرد.

چرا تعمیرکار ایران رادیاتور نمیتونه پکیج گلدیران را تعمیر کند؟

البته این مسئله را باید به این صورت بیان کرد : چرا تعمیرات در انواع پکیج دیواری متفاوت می‌باشد و هر برند نیازمند تعمیر توسط نمایندگی معتبر همان برند می‌باشد؟

  • تفاوت در کدهای خطای انواع پکیج
  • تفاوت در نوع قطعات یدکی
  • تفاوت در عملکرد انواع پکیج دیواری

با توجه به اهمیت تعمیر توسط نمایندگی پکیج گلدیران در تهران تا شما را از معایب تعمیر پکیج گلدیران توسط افراد متفرقه آگاه سازیم،

یکی از مهمترین معایب درخواست تعمیرکار پکیج گلدیران از افراد غیر نمایندگی مشکلات پس از مراجعه تعمیرکار می‌باشد، پس از انجام تعمیر اگر به هر دلیلی مشکلی برای دستگاه بوجود آمده و تعمیرکار پاسخگو نباشد شما عملا دستتان به هیچ جا بند نیست و امکان پیگیری توسط هیچ مرجعی وجود ندارد، و دلیل آن هم این است که شما خود انتخاب کردید که تعمیرکار متفرقه بیارید

در صورتی که اگر تعمیرکار نمایندگی پکیج گلدیران باشد اولا امکان عدم پاسخگویی وی صفر می‌باشد و ثانیا هر مشکلی بوجود آید شما براحتی با ارتباط با شرکت گلدیران و مطرح کردن مشکل خود قادر خواهید بود حتی کد نمایندگی را از تعمیرکار خاطی بگیرید.

نمایندگی پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر

همانطور که عرض کردم تعمیرکاران شرکت پکیجکار علاوه بر دارا بودن کد نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران مدل پرستیژ و پایونیر، به دلیل آموزش های ویژه‌ای که قبل از دریافت کد نمایندگی در کارخانه دیده‌اند به صورت تخصصی صفر تا صد پکیج های گلدیران را می‌دانند و روزانه چندین کار تعمیراتی دارند که به همین خاطر از لحاظ فنی پکیج های گلدیران را فول هستند.

براي درخواست تعمیرکار پکیج گلدیران و همچنین درخواست اعزام تعمیرکار از نمایندگی پکیج گلدیران در تهران یا با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید و آدرس خود را داده و منتظر حضور تعمیرکار در اسرع وقت باشید.

09123046539

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *