هزینه تعمیر پمپ پکیج

هزینه تعمیر پمپ پکيج

1/5 - (1 امتیاز)

دوستان و همراهان گرامی لازم به ذکر است که در حال حاضر تعمیر روتور پمپ انجام نمی‌شود و فقط روتور پمپ ویلو کارکرده با ضمانت 6 ماهه کتبی موجود می باشد با قیمت 450 هزار تومان 



 

مطمئنا اگر شما در حال مطالعه این صفحه هستید در حال حاضر با مشکل خرابی پمپ پکيج روبرو هستید و به خاطر بالا بودن قیمت پمپ نو و متاسفانه شرایط بد اقتصادی که در کشور حاکم هست توانایی خرید یک پمپ آکبند را ندارید که بالاجبار به دنبال تعمیر پمپ پکيج میباشید.

برای تعمیر پکیج به لینک فوق مراجعه کنید

در واقع ما باید برای قیمت گذاری هزینه تعمیر پمپ پکيج به این نکته مهم توجه داشته باشیم که اگر مشتری توانایی پرداخت هزینه تعویض پمپ را داشت که قاعدتا هیچ وقت به دنبال تعمیر آن راه نمی‌افتاد پس به همین خاطر تمام تلاش خود را کردیم که قیمتی ارائه بدیم که کمترین سود ممکن را برده باشیم.

هزینه تعمیر پمپ پکيج

هزینه تعمیر پمپ پکيج که توسط شرکت پکیجکار صورت بگیرد و دارای 6 ماه گارانتی باشد نسبت به تعمیر روتور پمپ گراندفوس و ویلو حدودا 550 هزار تومان می‌شود که در صورت تعداد بودن سفارش با کمی تخفیف با مبلغ 500 هزار تومان پمپ پکيج شما را حتی از پمپ آکبند سر حال تر میکنیم. این قیمت با توجه به تعویض شافت و بوش روتور می‌باشد و ضمن اینکه قطعات تعویض شده همگی از جنس بسیار مرغوب و ساخت کشور آلمان می‌باشد و مطمئن باشید روتور تعویض شده توسط ما حداقل پنج برابر روتورهای نو که در بازار موجود می باشد کار می‌کنند. به این خاطر که این روتور ها چینی می‌باشد و اغلب بعد از یک سال به صدا می‌افتند.

این مبلغ دقیقاً برای انجام چه کاری دریافت میشه؟

این مبلغ در روتور پمپ ویلو بابت تعویض شافت اصلی آن با شافت استیل ضد خوردگی می‌باشد که باعث میشه عمر عملکرد پمپ حتی از پمپ نو بیشتر بشه، چون جنس شافت روتور پمپ های ویلو موجود در بازار فولاد می‌باشد و دقیقا همین دلیل اصلی خرابی روتور پمپ ویلو آکبند در مدت زمان کوتاه می‌باشد

چرا پمپ تعمیر شده ما از پمپ نو بهتر کار میکنه؟

با توجه به اینکه پمپ های موجود در بازار تکنولوژی حداقل 15 سال پیش می‌باشد و در آن زمان هنوز تجهیزات جهت فرم دادن استیل و یا سوراخ کاری آن مثل امروز پیدا نمیشد شرکت ویلو روی پمپ های خود از شافت فولادی استفاده می‌کرد و برای افزایش مقاومت سایش آن اقدام به آبکاری آن می‌کرد.

در حال حاضر پمپ های موجود با برند ویلو کوچکترین ارتباطی با شرکت اصلی ویلو ندارد و تولید کنندگان این پمپ ها در کشور چین حتی زحمت آبکاری فولادی که برای شافت روتور مورد استفاده قرار می‌گیرد را به خود نمی‌دهند. نکته جالب اینجاست که پمپ هایی که شرکت ایران رادیاتور روی پکیج های دیواری خود گذاشته و می‌فروشد با پمپ هایی که به صورت جداگانه در بازار یافت می‌شود تفاوت دارد، و این تفاوت در واقع همان آبکاری شافت روتور می‌باشد.

بنده به جرأت عرض می کنم پمپ های نو بازار امکان نداره اگر به صورت مستمر کار کند، طول عمر آن از 365 روز یا یکسال بگذرد و خراب می‌شود.

خوب کافیه با کمی تفکر این عیب بزرگ پمپ های موجود در بازار را با پمپ هایی که توسط شرکت پکیجکار تعمیر می‌شوند که ما حتی به انجام آبکاری فولاد شافت روتور هم بسنده نکردیم و اقدام به تعویض شافت با شافت استیل ضد خوردگی نموده ایم کنار هم بگذارید تا متوجه تفاوت زمین تا آسمان روتور تعمیر شده با یک پمپ آکبند شوید.

تعمیر پمپ پکيج به چه معناست؟

بهتره بدونید تعمیر پمپ پکيج در واقع برطرف نمودن خرابی یا لقی روتور پمپ می‌باشد که باعث می شود در حین کار صدای بسیار زیادی بدهد. ما برای سایر مشکلات پمپ چاره ای جز تعویض آن نداریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *