پکیج دست دوم با گارانتی

فروش پکیج دست دوم با گارانتی

فروش پکیج دست دوم با گارانتی


به این مطلب امتیاز بده

شرکت پکیجکار بزرگترین مرجع تعمیر انواع پکیج دیواری در تهران ارائه دهنده انواع پکیج دست دوم با گارانتی می‌باشد.

کلیه پکیج های دست دوم ارائه شده توسط شرکت پکیجکار به صورت کامل سرویس شده و تمامی قطعات معیوب تعویض شده است و پکیج در حد آکبند تحویل مشتری می‌گردد و به همین خاطر با گارانتی یکساله کتبی ارائه می‌شود.

پکیج دست دوم با گارانتی

در صورت خرید پکیج کارکرده از مجموعه پکیجکار با گارانتی بی قید و شرط یکساله ارائه می‌شود.

تنها مرکز فروش پکیج دست دوم با گارانتی این مجموعه می‌باشد و دلیل آن هم اطمینان از دستگاهی است که تحویل مشتری خواهیم داد.

چرا خرید پکیج کارکرده به صرفه است؟

متاسفانه در حال حاضر به دلیل تحریم شدید ناعادلانه کشور عزیزمان و تحت تاثیر قرار گرفتن اقتصاد و واردات محصولات با کیفیت خارجی و همچنین عدم رسیدن کیفیت تولیدات داخل به استاندارد جهانی این موضوع برای کسی پوشیده نیست که لوازم خانگی که در حال حاضر در کارخانه ها تولید می‌شوند به دلیل نبود قطعات یدکی اورجینال بالاجبار با قطعات با کیفیت پایین تولید داخل جایگزین شده است و همین موضوع باعث شده که عمر مفید پکیج دیواری از 15 سال که قبلا بوده به 5 سال تبدیل شود.

این بدان معنی است که اگر شما حتی پول یک پکیج دیواری آکبند بدهید حداکثر تا 5 سال آینده چیزی از آن باقی نخواهد ماند جز چند کیلو ضایعات آهن و پلاستیک، این در حالی است که پکیج های دیواری که تولید 5 سال پیش هستند حتی بیشتر از 10 سال دیگر بدون کوچکترین مشکلی کار خواهند کرد.

چرا مردم خرید پکیج نو را به کارکرده ترجیح می‌دهند؟

 

مشتریان وفادار به ما اعتبار ما هستند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *