سرویس پکیج ایساتیس در تهران | تعمیر پکیج

سرویس پکیج ایساتیس در تهران

امروز میخوام در یکی دیگر از مقالات سایت پکیجکار در مورد سرویس پکیج ایساتیس در تهران و همچنین تعمیر پکیج ایساتیس در تهران صحبت کنیم و علاوه بر معرفی تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای جهت تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در تهران اطلاعات مفیدی را نیز در همین رابطه در اختیار علاقه مندان بزاریم.

اگر به دنبال تعمیر پکیج تهران هستید میتونید با شماره تلفن 09123046539 تماس بگیرید

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در تهران

این قسمت از مقاله را به معرفی تعمیرکاران با تجربه در زمینه سرویس پکیج ایساتیس در تهران اختصاص داده ایم

اگر در حال حاضر پکیج دیواری ایساتیس شما دچار مشکل شده است و شما به سرعت به دنبال پیدا کردن نزدیک ترین تعمیرکار پکیج ایساتیس به محل زندگی خود هستید،

پیشنهاد میکنم فعلا دست نگهدارید و کمی حوصله به خرج دهید و راهکارهای کاربردی ما را در این شرایط مطالعه کنید، در اکثر مواقع با انجام مراحل زیر مشکلات جزئی پکیج حل خواهد شد.

در زمان خرابی پکیج ایساتیس چه باید کرد؟

 • بررسی باز بودن شیرهای زیر پکیج (شیرهای رفت و برگشت + شیر ورودی گاز + شیرهای رادیاتورها)
 • چک کردن برق داشتن پریز برق با فازمتر (در صورت وجود محافظ برق آن را حذف کرده و برق را مستقیم وصل کنید)
 • چک کردن فشار بار پکیج (فشار بار نرمال بین یک تا یک و نیم بار میباشد)
 • در صورتي که دستگاه مرتب خاموش و روشن میشه دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید و کنار بگذارید
 • چند بار پکیج را ریست کنید
 • در صورت عدم رفع مشکل می‌بایست اقدام به عیب یابی پکيج ایساتیس نمایید

عیب یابی پکيج ایساتیس

جهت عیب یابی انواع پکیج ایساتیس در مواردی که دستگاه به طور کامل خاموش است شما باید از طریق بررسی کدهای خطای پکیج ایساتیس ایراد بوجود آمده را شناسایی کنید.

برای این منظور شما باید لیست کدهای خطای پکیج ایساتیس را داشته باشید و با توجه به مدل پکيج خود از لیست مورد نظر کد خطای مربوطه را پیدا کرده و با توجه به شرح کد خطا نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.

اگر به دنبال لیست کدهای خطای انواع پکیج ایساتیس هستید پیشنهاد میکنم مقاله ای که قبلا تحت عنوان عیب یابی پکيج ایساتیس منتشر کردیم را مطالعه کنید.

تعمیرکار پکیج ایساتیس در تهران

اگر تا اینجای متن شما هنوز به دنبال پیدا کردن یک تعمیرکار هستید معمولا دو حالت دارد :

 1. تمام راهکارهای ارائه شده را انجام داده اید و نتیجه نگرفتید
 2. با توجه به شناختی که از خودتون دارید احساس می‌کنید از پس انجام این کارها بر نخواهید آمد

در هر صورت ما به شما بهترین تعمیرکار پکیج ایساتیس را در سراسر شهر تهران معرفی می‌کنیم که پس از تماس شما در کمتر از یک ساعت مراجعه کرده و مشکل را به طور اساسی حل می‌کنند.

البته پیشنهاد میکنم برای اینکه خودتون با تعمیرکار در ارتباط نباشید و همچنین قابلیت پیگیری های احتمالی را در آینده داشته باشید بهتره با شعب منتخب شرکت پکیجکار تماس حاصل فرمائید و کارشناسان ما به این صورت عمل خواهند کرد :

ابتدا به صورت کامل اجازه می‌دهند شما ایراد بوجود آمده را شرح دهید و در صورتی که احساس کنند مشکل دستگاه شما آنچنان حاد نیست و خودتان از پس مشکل بر خواهید آمد راهنمایی های لازم را با حوصله به شما ارائه داده و قدم به قدم با شما پیش می‌روند تا زمانی که موفق به روشن کردن پکیج خود شوید.

در صورتی هم که با توجه به توضیحات شما صلاح دانستند که دستگاه نیاز به سرویس یا تعمیر دارد پس از دریافت آدرس شما سریعا با نزدیک ترین تعمیرکار به منزل شما هماهنگ کرده و تعمیرکار در اسرع وقت حضور پیدا کرده و مشکل را به صورت اساسی و با ضمانت 6 ماهه رفع می‌کند.

تلفن مراکز تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در تهران

44570530

88195425

22171477 

نکات مهم جهت تعمیر و یا سرویس پکیج ایساتیس

 • در زمان خرابی پکیج و همچنین در زمان تماس با همکاران ما سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و توضیحات کارشناسان ما را با دقت گوش داده و یک به یک عمل کنید
 • اگر ساعت خاصی را برای حضور تعمیرکار مدنظر دارید حتما همون ابتدا به اوپراتور اعلام کنید
 • سعی کنید آدرس را دقیق اعلام کنید و در صورتی که آدرس شما خیلی پیچ در پیچ است حتما پس از تماس تعمیرکار جهت هماهنگی لوکیشن منزل را برای وی ارسال کنید
 • سعی کنید با مطالعه این مقاله و همچنین سایر مطالب این سایت اطلاعات کاملی در مورد پکیج دیواری خود کسب کنید و مطمئن باشید حتی اگر این اطلاعات برای حل مشکل به درد شما نخورد شما را از کاری که تعمیرکار قرار است انجام دهد روشن می‌کند
 • اگر از مسافرت آمده و با مشکل روشن نشدن پکیج روبرو هستید ابتدا از باز بودن شیر گاز ورودی اطمینان حاصل کنید و سپس دستگاه را چندین بار ریست کنید، شاید مشکل حل شود

1 دیدگاه

 • دفعه اول که پکيج خراب شد زنگ زدم از نمایندگی بوتان اومدن گفتند برد خرابه و مبدل خرابه و پکیج را باید عوض کنید و ارزش درست کردن ندارد و رفت. من زنگ زدم به شما و تعمیرکار اومد هم برد را تعمیر کرد و هم مبدل را و با مبلغ 300 هزار تومان. الان بعد از 6 ماه از تعمیرش میگذره و دستگاه مثل ساعت کار میکنه. واقعا تازه فرق تعمیرکار را با تعویض کار فهمیدم چیه دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط جهت اعزام تعمیرکار