به این مطلب امتیاز بده

دوستان و همراهان و وفادار سایت پکیجکار از اینکه وقت گرانبهای خود را گذاشته‌اید تا سایت خودتان را حمایت کنید صمیمانه از شما سپاسگزارم.

با توجه به این نکته که اکثر بازدیدکنندگان از سایت پکیجکار معمولا در طول روز بارها به این سایت مراجعه می‌کنند ولی متأسفانه چون این بازديدها از سمت گوگل نمی‌باشد و کاربران برای مراجعه بعدی به سایت اقدام به تایپ آدرس سایت در آدرس بار می‌کنند بازدیدهای شما هیچ تاثیری برای ما نخواهد داشت.

سایت پکیجکار
وقتی به صورت فوق با تایپ آدرس اینترنتی pakegkar.com وارد سایت می‌شوید تمام زحمات ما بی نتیجه می‌ماند

چرا اینجوری به ضرر ماست؟

شرکت پکیجکار نیز مثل بقیه سایت ها هزینه هایی دارد مثل هزینه تمدید هاست و دامنه سایت و همچنین حقوق به کارکنان خود و غیره، ما با هدف افزایش رتبه در گوگل اقدام به راه اندازی این سایت کرده‌ایم و مقالات و ویدئوهای متعددی را به رایگان در سایت پکیجکار قرار داده‌ایم به این امید که روزانه افراد بیشتری از طریق گوگل با سایت ما آشنا شوند و در نتیجه ما به هدف خود نزدیکتر شویم.

ولی در حال حاضر با بررسی بازدید های سایت پکیجکار متوجه شدیم اکثر کاربران روزانه به دفعات متعدد وارد سایت ما می‌شوند ولی چون به صورت مستقیم آدرس سایت را وارد کرده برای ما هیچ نفعی جز اشغال حجم سرور ندارد.

متاسفانه اگر این وضعیت ادامه پیدا کند مجبور به تعطیلی سایت پکیجکار (به دلیل هزینه بالای نگهداری) کنیم.

چطور میتونید به ما کمک کنید؟

شما با یه کار ساده میتونید کمک زیادی به دیده شدن سایت پکیجکار کنید. فقط کافی است هر بار که قصد وارد شدن به سایت ما را دارید با سرچ عبارات کلیدی که در ادامه میدم در گوگل روی لینک سایت ما کلیک کنید

پکیجکار
لطفا فقط از طریق سرچ عباراتی همچون “تعمیر پکیج” و “تعمیر پکیج ایران رادیاتور” و “تعمیر پکیج بوتان” و ” تعمیرکار پکیج” و غیره در گوگل و کلیک روی لینک سایت ما وارد سایت پکیجکار شوید

 

عبارات مهم که ما قصد داریم روی آنها رتبه کسب کنیم تا بتوانیم بخشی از هزینه های نگهداری سایت پکیجکار را جبران کنیم، در زیر آمده است :

تعمیر پکیج

تعمیرات پکیج

تعمیرکار پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

 

فقط کافیست برای مراجعه به سایت ما هر کدام از این کلمات را که خواستید را در سایت گوگل سرچ کرده و پس از پیدا کردن لینک سایت پکیجکار در بین نتایج وارد سایت خودتون بشید تا اینجوری به ما هم کمک کرده باشید

سایت پکیجکار
روش صحیح وارد شدن به سایت پکیجکار، برای حمایت از ما