تعمیرات پکیج شبانه روزی

1.3/5 - (3 امتیاز)

تعمیرات پکیج شبانه‌ روزی جزو خدمات ویژه این مجموعه به همشهریان گرامی در شهر تهران میباشد . پس اگر در حال حاضر پکیج دیواری شما به مشکل خورده است بدون اینکه استرس داشته باشید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .

برای مشاهده بزرگترین مرجع آموزش تعمیر پکیج به صورت گام به گام در زمینه عیب یابی و رفع عیب انواع پکیج دیواری به مقاله فوق مراجعه کنید .

مشاهده کلیه مقالات آموزش تعمیر پکیج دیواری منتشر شده توسط سایت پکیجکار

تقریبا ۸۰ درصد افراد پس از مطالعه این مطلب و اجرای راهکارهایی که در ادامه میپردازیم مشکل را خودشان رفع خواهند کرد .

اگر از بدشانسی روزگار شما جزو ۲۰ درصدی هم بودید که قادر به رفع مشکل با راهنمایی ما نشدید اصلا نگران نباشید همکاران ما آماده انجام تعمیر پکیج ۲۴ ساعته در سراسر شهر تهران میباشند .

 

تعمیر پکیج شبانه‌ روزی در تهران

با توجه به این موضوع که خرابی پکیج متأسفانه روز و شب نمیشناسد و ممکن است این بلای طبیعی در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیافتد و آرامش را از کانون خانواده بگیرد ، تیم حرفه ای پکیج کار با چندین سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع پکیج شوفاژ به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان گرامی در تهران میباشد .

پس در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ۲۴ ساعته با مراجعه به صفحه تماس با مراکز تعمیرات پکیج در تهران و با یکی از شماره های ما تماس بگیرید . تا در سریعترین زمان همکاران ما که در محدوده شما مستقر میباشند جهت برطرف نمودن مشکل خدمت برسند .

توصیه ما قبل از تماس با تعمیرکار پکیج شبانه‌ روزی

 1. قبل از هر کاری فشار بار پکیج را چک کنید که کمتر از ۱/۵ نباشه (اگر کمتر بود بوسیله شیر پرکن که در زیر پکیج قرار گرفته فشار بار را تنظیم کنید
 2. از باز بودن شیر ورودی گاز و همچنین کلیه شیرهای زیر پکیج اطمینان حاصل کنید ( دسته کلیه شیرها باید در امتداد شیر باشد و نه عمود بر شیر )
 3. کلیه کلیدها را در وضعیت وصل قرار بدید
 4. مطمئن شوید برق ورودی وصل میباشد
 5. در صورت نیاز دریچه های پلاستیکی کنار دودکش در بالای دستگاه را باز کنید و کنار بگذارید
 6. ممکن است صافی برگشت گرفته باشد که خودتون میتونید با خالی کردن آب دستگاه اقدام به تمیز کردن توری آن کنید
 7. در صورت مشاهده کد خطا روی مانیتور و یا چشمک زدن برخی چراغ ها با مراجعه به لیست کدهای خطای انواع پکیج که در منو همین سایت وجود دارد عیب را شناسایی کنید
 8. با مطالعه مقالات و مطالب آموزشی منتشر شده در سایت سعی در برطرف کردن ایراد نمایید
 9. سؤالات خود را از بخش دیدگاه پرسیده تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنیم

 

پایین بودن فشار بار اولین احتمال از کار افتادن پکیج

باید این نکته را خدمت شما عرض کنم که در صورت خرابی پکیج قبلا از هر اقدامی فشار بار پکیج را چک کنید که عقربه آن زیر عدد ۱ نباشه . یکی از دلایل اصلی از کار افتادن پکیج پایین بودن فشار بار پکیج میباشد .

اگر برای اولین بار است که قصد انجام تنظیم فشار پکیج را دارید پیشنهاد میکنم حتما مقاله ای را که تحت عنوان آموزش هواگیری پکیج و تنظیم فشار بار پکیج منتشر کردیم را مطالعه کنید و ویدئویی را نیز که در همین رابطه قرار دادیم مشاهده کنید .

دقت کنید دو شاخه برق وصل باشد

اگر پکیج هیچ عکس العملی نداشت و هیچ چراغی روشن نبود ممکنه دو شاخه برق قطع باشد .

شیر ورودی گاز اصلی باز باشد

دقت کنید شیر ورودی گاز اصلی و همچنین کلیه شیر های زیر پکیج در وضعیت وصل قرار گرفته باشند . همونطور که میدانید دسته شیر باید در امتداد شیر باشد که نشانه باز بودن شیر است و نه عمود بر آن

دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش باز شود

در صورتی که پکیج مرتب خاموش و روشن میشود ممکن است اکسیژن کافی جهت انجام صحیح عمل احتراق وجود نداشته باشد به همین منظور دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را با یک پیچ گوشتی چهار سو باز کرده و کنار بگذارید .

تعمیر شبانه روزی پکیج ایران رادیاتور

در این مرکز صرفنظر از برند پکیج تعمیر پکیج شبانه‌روزی برای انواع شوفاژ دیواری صورت می‌گیرد ولی با توجه به افزایش تعداد مشترکین شرکت ایران رادیاتور و همچنین دارا بودن نمایندگی مجاز این شرکت تعمیر شبانه‌روزی پکیج ایران رادیاتور را به صورت ویژه به مشترکین این شرکت ارائه میدهیم و همچنین لازم به ذکر است که مشترکین ایران رادیاتور در هر ساعت از شبانه روز در اولویت انجام خدمات قرار دارند .

پس اگر شما از محصولات ایران رادیاتور استفاده میکنید و در حال حاضر دچار مشکل شده جهت معتبرترین مرکز جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور ۲۴ ساعته این مجموعه میباشد .

آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

این مجموعه با ارائه ویدئوهای آموزشی و انتشار مقالات متعدد اقدام به بالا بردن سطح دانش مصرف کنندگان محصولات ایران رادیاتور کرده است .

جهت مطالعه مطلبی که تحت عنوان آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتور منتشر کردیم اینجا کلیک کنید .

نمایندگی شبانه روزی ایران رادیاتور

مجموعه پکیج کار بزرگترین نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور به صورت شبانه‌روزی در تهران میباشد . در صورتی که به دنبال نمایندگی شبانه‌روزی ایران رادیاتور در تهران میباشید با یکی از شماره های مراکز ما در سراسر تهران تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان در محل حضور پیدا کنند و ایراد پکیج شما را با کمترین هزینه برطرف نمایند .

 

تعمیرات ۲۴ ساعته پکیج

جهت درخواست تعمیر پکیج به صورت ۲۴ ساعته میتونید با یکی از شماره های مراکز تعمیر پکیج تماس بگیرید و یا اینکه با تلفن همراه ۰۹۱۲۳۰۴۶۵۳۹ تماس بگیرید .

انجام تعمیر پکیج ۲۴ ساعته توسط معتبرترین مجموعه تعمیرات پکیج در تهران با بیش از ۴۰ تعمیرکار با تجربه به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و تعمیر پکیج به همشهریان تهرانی میباشد .

مرکز تعمیرات ۲۴ ساعته شوفاژ دیواری متشکل از زبده ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران در سراسر شهر تهران بزرگ آماده سرویس دهی به مصرف کنندگان انواع پکیج میباشد .

تخفیف تعمیر پکیج ۲۴ ساعته

به طور معمول تعمیرکارانی که در شیفت شبانه اقدام به سرویس دهی می‌نمایند توقع دارند که مشتری پس از پایان کار مبلغی را مضاعف بر مبلغ فاکتور به ایشان پرداخت کنند آن هم به این دلیل که پکیجشان از بدشانسی بد موقع خراب شده است . شرکت پکیج کار با برهم زدن این رسم زشت تعمیرکاران اقدام به تبدیل این بدشانسی به یک مزیت کرده است و به مشترکینی که در شیفت شب تماس میگیرند تخفیف ویژه ارائه می‌دهد .

این مجموعه به دلیل دارا بودن تعداد زیادی تعمیرکار ماهر در شیفت شبانه خود اقدام به ارائه تخفیف ویژه به مشترکینی که در ساعات غیر اداری اقدام به تعمیر پکیج می‌نمایند .

اگر پکیج شما در ساعات پایانی شب به مشکل خورده است این یکی از مزایایی هست که ما برای مشترکین شیفت شب در نظر گرفته ایم ، شرکت پکیج کار جهت جذب مشتری اقدام به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی به افرادی که در ساعات غیر اداری با این مجموعه تماس میگیرند کرده است

تعمیر شبانه روزی پکیج بوتان

علاوه بر مشترکین شرکت ایران رادیاتور این مجموعه آماده ارائه خدمات و تعمیرات پکیج به صورت شبانه‌روزی به مصرف کنندگان محصولات بوتان میباشد . این مجموعه با دارا بودن نمایندگی شبانه‌روزی بوتان اقدام به تعمیر انواع پکیج بوتان در سراسر تهران مینماید .

تعرفه تعمیرات پکیج شبانه‌ روزی

همونطور که قبلا گفتم هزینه تعمیرات پکیج در شیفت شبانه تنها تفاوتی که با روز دارد ، تخفیف ۲۰ درصدی میباشد که ما به مشترکین شیفت شبانه اختصاص داده ایم ، پس پیشنهاد میکنم اگر پکیج شما در روز خراب شده برای استفاده از این تخفیف تا شب صبر کنید .

سایر تعرفه ها نیز با بقیه ساعات روز هیچ تفاوتی ندارد .

لازم به ذکر است کلیه تعمیرکاران ما پس از مراجعه به محل و عیب یابی پکیج و قبل از اینکه اقدام به تعمیر نمایند برآورد هزینه را انجام داده و به شما اعلام میکنند و در صورت تمایل شما اقدام به انجام تعمیرات می نمایند ، در ضمن ما برای اینکه حسن نیت خود را به مشتریان خود به اثبات برسانیم این اختیار را برای مشترکین خود قرار داده ایم که در صورت استعلام قیمت و برآورد هزینه توسط تعمیرکاران ما اگر مشتری تمایل به ادامه کار نداشت بدون دریافت هیچ هزینه ای محل را ترک میکنند . حتی هزینه ایاب و ذهاب نیز دریافت نخواهد شد .

هزینه تعمیر پکیج شبانه‌روزی

با توجه به اینکه جهت تعمیرات پکیج تا تعمیرکار در محل حضور پیدا نکند امکان ارائه قیمت وجود ندارد پس امکان تعیین هزینه تعمیرات پکیج قبل از حضور تعمیرکار نیز وجود نخواهد داشت . به عنوان مثال خاموش شدن پکیج ممکن است دلیلی همچون خرابی برد الکترونیک داشته باشد و همچنین ممکن است فقط یک تنظیم ساده یون باعث این مشکل باشد .

با توجه به اینکه تعمیرکاران ما جهت برآورد هزینه و اعلام قیمت هیچ هزینه ای دریافت نمیکنند پیشنهاد میکنم برای اینکه هم از ایراد بوجود آمده اطلاع پیدا کنید و هم قیمت دقیق انجام تعمیرات را بگیرید با ما تماس بگیرید و پس از برآورد هزینه در صورتی که تمایل به انجام کار توسط همکاران ما را نداشتید بدون کوچکترین هزینه ای تعمیرکار محل را ترک خواهد کرد .

نکات مهم قبل از تعمیرات پکیج

 • دقت کنید اگر پکیج نشتی داشت حتما شیرهای زیر پکیج را ببندید و پکیج را از برق بکشید .
 • فشار بار پکیج همواره باید روی ۱/۵ بار باشد
 • در صورتی که پکیج در حالت تابستانی به خوبی کار میکند ولی در حالت زمستان رادیاتورها را گرم نمیکند احتمالا شیرهای رادیاتور بسته است و یا صافی برگشت کثیف شده است .
 • در صورتی که پکیج مرتب خاموش و روشن شده فلنچ دودکش را باز کرده و دریچه های اطراف دودکش را باز کنید .
 • اگر آب مصرفی سرد و گرم میشود احتمال رسوب گرفتن مبدل ثانویه وجود دارد .
 • قبل از هر کاری دقت کنید اگر پکیج کد خطا میدهد با مراجعه به صفحه بانک ارور پکیج ایران رادیاتور و تطابق ارور متوجه خواهید شد ایراد از کدام قسمت میباشد .
 • اگر مشکل اینست که رادیاتورها گرم نمیشود با مطالعه مطلب علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اقدام به شناسایی و رفع عیب نمایید .
 • جهت عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff و همچنین سایر پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور به این صفحه مراجعه کنید .

 

شماره تماس سرویسکار پکیج شبانه روزی

جهت تماس با سرویسکار پکیج شبانه روزی در شهر تهران با شماره های زیر تماس بگیرید. سرویسکار پکیج به صورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری در شهر تهران میباشد.

سرویسکار پکیج شبانه روزی : ۰۹۱۲۰۹۷۴۰۵۳

تعمیرات پکیج شبانه‌ روزی غرب تهران

مرکز تعمیرات غرب تهران با دو شعبه فعال به صورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به همشهریان گرامی در غرب استان تهران میباشد .

شعبه غرب تهران : ۰۲۱۴۴۵۷۰۵۳۰

شعبه شهرک غرب : ۰۲۱۸۸۱۹۵۴۲۵

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *