هزینه تعمیر برد پکیج

هزینه تعمیر برد پکیج

به این مطلب امتیاز بده

اگر قصد تعمیر برد پکیج خود را دارید و به دنبال یک تعمیرکار برد پکيج هستید که هم به صورت تخصصی تعمیرات برد الکترونیک پکیج را انجام دهد و هم قیمت منصفانه ای برای انجام این کار دریافت کند مطمئن باشید که جای درستی آمده اید.

اگر تعمیرکار پکیج به منزل شما مراجعه کرده و تشخيص داده که برد پکيج معیوب است و اعلام کرده می‌بایست برد کنترل کامل تعویض شود و با توجه به قیمت بالای برد الکترونیک به دنبال مرکزی جهت تعمیر آن هستید.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

لازم به ذکر است که برد الکترونیک پکیج های ایران رادیاتور نیز در این مرکز به صورت تخصصی تعمیر می‌شود. برخی از معایب برد پکيج ایران رادیاتور که قابلیت تعمیر دارد :

  • رفع ارور 40 60 80
  • رفع ارور E2
  • رفع ارور 40 70 80
  • رفع مشکل جرقه نزدن
  • و…

اگر پکیج ایران رادیاتور شما کدهای خطای فوق را می‌داد و تعمیرکار پکیج شما اعلام کرده این عیب قابل تعمیر نیست و باید برد الکترونیک کامل تعویض شود به هیچ عنوان زیر بار نرید.

بهتره بدونید برد الکترونیک پکیج از صدها قطعه ریز و درشت تشکیل شده است و منظور از تعمیر برد در واقع تعویض قطعه معیوب با قطعه آکبند می‌باشد. این قطعات جزو قطعات مصرفی می‌باشد که معمولا مثل روغن ماشین که مثلا هر ده هزار تا باید عوض بشه، این قطعات هم معمولا یک طول عمر مشخصی داره و بعد از تمام شدن عمرشان معمولا با کوچکترین نوسان برق می‌سوزند و در واقع سوختن هر کدام باعث بروز یک ارور خاص روی پکیج دیواری می‌شود.

به عنوان مثال سوختن رله فن برد پکيج ایران رادیاتور مدل آنالوگ باعث بروز ارور 40 60 80 و یا به عبارتی چشمک زدن چراغ های 40 60 80 روی پانل می‌شود.

تعمیر برد پکیج یا تعویض برد پکيج؟ کدام بهتر است

اگه تا اینجای متن رو با دقت خوانده باشید الان به خوبی درک می‌کنید که چرا بنده اسرار میکنم که به جای پرداخت هزینه سنگین تعویض برد الکترونیک کامل نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

بله درست حدس زدید به این خاطر که تنها قطعاتی که روی برد کنترل قابل سوخته همین قطعات مصرفی هست پس وقتی این قطعات قابل تعویض هست چرا باید قطعات دیگه را که احتمال خرابی آنها تقریبا صفر است را بیهوده عوض و برای خودتان هزینه تراشی کنید.

هزینه تعمیر برد پکيج :

هزینه تعمیر برد پکیج معمولا در مشکلات مختلف متفاوت می‌باشد ولی اگر بخواهیم به عنوان مثال هزینه رفع ارور 40 60 80 ایران رادیاتور را مشخص کنیم معمولا هزینه تمام شده چیزی حدود 350 هزار تومان می‌شود، البته این در حالی است که قیمت برد الکترونیک کامل پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ در حال حاضر حدود 1.800 می‌باشد.

برای تعمیر برد پکیج خود اینجا کلیک کنید

یکی دیگر از خرابی های برد الکترونیک در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور ارور 40 60 80 ایران رادیاتور می‌باشد که جهت رفع آن معمولا برد الکترونیک می‌بایست تعمیر شود، البته در مقاله ای به صورت مفصل در این مورد توضیح داده ایم

11 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *