علت روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور

علت روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور

علت روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور و یا به عبارتی علت روشن شدن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور سوالی هست که مصرف کنندگان پکیج ایران رادیاتور به صورت مکرر در اینترنت جستجو میکنند و امروز قصد تشریح این چراغ در پکیج ایران رادیاتور را داریم و نگرانی شما از روشن شدن این چراغ را برای همیشه پایان دهیم .

 

شرکت پکیجکار بزرگترین مرجع آموزش و تعمیرات پکیج در تهران مقالات متعددی در زمینه آموزش تعمیرات پکیج منتشر کرده که برای مشاهده لیست کامل این مقالات به لینک فوق مراجعه نمایید .

البته پیشنهاد میکنم اگر از مصرف کنندگان محصولات شرکت ایران رادیاتور هستید جهت انجام تعمیرات پکیج ایران رادیاتور فقط به خدمات شرکت پکیجکار اعتماد کنید چون نه تنها زیر نظر شرکت فعالیت دارند بلکه دارای تعمیرکارانی با تجربه میباشند و علاوه بر اینکه کیفیت خدمات متمایزی دارند قیمت هایی که ارائه میدهند نصف قیمت تعمیرکاران دیگه هست ، صحت این موضوع را هم میتونید با یک استعلام قیمت تلفنی متوجه شوید .

علت روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور

در واقع روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور به معنای روشن بودن شعله پکیج میباشد و همونطور که اگر دقت کنید کنار این چراغ علامت شعله نیز کشیده شده است .

پس با این تفاسیر چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور چراغ شعله پکیج نامیده میشود .

علت روشن شدن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور

همونطور که گفتم چراغ نارنجی روی پنل پکیج ایران رادیاتور به معنای روشن بودن شعله پکیج میباشد این چراغ را برخی از افراد چراغ زرد مینامند .

در واقع در پکیج ایران رادیاتور چراغ زرد رنگ نداریم و علت روشن شدن چراغ زرد پکیج ایران رادیاتور که واژه جستجو شده خیلی از افراد در گوگل میباشد نیز گواهی بر همین چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور دارد .

آیا روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور مشکل خاصی را اعلام میکند ؟

خیر . مادامی که شعله پکیج وصل باشد و حرارت روی یون تشخیص شعله قرار گرفته باشد چراغ نارنجی روشن میباشد و به محض رفتن شعله از روی یون و سرد شدن یون تشخیص شعله این چراغ خاموش میشود .

عملکرد روشن شدن چراغ نارنجی پکیج ایران رادیاتور

همونطور که عرض کردم یون تشخیص شعله مسئول روشن بودن و یا خاموش بودن چراغ زرد رنگ در پکیج ایران رادیاتور میباشد .

یون از فلز خاصی تشکیل شده است که در مواقع گرم شدن این فلز یه سیگنال خیلی ضعیف را از خود آزاد میکند و همین ویژگی باعث عملکرد چراغ شعله در انواع پکیج میشود .

یعنی با وصل بودن شعله پکیج فلز یون گرم شده و سیگنال را آزاد میکند و این سیگنال بوسیله یک سیم به برد کنترل میرسد و برد کنترل متوجه وصل بودن شعله میشود و به محض قطع شدن این سیگنال که به معنای سرد شدن یون و یا به عبارتی قطع شدن شعله میباشد برد کنترل متوجه میشود و سریعا به شیر کنترل گاز دستور قطع کردن مسیر گاز را میدهد .

اگر به دنبال فراگیری آموزش های مرتبط در رابطه با پکیج دیواری هستید و نمیدانید از کجا شروع کنید و یا اینکه پکیج دیواری شما خراب شده است پیشنهاد میکنم با مراجعه به این لینک تحت عنوان تعمیر پکیج اطلاعات و راهکارهای مفیدی را کسب کنید .

آموزش

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *