کد خطا و تعمیر پکیج آلپروس

کد خطای پکیج آلپروس

3.7/5 - (4 امتیاز)

کد خطا پکیج آلپروس

مدل: معمولی

کد خطا: E0

شرح خطا: خطای ضد یخ زدایی. ابتدا لوله و اتصالات زیر پکیج را آب جوش بریزید و سپس با سشوار و حرارت گرم داخل دستگاه بگیرید تا یخ داخل مدار سیستم آب شود. نهایتا یک لیتر ضد یخ داخل مدار شوفاژ تزریق کنید

کد خطا: E1

شرح خطا: خطای جرقه. فاصله بین چيني جرقه و برنر را تنظیم کنید

کد خطا: E2

شرح خطا: خطای ترموستات حد. شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج را باز کنید. پمپ پکیج را تست کنید که گیرپاژ و یا سوخته نباشه

کد خطا: E3

شرح خطا: خطای فن. پرشر سوئیچ هوا و شیپوری فن را چک کنید، پرشر را دو شیلنگ کنید.

کد خطا: E4

شرح خطا: خطای دستگاه بیش از 90 درجه. بسته بودن شیرهای رفت و برگشت، سوختن پمپ

کد خطا: E5

شرح خطا: خطای سنسور NTC مصرفی – خطای سنسور دمای آب  ورودی ، سنسور را تعویض نمایید DHW.

کد خطا: E6

شرح خطا: خطای سنسور فشنگی آبگرم مصرفی. سنسور را تعویض کنید

کد خطا: E7

شرح خطا: خطای سنسور کلیپسی شوفاژ. سنسور شوفاژ را تعویض نمایید

کد خطا: E8

شرح خطا: گاز بسته است ولی سنسور گاز تشخیص داده شده است. شیر ورودی گاز را باز کنید

کد خطا: E9

شرح خطا: فشار آب داخل مدار دستگاه زیر 0.5 بار است – توسط پرکن فشار را بالا ببرید. شیر پرکن زیر پکیج قرار گرفته، برای مشاهده آن باید خم شوید و زیر پکیج را ببینید. فشار مناسب پکیج 1/5 بار میباشد

دانلود دفترچه راهنمای پکیج آلپروس

برای دانلود دفترچه راهنما و لیست کدهای خطای پکیج آلپروس روي لینک زیر کلیک کنید

Manual pdf

تعمیر پکیج آلپروس

پکیج دیواری آلپروس نیز جزو پکیج های خوب و با کیفیت می‌باشد، البته مشروط به اینکه تعمیر پکیج آلپروس را یک تعمیرکار با تجربه و متخصص انجام دهد.

شما نمی‌توانید تصور کنید که تعمیر پکیج آلپروس توسط یک تعمیرکار کم تجربه یا حتی تعمیرکاری که آشنایی با این دستگاه ندارد چقدر برای پکیج شما ضرر دارد، این ضررها گاها ممکنه چندین سال با دستگاه شما باقی بماند. پس توصیه اکید ما این است که تعمیرات پکیج آلپروس را فقط به نمایندگی پکیج آلپروس و شرکت پکیجکار بسپارید.

شرکت پکیجکار معتبرترین مرکز تعمیر پکیج آلپروس در تهران میباشد و بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج در پایتخت می‌باشد

09123046539

ویدئو کدهای خطای پکیج آلپروس

تنظیم پارامترهای پکیج آلپروس (اختصاصی از پکیج‌کار)

برای تنظیم پارامترهای پکیج آلپروس همانطور که در ویدئو زیر مشاهده می‌کنید ابتدا باید 10 تا 15 ثانیه دکمه set روی پانل را نگهدارید تا وارد تنظیمات پارامترهای پکیج شوید، در این حالت شما قادر به تنظیم نوع سوخت مورد استفاده پکیج (گاز شهری و یا گاز مایع) را تعیین کنید و یا نوع سیستم گرمایشی (سیستم رادیاتور شوفاژ یا سیستم گرمایش از کف) را تعیین نمایید و همچنین قادر به تنظیم زمان استراحت شعله در فصل زمستان و یا تنظیم شدت شعله بلند پکيج جهت استفاده حداکثری از پکیج در مناطق سردسیر خواهید بود.

لازم به ذکر است که برای انجام تنظیمات فوق به صورت مرحله به مرحله بوسیله دکمه set ابتدا وارد گزینه مربوطه می‌شوید و سپس بوسیله دکمه های جهت پایین و بالا روی تنظیم مورد نظر قرار می‌دهید و نهایتا بوسیله دکمه off وارد مرحله بعدی خواهید شد.

برای این منظور پس از نگهداشتن دکمه set به مدت 15 ثانیه و ورود به بخش پارامترهای پکیج آلپروس خواهید شد و سپس در وحله اول جهت تنظیم نوع سوخت مصرفی پکیج که با حروف لاتین FA شناسایی می‌شود جهت تنظیم روی حالت سوخت گاز شهر باید بوسیله کلیدهای جهت‌های بالا یا پایین عدد مورد نظر را روی 00 قرار دهید و به همین صورت جهت استفاده پکیج از سوخت گاز مایع یا کپسول عدد مورد نظر را باید روی 01 قرار دهید و سپس بوسیله دکمه OFF از تنظیم این حالت به پارامتر بعدی خواهید رفت (لازم به ذکر است که در حالت پیش فرض این تنظیم روي عدد 00 یعنی سوخت گاز شهر می‌باشد)

در مرحله بعدی از تنظیم پارامترهای پکیج آلپروس شما قادر خواهید بود نوع سیستم گرمایشی را تعیین کنید، همانطور که مطمئنا میدانید در سیستم گرمایش از کف دمای مدار گرمایشی به هیچ وجه نباید از 60 درجه بالاتر برود چون علاوه بر اینکه این دما در سیستم گرمایش از کف به شدت آزار دهنده است ضمنا برای سلامتی نیز به شدت مضر می‌باشد (استنباط می‌شود دمای بالا باعث پخش شدن میکروب هایی که در سطح زمین قرار گرفته اند در فضای هوای منزل می‌شود)

نکته : در حالت پیش فرض این تنظیم روی سیستم گرمایش رادیاتور شوفاژ می‌باشد

برای این منظور در صورتی که از سیستم گرمایش از کف استفاده میکنید حتما میبایست با ورود به پارامترهای پکیج آلپروس و تنظیم حالت گرمایشی دستگاه که با حروف لاتین CS شناسایی می‌شود و تنظیم اعداد روبروی آن روی عدد 60 درجه اقدام نمایید، در حالت پیش فرض و جهت استفاده از سیستم گرمایشی رادیاتور شوفاژ این عدد روی 80 می‌باشد که به معنای دمای حداکثری پکیج می‌باشد.

حالت بعدی در پارامترهای پکیج آلپروس که تنظیم دمای برگشت می‌باشد برای استفاده پکیج در مناطق سردسیر و یا گرمسیر کاربرد دارد، حروف لاتین جهت تنظیم این پارامتر HC می‌باشد که اعدادی از 0 تا 30 درجه دارد و جهت تنظیم صحیح این پارامتر با توجه به استان محل زندگی خود هر چه زمستان سردتری داشته باشید باید این عدد را کمتر قرار دهید که بدین وسیله میزان شروع به کار پکیج را با سرعت بیشتری انجام شود و هر چه بالاتر قرار دهید سرعت شروع به کار کمتری دارد که در مناطق گرمسیر کاربرد دارد

نکته : این تنظیم در حالت پیش فرض روی عدد 21 قرار گرفته است

در مرحله بعد شما قادر به تنظیم فشار شعله بلند پکيج خواهید بود، این پارامتر با حروف لاتین PH شناسایی می‌شود

ویدئو تنظیم پارامترهای پکیج آلپروس

تنظیم پارامترهای پکیج در نمایندگی پکیج آلپروس
تنظیم پارامترهای پکیج در نمایندگی پکیج آلپروس

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *